FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No tak, bo po co Alena, który gra znacznie lepiej niż Roberto czy Vidal
2
60% socios nie ogląda meczu w tym sezonie
0
Genialny jesteś xd
0
Za co??
3
Nie mają zadnych argumentów? To w nagrodę będą grac zamiast tych, którzy zasługują
20
Gość ma dużo racji. Nie ma co ich porównywać
1
Nie ma logicznych argumentów by grac znowu Busi-Rakitic-Vidal, a jak nie ma powodów oraz argumentów by tak zagrać, to Valverde właśnie tak ustawi zespół
0
Na ile go wyłączy z gry?
0
A jaki jest tego powod? Bo dopiero teraz włączyłem
6
Alena gra znacznie lepiej niż Vidal czy Coutinho. Gra nie gorzej od Raikitica czy Busquets( oczywiście oceniam ostatnie 2-3msc), a i tak gra zdecydowanie najmniej, a w ważnych meczach prawie wgl. Z Realem musi zagrać od początku. Aaaa sorry, Valverde......
4
Dostaniesz za chwilę odpowiedz w stylu: to nie jego wina że popełniają indywidualne bledy
0
No i niestety znowu po meczu będzie narzekanie na Lahoza a ludzie zapomną jak " genialne" drużynę ustawił treneiro
0
Hahaha i jeszcze zmiana obrońcy. Ten gość jest nienormalny. Nieważny jaki wynik zawsze!!! te same zmiany.
2
To wina Valverde że wystawia piłkarzy bez formy
7
3 pomocników defensywnych. W ataku sam Messi. Jaki z tego wniosek? Beznadziejna defensywa, beznadziejna ofensywa. Gratuluję tym co byli zachwyceni przedłużeniem kontraktu z Valverde. Napiszecie, że nie ma zaangażowania? A od czego jest trener???
1
Modric też gra dramat, przecież z Anglii przyszedł
0
Trener sam może obniżyć także wiesz
1
Bo na razie nie ma podstaw by wierzyć
0
Jeżeli semestr na studiach rozpoczął się 18.02, Pani w dziekanacie mówi że legitymację podbiję dopiero od 25.02, dostałem pismo o ponownym wpisie na listę studentów i że jestem studentem od 18.02, to jak w autobusie kanar złapie mnie z biletem ulgowym to to pismo jest ważne? Może i głupie pytanie i krzywo skonstruowane, ale licze na pomoc
0
Jakbym ja grał to też byłbym waleczny, statystyki i sama gra pokazuje, że po prostu Alena jest lepszy od Vidala i ma znacznie więcej do zaoferowania
0
Noo, a z Vidalem i Suarezem w obecnej formie to ten skład nie ma nic wspólnego z najmocniejszym
3
Malcom, Alena to obowiązek w tym meczu. No ale zostaniemy z Vidalem i Suarezem
5
Ale można uzależnić motywacją, a u nas tego brakuje w każdym meczu
0
Pio Pio Pio Pio Pio Pio Pio Pio
1
Pomimo formy jaka oni prezentują, to za nich Perez wyciągnie spokojnie 600mln
7
A kto jako trener? Bo ta pomoc taka słaba, nie dająca kontroli w środku pola, zbyt ofensywna i zbyt kreatywna
18
18 lat? Niech lepiej jeszcze 3-4 sezony zagra w rezerwach. Przecież rywale go zdemolują....
5
Wykończenie prawie jak u Suareza
0
Bardzo sensowna wypowiedź. Jeszcze jakbyś tak sprecyzował....
0
Jestem w stanie w to uwierzyć. A nawet jak będą zmotywowani to wystarczy, ze zostanie ustawiona bardzo kreatywna pomoc: Busi-Rakitic-Vidal i z przodu jesteśmy ograniczeni do Messiego i Dembele.