FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Na ten moment to lepsze byłoby pytanie kto jest lepszy: Dembele czy Munir
0
jak można mieć taki skład i w takim meczu grać najsłabszym z całej kadry piłkarzem( Rafinha)?????? ten człowiek sprawia, że człowiekowi już godzinę przed meczem odechciewa się oglądania
0
Monaco napewno coś straci
20
Rafinha pasuje w tym składzie jak Julen do Realu.
1
Huesca....
2
Tak. Od ponad roku powinien dostawać szansę gry w pierwszej drużynie, a teraz będzie grał w rezerwach kolejny sezon( tak, jestem tego). My mamy 2 zdrowych obrońców i Chumi i tak nie zagra choćby 5min
4
W Realu dzis młody Valverde zagra ponad 35min....u nas Alena, zawodnik pierwszej drużyny, gra w rezerwach.....
0
Vincent ma teraz wielki problem, od 3 lat wciskał go na siłę kosztem innych, to teraz jest w czterech literach.
4
Feddek pieprzy nawet przy tym holu o pół asyście Ronaldo.........
1
Ten Feddek to wiadomo że gra 22 piłkarzy a nie jeden pan z 7?
0
Widząc grę Interu w doliczonym czasie gry w tym sezonie, to Valverde tym razem naprawdę Vidala, Roberto i innych defensywnych wpuszczać w 89min
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
spokojnie, jeszcze 2 sezony będzie dochodził do siebie po kontuzji w rezerwach
1
Jak nie oglądam polityki, to ten serial mnie mega wciągnął
0
No chyba nie.
0
Gomes to dobry piłkarz na klub pokroju Evertonu, nic więcej
0
znacie jakies strony, gdzie mogę obejrzeć filmy z angielskimi napisami?
4
no własnie, przez idiotyczne decyzje Valverde, nie mamy przygotowanych zmienników i teraz strach ich wpuścić. Vidal to klasa światowa, w normalnym rytmie zniszczył by Brozovicia, czy Naingollana, a teraz strach go wpuśić..... Malcom też by sobie poradził, ale on pewnie już zapomniał jak się korki zakłada
3
Ciekawe czy przy kontuzji Messiego chociaż raz powoła Malcoma, lub Alenie
0
tak xD w zeszłym sezonie tak był cały sezon, dzisiaj to wyjątek, Sevilla zapomniała zabrać z Sevilli obrońców
17
ale farta ma ten Valverde.... Gość nie ma zadnej taktyki, zero pomysłu, zero reakcji, a wygrywa mecze tylko dlatego, że Messi i ter Stegen ratują mu 4 litery
1
Nojer by to złapał i strzelił gola
5
Miej 2 zdrowych stoperów, powolaj z rezerw, miej 3:0 w pewnym momencie, nie wpuszczaj młodego.....
0
Prowadzimy 3-0, gramy u siebie, mamy tylko 2 zdrowych stoperów, i zapewne nie wpuści tego Chumiego......
0
Faul na Suarezie 3m przed polem karnym xd ale masz rację, karny
0
Karny........
0
Bo Var obsługuje również między innymi sytuację na czerwoną kartkę. Radzę zapoznać się z tymi zasadami, które są pokazywane zawsze na początku meczu
0
Ale z czym?
1
Przepisów nie znacie? Na jakiej podstawie miał być tu Var, skoro i tak byłby rzut wolny, a nie karny