FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za Dembele.
0
No nie jest.
0
Osoba wyżej zadała pytanie gdzie, to odpowiedziałem na nie. Nie mówię, że transfer Neymar przy takiej kadrze ma sens, ale pisanie, że nie miałby gdzie gra jest trochę śmieszne
0
Powinien zacząć grać w meczach o coś. Nikt nie mówi by grał z Sevilla na wyjeździe, ale bez jaj, że nawet z beniaminkiem u siebie nie zagra.
5
Za Dembele? Sorry, ale poziomom sportowym to Neymar niszczy jeszcze Dembele
3
W takim meczu to Puig powinien zagrać od początku, no ale podobno ma jeszcze tak z 5lat czasu
3
Pomyłka Pań z dziekanatu?? Niemożliwe. To na pewno Twój błąd
0
I tak za chwilę Liverpool dostanie karnego za nic
3
Kolejny? Pierwszy od 2 miesięcy. Zabiera minuty Aleni
1
Akurat tego można Realowi zazdrościc. U nas Alena w dwóch Klasykach zagrał całe 0 minut, w ważnych meczach wgl nie gra. Puig, co jest w wieku Viniciusa nie zagrał jeszcze minuty w lidze, i pewnie z Valverde na ławce nie zagra przez najbliższe 2 sezony.
4
A przepraszam, czy uważasz normalne że znowu Alena i Malcom na ławce cały mecz? Podobno ufa młodym xd
6
Hahaha i jeszcze Semedo....Alena i Malcom? A kto to??
2
To zwykle chamstwo co ten gość robi z Malcom. Prędzej wpuści Coutinho bez nogi niż jego
0
Czemu ten Valverde na siłę musi pchać tego Vidala???? Ten człowiek od 3msc nic nie daje tej drużynie. To jest śmieszne, a ludzie potem mówią że Valverde ufa Aleni.......właśnie widać jak mu ufa skoro w ważnych meczach nie gra
1
Boże......znowu ten Vidal się rozgrzewa. Alena, Malcom byliby 100x lepszym rozwiązaniem. Chilijczyk na prawdę nic nie daje ostatnio
0
Tego jednak możemy zazdrościć Realowi. Trenera, który nie boi się stawiać na młodych. Młody pomocnik wejdzie u nich na ok 40min, a u nas Alena zapewne wgl nie zagra.
2
Ramos czerwona
1
Jak to się stanęło xddd
1
Przecież ten Busquets to tykającą bomba. Jak jest w formie to niech się kiwa we własnym polu karnym, ale on w formie nie jest od kilku miesięcy. Niech gra spokojnie, asekuracyjnie, albo usiądzie na ławce
0
Znowu genialny początek Busquets.
7
GTA San Andreas
1
Oby chociaż dziś wszedł Alena, a nie Vidal
0
Jadę do dziewczyny z kochanką
0
Coutinho w pomocy to może zagrał z 5meczy w tym sezonie. Arthur zgoda, ale jego nie można nazywać ofensywnym pomocnikiem. Dostał kontuzji i co? Zamiast grać Alena, który jako jedyny z tych zdrowych umie coś z przodu zrobić, gra Vidal lub Roberto, którzy są zdecydowanie pod formą
0
Ale w meczu z Valladoid też graliśmy dramatycznie, bardzo nudno. W ofensywie nie ma żadnej taktyki ( oprócz Messi-Alba) i nie ważne jaki jest rywal.
4
No bo gramy defensywny futbol. Z taka kadra gramy 3 defensywnych pomocników
16
Ocena ter Stegena i reszty pokazuje, ze to po raz kolejny indywidualność wygrała mecz, a nie taktyka. Real grając tylko na wrzutki wygrywal LM, to może i my grając bez żadnej taktyki mamy faktycznie szansę na LM
0
Z tym Kubica to dobre
0
Wg Ciebie po środowym meczu powinienem być zadowolony? Że pomimo 3 defensywnych pomocników ter Stegen musiał ratować nas w 4 sytuacjach? Czy z beznadziejnego stylu?
0
Skoro są powody to tak.