0

Za Dembele.

0

No nie jest.

0

Osoba wyżej zadała pytanie gdzie, to odpowiedziałem na nie. Nie mówię, że transfer Neymar przy takiej kadrze ma sens, ale pisanie, że nie miałby gdzie gra jest trochę śmieszne

0

Powinien zacząć grać w meczach o coś. Nikt nie mówi by grał z Sevilla na wyjeździe, ale bez jaj, że nawet z beniaminkiem u siebie nie zagra.

5

Za Dembele? Sorry, ale poziomom sportowym to Neymar niszczy jeszcze Dembele

3

W takim meczu to Puig powinien zagrać od początku, no ale podobno ma jeszcze tak z 5lat czasu

3

Pomyłka Pań z dziekanatu?? Niemożliwe. To na pewno Twój błąd

0

I tak za chwilę Liverpool dostanie karnego za nic

3

Kolejny? Pierwszy od 2 miesięcy. Zabiera minuty Aleni

1

Akurat tego można Realowi zazdrościc. U nas Alena w dwóch Klasykach zagrał całe 0 minut, w ważnych meczach wgl nie gra. Puig, co jest w wieku Viniciusa nie zagrał jeszcze minuty w lidze, i pewnie z Valverde na ławce nie zagra przez najbliższe 2 sezony.

4

A przepraszam, czy uważasz normalne że znowu Alena i Malcom na ławce cały mecz? Podobno ufa młodym xd

6

Hahaha i jeszcze Semedo....Alena i Malcom? A kto to??

2

To zwykle chamstwo co ten gość robi z Malcom. Prędzej wpuści Coutinho bez nogi niż jego

0

Czemu ten Valverde na siłę musi pchać tego Vidala???? Ten człowiek od 3msc nic nie daje tej drużynie. To jest śmieszne, a ludzie potem mówią że Valverde ufa Aleni.......właśnie widać jak mu ufa skoro w ważnych meczach nie gra

1

Boże......znowu ten Vidal się rozgrzewa. Alena, Malcom byliby 100x lepszym rozwiązaniem. Chilijczyk na prawdę nic nie daje ostatnio

0

Tego jednak możemy zazdrościć Realowi. Trenera, który nie boi się stawiać na młodych. Młody pomocnik wejdzie u nich na ok 40min, a u nas Alena zapewne wgl nie zagra.

2

Ramos czerwona

1

Jak to się stanęło xddd

1

Przecież ten Busquets to tykającą bomba. Jak jest w formie to niech się kiwa we własnym polu karnym, ale on w formie nie jest od kilku miesięcy. Niech gra spokojnie, asekuracyjnie, albo usiądzie na ławce

0

Znowu genialny początek Busquets.

7

GTA San Andreas

1

Oby chociaż dziś wszedł Alena, a nie Vidal

0

Jadę do dziewczyny z kochanką

0

Coutinho w pomocy to może zagrał z 5meczy w tym sezonie. Arthur zgoda, ale jego nie można nazywać ofensywnym pomocnikiem. Dostał kontuzji i co? Zamiast grać Alena, który jako jedyny z tych zdrowych umie coś z przodu zrobić, gra Vidal lub Roberto, którzy są zdecydowanie pod formą

0

Ale w meczu z Valladoid też graliśmy dramatycznie, bardzo nudno. W ofensywie nie ma żadnej taktyki ( oprócz Messi-Alba) i nie ważne jaki jest rywal.

4

No bo gramy defensywny futbol. Z taka kadra gramy 3 defensywnych pomocników

16

Ocena ter Stegena i reszty pokazuje, ze to po raz kolejny indywidualność wygrała mecz, a nie taktyka. Real grając tylko na wrzutki wygrywal LM, to może i my grając bez żadnej taktyki mamy faktycznie szansę na LM

0

Z tym Kubica to dobre

0

Wg Ciebie po środowym meczu powinienem być zadowolony? Że pomimo 3 defensywnych pomocników ter Stegen musiał ratować nas w 4 sytuacjach? Czy z beznadziejnego stylu?

0

Skoro są powody to tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?