FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Już widzę jak wszystkie siły są rzucone w tym sezonie na LM.... Jakim kasztanem trzeba być, by nie widzieć tego co widzi 100% oglądających? Ma 3m od boiska i wg niego wszystko gra, pięknie gra zespół
0
Widząc Twojego avatara nie ma sensu gadać z Tobą bo to nie ma sensu
0
Oglądam futbol od 11 lat i tak nudnego meczu nie widziałem. Kibice na Wanda powinni dostać hajs przed wyjściem
6
Ja prdl........tylko nie Rafinha. Malcom, Munir, Dembele, Alena, już nawet Lenglet i zmiana ustawienia byłaby lepsza
0
Czemu River vs Boca jest opóźnione?
6
Johnny Depp= Piraci z Karaibów
0
Polecacie stronę Amazon? Miał ktoś z nimi problem?
0
wiem wiem, ale własnie mam wrażenie ze kiedyś czytałem/słyszałem, że istniej opcja bez założenia konta
0
czy żeby coś kupić na amazonie trzeba mieć tam konto? może głupie pytanie, ale ale jestem blady w tym temacie, a są strony gdzie można kupić bez logowania( PS: polecacie tą stronę?)
6
Ale nie prezentuję się bo na trening jest spóźniony, bo miał kontuzję mięśniową bo olał presezon w tamtym roku. Neymar jest profesjonalistą, a Dembele dzieciakiem
1
Fajnie by było jakbyś skonkretyzował o co Ci chodzi dokładnie
3
Też tak macie, że jak Lewandowski gra w meczu reprezentacji to jakoś mniej kibicujecie? Nie chcę by to źle zabrzmiało, jako antypatriota, ale jak on gra to jak strzela karnego to wolę by przestrzelił i nawet Szczęsny strzelił z dobitki
0
Ja byłem tego pewien, ale teraz mam coraz większe wątpliwości, teraz wydaje mi się że Young Bucks są najbliżsi
0
Pytanie do fanów wrestlingu: myślicie, że ktoś z obecnego Bullet club the Elite odejdzie do WWE na gali royal rumble?
0
bardzo wyrównan walka pomiędzy brandami...... xD jakim cudem w NXT robią takie walki, a w głównym robią idiotów, głownie z siebie. Do Royal Rumble nie warto oglądać główny roster, a na RR każdy oczekuje na jednego Pana
0
Podobno gala roku narazie bez podziału na federację, potwierdzacie?
1
Malcolm
5
W Bayernie by strzelił
0
może inaczej to napiszę: reszty bym nie chciał oglądać, ale nie prze kontuzje. A no widzisz, ja od niej zacząłem tą 5-6. Genialna była
0
nie żebym się cieszył, ale tak naprawdę to szkoda mi tylko 5-6 z nich
0
bez podziału na lewych i prawych? Alves, Marcelo, Cole, może Piszczek jako rodak
0
Chiellini, Bonucci, Pique, Terry, Hummels
0
Najlepszy obecnie heel i w pizdu .....wiadomo co teraz zrobią z kobietami na survivor series?
0
dla mnie jednak igrzyska są najważniejsze, dlatego jednak Stocha ja już wyżej cenię niż Małysza. Małysz był pionierem, ale oceniamy wyniki a nie znanczenie dla sportu
0
z zespołem, który przed sezonem miał walczyć o awans do play off, a dostali się do finału MLS
0
Cholernie ciężko polecieć jak nie ma się do czego odwołać
0
Na jaki temat?
0
wiem wiem. Jak skoczkowie będą wygrywali na początku sezonu to raczej Horngacher wygra, ale jak będą się powoli rozkręcać to kto wie
0
Siatkówka była niedawno, ale nikt nie powiedział, że Stoch nie wygra wszystkich konkursów w tym roku i wtedy będzie na nich moda
1
to tak, tylko że to bardziej chyba na gali France Football