FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby Messiego tak faulowali to by nie widział karnego? Idiotyczne zachowanie Alby i mamy dużo szczęścia, że sędzia tutaj nie podyktował karnego
2
To jest trochę śmieszne. Ludzie piszą, że Alena ma jeszcze czas, bo Xavi rozwiną się i wyrósł na gwiazdę w wieku 26 lat; a jeśli chodzi o Zielińskiego to ludzie zapominają że ma jeszcze 2lata do wieku Xaviego
0
Szkoda, że nie ma Dream i Cole w karcie, bo wtedy to byłby już kosmos
0
Już z Alena czekali zdecydowanie za długo. Teraz z Puig nie mogą zrobić tego samego błędu. Ale cóż, lepiej kupować Vidala czy Paulinho ( transfery dobre, ale nie potrzebne). A ten argument, że ma czas i bla bla bla jest idiotyczny. Tak wiem, Xavi zaczął też bardzo późno ale wtedy było inaczej
0
Już dziś NXT Takeover, gdzie 2 walki będą bezapelacyjnie arcydziełem. Pytanie tylko która będzie minimalnie lepsza
0
No niby tak, ale potencjał dalej ma duży, będziemy z niego mieli duży pożytek w kadrze
0
Nie widzę innej opcji przy obecnym braku skrzydłowych. Ewentualnie Grodzicki za jednego z nich.
0
Cooo? Eriksen do nas nie pasuje???? Przecież nie ma pilkarza, który by do nas bardziej pasował
0
Eeee tam, przecież Eriksen umie tylko różne wykonywać
21
Nikt nie obchodzi? Czyli bawimy się w wyśmiewanych tutaj kibiców Liverpoolu, którzy umniejszał i krajowe podwórko
1
Może wymiana? Coutinho + 50mln za Carlitosa? Chociaż Legia by musiała być głupia by się zgodzić
0
Z tych wielu szans większą wykorzystał. Wchodził co 10 meczy, a ludzie od niego oczekiwali minięcia 4 rywali i gola z przewrotki + 3 asysty. Nie mówię, że powinien grać zamiast Iniesty, czy teraz Arthura, ale gdyby trenerzy go regularnie wystawiali, zamiast Gomesa czy Rafinha( którzy tych szans mieli znacznie więcej), to spokojnie byśmy teraz mieli bardzo dobrego zmiennika
0
Podobno atakiem wygrywa się mecze, a puchary obroną
0
A jesteś w stanie uwierzyć, że przy zdrowym Busquetsie, nawet w najgorszej formie, usiądzie na ławce w meczu z np City?
0
Sorry, ale zajmujesz tam całe miejsce. Oglądałeś drugą połowę w weekend? No tam Pique zagrał piknie.....tylko Puchar Króla? Czyli zaczynasz już umniejszać ten puchar jak w jakimś Liverpoolu?
1
Sorry, ale z Pique oraz z brakiem PO ( i jeden i drugi są lekko mówiąc bardzo słabi) oraz z Busim w takiej firmie nie ma żadnych szans na wygranie LM. Każda drużyna z dobrą ofensywa będzie nam lądowała po 3-4 gole. Messi czy Dembele tego nie udźwigną
0
Ja tylko mam nadzieję na te 20minut Puig. Może i te 2-3x by go rywale przepchali, ale on ma taki talent, że zapewne jedno ciastko by poszło
0
Tutaj zawodnik Sevilli wychodził sam na sam, mogła być czerwona, a to już jest sprawdzane chyba
0
Trochę słabo z tym Alena na skrzydle. Po tym jak zagrał w weekend powinien grać w środku pola i grać ulubionym 4-4-2 Valverde
0
Będzie na Polsat Sport?
1
I najgorszy pomocnik w meczu dalej na boisku
0
Jak nie było powodów by go chwalić to mieliśmy to robić tylko dla zasady. Grał źle, o aspektach pozaboiskowych lepiej nie wspominać
3
Co ten gość robi......
0
Odstają, bo są bez rytmu meczowego. Mówił o wąskiej kadrze, bo miał też dawać szansę piłkarzom z rezerw, oczywiście **** z tego wyszlo
0
Rotuje, ale ta rotacja uwzględnia 14-15 piłkarzy.
0
Serio te gazety jeszcze czasami mówią o Aleni w pierwszym składzie??? Przecież on już nie zagra w tym sezonie więcej niż 50minut
0
Nie znam się na koszykówce, ale chyba tego Hardena nożna bardzo lubić, albo go nieciepriec chyba
0
Vidal i Rakitic na tej pozycji na pewno nie zagraliby gorzej niż Busquets w ostatnich meczach
2
Są 2 argumenty mocne przeciw dołączeniu do nas. Pieniądz i Busquets. Niestety ostatnie 2-3 sezony pokazują, że nie ważne jak gra, całkowicie bez formy, mnóstwo strat i tak będzie gra
0
Też tak pisałem jeszcze 2-3msc temu. Ale też warto pamiętać w jakich ligach obaj grają. Jeżeli Mbappe dlaej będzie grał w Ligue 1 to w pewnym momencie jego rozwój się zatrzyma, wg mnie oczywiście. Granie z, całym szacunkiem, drużynami o 3-4 klasy gorszymi przez cały sezon może zatrzymać karierę. Tym bardziej, że w LM idzie im jak idzie