FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądałem.
0
I to by było na tyle z stawianie na młodzież w tym sezonie. A podobno mieli się ogrywać w CdR....
9
Czy ten Juventus nawet w takim meczu musi być pchany przez sędziów?
0
Ogólnie w tej opinii to wszystko nie pasuje. To tak jakby napisać, że Ronaldo ma gole tylko z karnych
3
Denis w tamtym sezonie grał świetnie we wrześniu i w nagrodę dostał 3msc na ławce- nikt nie ma wątpliwości, że Valverde prędzej postawi na Busquetsa bez formy, niż de Jonga w życiowej ( zakładając by taka by miał). Malcom nawet szans nie dostawał przez pierwsze miesiące- skąd pewność by Holender by dostał?
0
Wg mnie wybitny, ale mogę nie być obiektywny. Najlepszy na swojej pozycji, nawet lepszy od de Bruyne.
5
A może przekonało go to, że w PSG będzie kluczowy, a u nas jednym z wielu? A może to, że Malcom też jest młody, a u Valverde nic nie gra i mógł się tego obawiać
5
De Ligt się nie wyróżnia? Żaden obrońca z obecnego Topu nie był tak dobry w tak młodym wieku
6
Najpierw trzeba mieć "jaja" by na nich postawić
15
Albo ma swoje zdanie
1
W najlepszej firmie to Varane jednak jest lepszy od Umtiti
0
Skoro temat Stuani jest taki poważny, to może i Alvesa wypożyczymy, by wkoncu te jego wrzutki miały adresata
0
W PK też już nie zagra. W rewanżu Valverde nie ma na tyle "jaj" by na niego postawić, a ewentualnie w następnych rundach tym bardziej
0
Nic. Nie gra, bo podobno ma jeszcze czas. Od tamtego sezonu powinien wchodzić w takim meczu jak wczorajszy, by grać te 30min, niestety nic nie gra. Za długo siedział w rezerwach, i to samo będzie z Puiq
1
Styl też "prawie" taki sam
2
To się Alena nagra w tym sezonie.... Po co w takim meczu go wpuścic. Jeszcze by dobrze zagrał, strzelił gola jak z Villareal i znowu 10 meczy ławeczka
0
Ale te wyniki ratują Valverde. W takim klubie nie chodzi tylko o wyniki, ale też o styl. Ale to wszystko statycznie w środku pola
0
Suarez wychodził sama na sam. Brak presji że strony rywala + łatwa sytuacja= Suarez by nie trafił
0
Gra lepiej niż Portugalczyk i chyba tyle
2
Albo jak to mówią The Elite: Fuck The revival
0
Za Eriksen???? Sorry ale jak Dembele ponad 100mln euro kosztował, to Duńczyk te 150mln funtów to co najmniej
1
Jakby to 100mln była prawda to by była promocja jak w Black Friday
0
Jak na wypożyczenie to Morąga nie jest zła opcją, jednak jeśli transfer definitywny to zdecydowanie nie
0
Akurat chodziłem przez jakiś czas. Nikt mi nie powie, że np takie KSW nie jest ustawione
0
Jak prawie wszystkie "sporty walki"
0
A nie miało być tak, że Puiq będzie się ogrywał w CdR? Znowu kolejny talent będzie siedziałem w rezerwach 5 lat, by potem go wypożyczać przez kolejne 5. Gorzej od Busquetsa, Aleni, czy Malcoma by nie zagrał
2
Najlepszy: Edward Norton ( może dlatego że jest bardzo niedoceniany)
Ulubiony: Johnny Depp (tylko ze względu na Kapitana Sparrowa)
1
Przecież tego nikt normalny nie wytłumaczy, nikt nie zrozumie. Tych zmian, tych decyzji nawet najwięksi na tej stronie zwolennicy Valverde nie wytłumaczą
0
Pamiętam, ale znając Valverde wystawi w pomocy Busquets-Vidal-Rakitic i na skrzydle Roberto by bronić wyniku
0
Fajnie, przegrywamy 2-0 i wpuszcza 2 obrońców....to jest najśmieszniejszy trener w wielkich klubach