0

Ach ten De Gea.... Gdyby nie on to by Koguty spokojnie wygrali, tyle akcji mieć i przegrać

0

Genialny argument :D

0

Alonso to faktycznie dobry jest xd

1

I to jest ten problem. Czy oceniamy obrońcę przede wszystkim za aspekty gry w obronie czy całokształt. Bo Marcelo, jak Ramos w ofensywie są jednymi z najlepszych ( prawdopodobnie najlepsi),ale w obronie są po prostu słabi

0

Jeśli chodzi o marzenia to Coutinho za Vidala

1

Ale ostatnia postawa Valverde udowadnia, że on nie ma jaj. Malcom zagrał koncert z Realem, i pewnie następnie zagra dopiero za jakieś 2 miesiące. Suarez gra kaszankę i musi wejść, nikt nie wie po co. Znaczy każdy wie, by zepsuć kilka akcji i by Messi miał do kogo podawac

35

Jest różnica między narzekaniem, a stwierdzeniem faktów

15

Jak wg Sportu są gotowi na Lyon to ja nie mam pytań.

0

A jakby zgłosiło się przykładowo 15 zawodników do konkursu?

0

Jak to jest z tymi NBA All Star? Czemu Harden skoro ma najwięcej trójek w sezonie nie występuje w konkursie trójek??? Wybór drużyn gwiazd mniej więcej rozumie, ale te konkursy to też jakoś ludzie wybierają??

1

Suarez na pewno lepiej by nie zagrał sądząc po jego ostatnich meczach

2

No i jak tam obrońcy Valverde? Fajnie gramy, nie? Nie piszcie że jedna jaskółka wiosny nie czyni, bo tak gramy od 15miesiecy.

1

Piłkarze są za Valverde????? Sorry, ale nikt o zdrowych myślach nie wierzy, że taki Messi jest zadowolony z tej "taktyki"( albo jej braku)

0

Te akcje Alba-Messi są genialne, ale teraz, znowu to podanie na siłę.........aż czlowiek przed TV o tym wie

2

Vardy jak na zespół w którym gra to trzeba przyznać że bardzo fajne staty

1

No bo jak wyjdzie Suarez, Rakitic, Vidal, Roberto Coutinho na skrzydle to przecież trzeba będzie chwalić, by użytkownicy nie narzekali, że inny narzekają na Vakverde

0

Widziałem tylko jedna powtórkę: czy przy golu dla Atletuco Morata nie był na spalonym?

0

Z tym " robią swoje" się ciężko nie zgodzic, gdyż nie mają z kim przegrać za bardzo

0

Hannah Montana gra Miley Cyrus

1

Juventus ostatnio też gra slabo

35

Jeżeli w takim meczu nie jest powoływany Puig to niech on ucieka z tego klubu. Jestem pewien, że przy Valverde on nie zadebiutuje w lidze. " Niech najpierw rezegra sezon w rezerwach bla bla bla bla". Ostatnio co chwilę w wielkich klubach europejskich grają 18letni goście. Nie grają dużo, ale grają. Narzekam? Tak, bo mam prawo i wiele argumentów ku temu

1

Na jesieni nie zachwycał, ale podobno teraz gra bardzo dobrze. Tak czytałem

1

Brak Pochettino przy postawieniu na Conte czy Emerym jest smieszne

42

Bo są tu ludzie, którzy oglądają Barcelonę trochę kilka lat i dla nich to jest smiesze, że mając takich zawodników gramy tak nudno i nijak

4

Stylu

0

Dlatego powinien odejść po sezonie, jak preferuję taki style to niech idzie do Juventus lub Chelsea

0

Ale u nas z Puig jest tak samo, i wtedy jakoś Ci to nie przeszkadzał, nie wiem czy akurat Ty, ale znaczna większość piszę, że ma jeszcze czas. Także pod tym względem są tacy sami

2

City gra podobnie do nas????? Teraz możemy tylko marzyć by grać chociaż w połowie tak widowiskowo jak City

0

Ale niech nie przegrają. Serio, tutaj każdy będzie trzymał kciuki za takie mocne 2-2

0

Dla nich ewentualne( po 3-0) odpadnięcie z LM to idealne rozwiązanie, jakkolwiek śmiesznie by to brzmiało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?