FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma nikogo na lewą obronę? Po co dać szansę Mirandzie. Kontuzja Arthura? Niech gra kolejny box to box, niż młody Alena, czy Puig. Nie, nie jest dla niego za wczesno
1
To nie fakt, to śmieszne komentarze że nie jest jeszcze gotowy....to jest paranoja :D już Alena przesiedział o 2 lata za długo w rezerwach. Nie ma miejsca przy takiej kadrze? To po cholerę taka kadra? Lepiej wydawać co sezon 150mln na de Jonga czy Dembele, niż dać szansę młodemu. Masz rację, sorry to moje marudzenie
2
No właśnie. Był szpital, podstawowi nie mogli grać, u nas Alba nie może zagrać to są jakieś chore pomysły z Semedo lub Roberto na LO zamiast Mirandy.
23
Wiele tutaj komentarzy, które umniejszają Viniciusowi, ale gość gra wszystko w wieku 18 lat!!! A u nas pojawiają się setki komentarzy, że Puig ma jeszcze wiele czasu, a jest starszy od Brazylijczyka. Nikt nie mówi, by grał tak samo dużo, ale co 5 mecz spokojnie by mógł zagrać, tym bardziej, że zna styl skoro jest już kilka lat u nas. Alba nie może zagrać, to wgl nie powinno być dylematu kto ma go zastąpić, wybór powinien należeć do Mirandy. Pewnie dla wielu to jest marudzenie, ale to są tylko fakty
0
Modric nareszcie z kartką, trochę tych fauli w meczu z nami popełnił
0
No to tak o kolejne 5 za malo
1
Puig powinien już mieć tyle minut rozegranych, ze powinien byc brany pod uwagę
0
Cooo? Jego z całego The Elite to najmniej bym się spodziewał w WwE
0
Oj jestem tego pewien.
0
Niby fajnie, wrestling na tym mega zyska, ale chciałbym zobaczyć ten pop jaki by zebrał gdyby np po WM na rAw rozbrzmiała jego muzyka. To by był największy pop w historii WWE
2
Busi i Coutinho wykonali wczoraj mnóstwo pracy.....dla Realu
0
Szczerze? Nie wyobrażam sobie by Boateng zagrał gorzej. Po prostu nie dało się zagrac gorzej. Gdyby Luis był na swoim przyzwoitym poziomie ( nie mówię o tym najlepszym) to byśmy mieli 3-4 setki więcej
0
Może gdacza na EV dlatego, że boi się posadzić na ławce Suareza i dlatego to wygląda jakbyśmy grali bez styli
8
Może i Semedo zagrał bardzo dobre zawody, ale Viniciusa i tak zagrał dobre zawody jak na pierwszy mecz o takiej renomie. Przy Coutinho i Suarezie wyglądał jak profesor
4
Coutinho był słaby, ale przy Suarez wyglądał na gwiazdę
2
Modric to chyba pakiet Casemiro kupił. Ile on miał dziś fauli?
0
No jak gra najgorszy sezon w karierze to nie będziemy go chwali za nazwisko
1
Najgorsze jest to, że po pierwszej połowie można wyróżnić jedynie Malcoma i Semedo. Niestety Messi wejdzie za tego pierwszego, bo święte krowy muszą grać( Suarez i Coutinho)
0
Chętnie bym wymienił Suareza+ Coutinho na tego przereklamowane Viniciusa
2
Busquets trzyma poziom z całego sezonu
0
Za Suareza trzeba natychmiast kogoś kupić. Gość od kilku msc jest całkowicie bez formy. I żadne pojedyncze przebłyski tego nie zmienią
3
Ostatnio jakoś decyzję Valverde odnośnie składu mi się podobały ( z wyjątkiem braku gry dla Puig), ale dziś? Gość kisi na ławce Malcoma przez kilka msc, prawie wgl nie gra, a jak gra to po 5-10minut, a teraz go wystawia na Real? Idealna okazja by go do końca spalić. Już lepiej byłoby wystawić Alena
0
Oceniamy ten sezon. Z tych co wymieniłeś to tylko Messi jest lepszy, no ale to inna bajka. Z Hazardem prezentują ten sam poziom. A pozostała 3 w tym sezonie nie ma startu do Reusa
0
Reus co ma formę w tym sezonie. Bez wątpienia w tym okresie Top 5 na świecie
2
Wiem, że człowiek może być niecierpliwy, ale bez przesady. Skoro na komentarz 10min temu nikt nie odpowiedział to raczej bez sensu pisać ponownie. Nie lepiej spróbować za 2 godziny?
5
Liniowi w Premier League są gorsi niż na wf w szkołach. Na całe szczęście w szkołach nie ma liniowych
2
Ten sędzia boczny to debil.
13
Bez jaj. Można by go usprawiedliwić, gdyby to chodziło o 20cm a nie o 2 metry
3
Albo ja mam pecha albo tak jest. Co oglądam mecz Liverpool w lidze to sędziowie im bardzo sprzyjają
1
O to chodzi. 25 min....prawda jest taka że w jego wieku powinien grać tyle co 2-3 mecze. Alena już grał kilka lat za długo w Barcelonie B