2

No tak, bo po co Alena, który gra znacznie lepiej niż Roberto czy Vidal

2

60% socios nie ogląda meczu w tym sezonie

0

Genialny jesteś xd

0

Za co??

3

Nie mają zadnych argumentów? To w nagrodę będą grac zamiast tych, którzy zasługują

20

Gość ma dużo racji. Nie ma co ich porównywać

1

Nie ma logicznych argumentów by grac znowu Busi-Rakitic-Vidal, a jak nie ma powodów oraz argumentów by tak zagrać, to Valverde właśnie tak ustawi zespół

0

Na ile go wyłączy z gry?

0

A jaki jest tego powod? Bo dopiero teraz włączyłem

6

Alena gra znacznie lepiej niż Vidal czy Coutinho. Gra nie gorzej od Raikitica czy Busquets( oczywiście oceniam ostatnie 2-3msc), a i tak gra zdecydowanie najmniej, a w ważnych meczach prawie wgl. Z Realem musi zagrać od początku. Aaaa sorry, Valverde......

4

Dostaniesz za chwilę odpowiedz w stylu: to nie jego wina że popełniają indywidualne bledy

0

No i niestety znowu po meczu będzie narzekanie na Lahoza a ludzie zapomną jak " genialne" drużynę ustawił treneiro

0

Hahaha i jeszcze zmiana obrońcy. Ten gość jest nienormalny. Nieważny jaki wynik zawsze!!! te same zmiany.

2

To wina Valverde że wystawia piłkarzy bez formy

7

3 pomocników defensywnych. W ataku sam Messi. Jaki z tego wniosek? Beznadziejna defensywa, beznadziejna ofensywa. Gratuluję tym co byli zachwyceni przedłużeniem kontraktu z Valverde. Napiszecie, że nie ma zaangażowania? A od czego jest trener???

1

Modric też gra dramat, przecież z Anglii przyszedł

0

Trener sam może obniżyć także wiesz

1

Bo na razie nie ma podstaw by wierzyć

0

Jeżeli semestr na studiach rozpoczął się 18.02, Pani w dziekanacie mówi że legitymację podbiję dopiero od 25.02, dostałem pismo o ponownym wpisie na listę studentów i że jestem studentem od 18.02, to jak w autobusie kanar złapie mnie z biletem ulgowym to to pismo jest ważne? Może i głupie pytanie i krzywo skonstruowane, ale licze na pomoc

0

Jakbym ja grał to też byłbym waleczny, statystyki i sama gra pokazuje, że po prostu Alena jest lepszy od Vidala i ma znacznie więcej do zaoferowania

0

Noo, a z Vidalem i Suarezem w obecnej formie to ten skład nie ma nic wspólnego z najmocniejszym

3

Malcom, Alena to obowiązek w tym meczu. No ale zostaniemy z Vidalem i Suarezem

5

Ale można uzależnić motywacją, a u nas tego brakuje w każdym meczu

0

Pio Pio Pio Pio Pio Pio Pio Pio

1

Pomimo formy jaka oni prezentują, to za nich Perez wyciągnie spokojnie 600mln

7

A kto jako trener? Bo ta pomoc taka słaba, nie dająca kontroli w środku pola, zbyt ofensywna i zbyt kreatywna

18

18 lat? Niech lepiej jeszcze 3-4 sezony zagra w rezerwach. Przecież rywale go zdemolują....

5

Wykończenie prawie jak u Suareza

0

Bardzo sensowna wypowiedź. Jeszcze jakbyś tak sprecyzował....

0

Jestem w stanie w to uwierzyć. A nawet jak będą zmotywowani to wystarczy, ze zostanie ustawiona bardzo kreatywna pomoc: Busi-Rakitic-Vidal i z przodu jesteśmy ograniczeni do Messiego i Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?