18

Na ten moment to lepsze byłoby pytanie kto jest lepszy: Dembele czy Munir

0

jak można mieć taki skład i w takim meczu grać najsłabszym z całej kadry piłkarzem( Rafinha)?????? ten człowiek sprawia, że człowiekowi już godzinę przed meczem odechciewa się oglądania

0

Monaco napewno coś straci

20

Rafinha pasuje w tym składzie jak Julen do Realu.

1

Huesca....

2

Tak. Od ponad roku powinien dostawać szansę gry w pierwszej drużynie, a teraz będzie grał w rezerwach kolejny sezon( tak, jestem tego). My mamy 2 zdrowych obrońców i Chumi i tak nie zagra choćby 5min

4

W Realu dzis młody Valverde zagra ponad 35min....u nas Alena, zawodnik pierwszej drużyny, gra w rezerwach.....

0

Vincent ma teraz wielki problem, od 3 lat wciskał go na siłę kosztem innych, to teraz jest w czterech literach.

4

Feddek pieprzy nawet przy tym holu o pół asyście Ronaldo.........

1

Ten Feddek to wiadomo że gra 22 piłkarzy a nie jeden pan z 7?

0

Widząc grę Interu w doliczonym czasie gry w tym sezonie, to Valverde tym razem naprawdę Vidala, Roberto i innych defensywnych wpuszczać w 89min

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

spokojnie, jeszcze 2 sezony będzie dochodził do siebie po kontuzji w rezerwach

1

Jak nie oglądam polityki, to ten serial mnie mega wciągnął

0

No chyba nie.

0

Gomes to dobry piłkarz na klub pokroju Evertonu, nic więcej

0

znacie jakies strony, gdzie mogę obejrzeć filmy z angielskimi napisami?

4

no własnie, przez idiotyczne decyzje Valverde, nie mamy przygotowanych zmienników i teraz strach ich wpuścić. Vidal to klasa światowa, w normalnym rytmie zniszczył by Brozovicia, czy Naingollana, a teraz strach go wpuśić..... Malcom też by sobie poradził, ale on pewnie już zapomniał jak się korki zakłada

3

Ciekawe czy przy kontuzji Messiego chociaż raz powoła Malcoma, lub Alenie

0

tak xD w zeszłym sezonie tak był cały sezon, dzisiaj to wyjątek, Sevilla zapomniała zabrać z Sevilli obrońców

17

ale farta ma ten Valverde.... Gość nie ma zadnej taktyki, zero pomysłu, zero reakcji, a wygrywa mecze tylko dlatego, że Messi i ter Stegen ratują mu 4 litery

1

Nojer by to złapał i strzelił gola

5

Miej 2 zdrowych stoperów, powolaj z rezerw, miej 3:0 w pewnym momencie, nie wpuszczaj młodego.....

0

Prowadzimy 3-0, gramy u siebie, mamy tylko 2 zdrowych stoperów, i zapewne nie wpuści tego Chumiego......

0

Faul na Suarezie 3m przed polem karnym xd ale masz rację, karny

0

Karny........

0

Bo Var obsługuje również między innymi sytuację na czerwoną kartkę. Radzę zapoznać się z tymi zasadami, które są pokazywane zawsze na początku meczu

0

Ale z czym?

1

Przepisów nie znacie? Na jakiej podstawie miał być tu Var, skoro i tak byłby rzut wolny, a nie karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?