5

Już widzę jak wszystkie siły są rzucone w tym sezonie na LM.... Jakim kasztanem trzeba być, by nie widzieć tego co widzi 100% oglądających? Ma 3m od boiska i wg niego wszystko gra, pięknie gra zespół

0

Widząc Twojego avatara nie ma sensu gadać z Tobą bo to nie ma sensu

0

Oglądam futbol od 11 lat i tak nudnego meczu nie widziałem. Kibice na Wanda powinni dostać hajs przed wyjściem

6

Ja prdl........tylko nie Rafinha. Malcom, Munir, Dembele, Alena, już nawet Lenglet i zmiana ustawienia byłaby lepsza

0

Czemu River vs Boca jest opóźnione?

6

Johnny Depp= Piraci z Karaibów

0

Polecacie stronę Amazon? Miał ktoś z nimi problem?

0

wiem wiem, ale własnie mam wrażenie ze kiedyś czytałem/słyszałem, że istniej opcja bez założenia konta

0

czy żeby coś kupić na amazonie trzeba mieć tam konto? może głupie pytanie, ale ale jestem blady w tym temacie, a są strony gdzie można kupić bez logowania( PS: polecacie tą stronę?)

6

Ale nie prezentuję się bo na trening jest spóźniony, bo miał kontuzję mięśniową bo olał presezon w tamtym roku. Neymar jest profesjonalistą, a Dembele dzieciakiem

1

Fajnie by było jakbyś skonkretyzował o co Ci chodzi dokładnie

3

Też tak macie, że jak Lewandowski gra w meczu reprezentacji to jakoś mniej kibicujecie? Nie chcę by to źle zabrzmiało, jako antypatriota, ale jak on gra to jak strzela karnego to wolę by przestrzelił i nawet Szczęsny strzelił z dobitki

0

Ja byłem tego pewien, ale teraz mam coraz większe wątpliwości, teraz wydaje mi się że Young Bucks są najbliżsi

0

Pytanie do fanów wrestlingu: myślicie, że ktoś z obecnego Bullet club the Elite odejdzie do WWE na gali royal rumble?

0

bardzo wyrównan walka pomiędzy brandami...... xD jakim cudem w NXT robią takie walki, a w głównym robią idiotów, głownie z siebie. Do Royal Rumble nie warto oglądać główny roster, a na RR każdy oczekuje na jednego Pana

0

Podobno gala roku narazie bez podziału na federację, potwierdzacie?

1

Malcolm

5

W Bayernie by strzelił

0

może inaczej to napiszę: reszty bym nie chciał oglądać, ale nie prze kontuzje. A no widzisz, ja od niej zacząłem tą 5-6. Genialna była

0

nie żebym się cieszył, ale tak naprawdę to szkoda mi tylko 5-6 z nich

0

bez podziału na lewych i prawych? Alves, Marcelo, Cole, może Piszczek jako rodak

0

Chiellini, Bonucci, Pique, Terry, Hummels

0

Najlepszy obecnie heel i w pizdu .....wiadomo co teraz zrobią z kobietami na survivor series?

0

dla mnie jednak igrzyska są najważniejsze, dlatego jednak Stocha ja już wyżej cenię niż Małysza. Małysz był pionierem, ale oceniamy wyniki a nie znanczenie dla sportu

0

z zespołem, który przed sezonem miał walczyć o awans do play off, a dostali się do finału MLS

0

Cholernie ciężko polecieć jak nie ma się do czego odwołać

0

Na jaki temat?

0

wiem wiem. Jak skoczkowie będą wygrywali na początku sezonu to raczej Horngacher wygra, ale jak będą się powoli rozkręcać to kto wie

0

Siatkówka była niedawno, ale nikt nie powiedział, że Stoch nie wygra wszystkich konkursów w tym roku i wtedy będzie na nich moda

1

to tak, tylko że to bardziej chyba na gali France Football

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?