0

Alena to chociaż raz podał nie do najbliższego? W tym wieku powinien już 2 lata grać sporadycznie w pierwszej drużynie. To samo będzie z Puiq, "dajmy czas" jest tak idiotycznym argumentem. Alena miał mega talent, ale niestety słowo"miał" jest tu kluczowe

8

Jak Coutinho ma grać cały czas na skrzydle, to na serio trzeba zacząć myśleć nad jego sprzedażą. Gość jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, ale właśnie.....na swojej pozycji, a nie tam gdzie gra

3

Nikt mi nie powie że z takim Puiq ta gra by wyglądała gorzej. Może i by go zniszczyli fizycznie, ale najpierw musieli być go dogonić

0

Brak Dreama to porażka, nawet jeżeli szykujągo do Royal Rumble match. Mogliby dać walkę z Riddle, oczywiście z podbudowa

2

Wague powinien zagrać od pierwszej minuty, kiedy jak nie w takim meczu

0

To proste, Ci co oglądali PWG czy NJPW będą oglądać AEW, bo wiedzą na co tych zawodników stać. A fani WWE zapewne zobaczą 3-4 pierwsze show i wtedy zdecydują. AEW musi bardzo mocno zacząć, bo wszyscy danie wrestlingu zobaczą początek tej federacji, choćby z ciekawości

0

Czy jest jakaś możliwość by na telefonie zainstalować jakąś aplikację, jakaś strona, która umożliwi ściągnięcie piosenek bezpośrednio na telefon?

1

Ale tak szczerze to na tej konferencji to nic nowego. Zakładają nowa federację, to wg mnie powinni z jakąś bombą, chociaż ta jedną, by zachęcić fanów. A tu co? Jericho, SCU, Janela, Pac- to wszystko było wiadomo, że dołącza

1

Sędzia poczekał z akcją, gdy piłka wyszła po za boisko, dopiero wtedy odgwizdał spalonego. Spalonego nie było, także odgwizdał karny. Idealny przykład jak to powinno działać

1

Bez jaj. Taki klub jak Liverpool, z tak szerokim składem, musi wygrać taki mecz, nie mogą sobie od tak odpuścić pucharu.

3

Ale ludzie mają problem by zrozumieć, że ludzie, którzy krytykują Valverde nie krytykują go za wyniki tylko za styl, irracjonalne zmiany oraz dawanie sznas gry dla młodych

0

Skoro jest stwierdzeniem prawdy to faktycznie, niczego nie trzeba dodawać

0

Przy takim potencjale kadrowym, z odpowiednim wykorzystaniem wszystkich piłkarzy, Getafe nie powinno być problemem

0

Xd dlaczego? Bo narzekam na Barcelona, której nie da się oglądać? Bo narzekam, że młodzi grają tyle co nic? Mądry jestes, gratuluje

1

Alena w takim meczu powinien grać od początku, lub min 20min...ale cóż

1

Komentator z Eleven możność rywalizuje z sędzią by skraść show

0

Komentator też dobry....99% piłkarzy by tak samo zareagowało jak Alba

0

Przecież Skriniar to Top3 obrońców we Włoszech. Pisać o nim kloc to idiotyzm

0

Może dlatego, że wiadomo co będzie z Elite? Może prze brak Okady w ME ważnej gali od kilka miesięcy ( akurat na plus według mnie), nie wiem ale mam takie same odczucia

0

Wiadomo, show genialne, nie ma co porównywać z WWE, ale ciesza mnie niespodzianki, bo wygranej Ospreay oraz Whute nie spodziewałem się w żadnym wypadku

0

Wg mnie na 100% Omega w WWE, tylko teraz pytanie: czy na Royal Rumble, czy po WM. Nie ma szans by ktoś zaoferował takie pieniądze, a po za tym Kenny, tak jak AJ, wie, że żeby był uważany za najlepszego w tej dekadzie musi iść chociaż na 2 lata do WWE

0

Nie wiem dla Was ale mnie trochę gala zawiodła, może po ostatnich 2 latach z NJPW za bardzo się nastawiałem

6

Laskowski czy Wolski komentują bardzo dobrze mecze, ale wg mnie i tak wymiękają przy Twarowskim. Gość jest genialny

0

Walker to zanotował większy spadek niż Varane

0

All Elite wg mnie wypali bez problemu. Wiadomo, konkurencją dla WWE nie będą, chyba że za jakieś 8-10 lat, ale będzie bardzo dobre

0

Jeśli chodzi o Kushida to straszny regres zanotował. Myślę, że to będzie największe rozczarowanie

0

Znaczy ja mogę oglądac jego walki tylko z Ishi i ewentualnie Goto, nie przepadam jakoś za nim

0

Co to będzie za gala... Ibushi vs Ospreay to będzie walka roku wg mnie mimo iż to dopiero początek 2019, Omega w jednej z ostatnich walk w NJPW udowodni że jest najlepszy obecnie, Ishii jak to on- brak słów ( najbardziej niedoceniany wrestler ostatnich kilku lat), triple tag team match też na 100% nie zawiodą, a Okada vs White to obok Gargano vs Ciampa najlepszy feud 2018.

0

Skoro Valverde i tak nie wie o jego istnieniu to może warto sprzedać i zainwestować w De Ligta?

0

Dla fanów wrestlingu: Young Bucks, Cody oraz Page oficjalnie potwierdzili powstanie nowej federacji: All Elite Wrestling

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?