1

Mecz meczem, ale to jest idiotyczne że przy takim wyniku tych 20min nie dostanie Alena... Na to już jest brak słów

0

a Alena to czemu jeszcze nie gra?

1

Predzej Sevilla wygra La Liga niż Liverpool Premier League

0

Chciałbym by nasi tak " klepali"

0

Kto wg Was jest lepszym piłkarzem w swojej najwyżej formie: Parejo czy Banega?

32

Tyle kontuzji, a i tak Alena nie zagra w pierwszym składzie..... Argument, że to byłaby idiotyczna decyzja bo derby, jest słaby, bo akurat w takim meczu może się pokazać. Niech Valverde ma chociaż raz jaja i postawi na młodego przy tylu kontuzjach.....


Marzenia

0

Może i zawiść, ale tutaj akurat znacznie lepiej by od nas wyszlo

0

Tylko Niemki

3

" zobaczymy, ile minut będzie dostawał" znając Ciebie to by na tyle było tych minut

0

Nie da się docenić czegoś czego nie ma

2

Zawsze mnie to bawi. Co Gomes pokazał w Valenci? Był istotny, ale nie kluczowy w najgorszej Valencia od lat, także tam też nie grał super

1

Alba zacmiony jak jakiś bokser po ciężkim ciosie, nie wie w ktora stronę biegnąc, ale ten Valverde woli go trzymać niż dać szansę Mirandzie. Rewolucja123, co o tym myślisz? Genialna decyzja Valverde. To jest trener, nie to co my tutaj

21

A ja jestem pewien, że w szatni Dembele dostanie mocne słowa krytyki od Valverde za ten drybling

0

Piszę to samo, bo liczę że pewnego dnia w końcu zrozumiesz jak bardzo się mylisz co do Valverde. Może i się gówno znamy, ale widzimy coś, czego Valverde nie widzi. Ciebie nie denerwuje Coutinho na skrzydle? Czy absolutny brak taktyki?

0

Zastanów się i przestań go bronić bo to jest śmieszne. Mam prawo go krytykować za te wszystkie błędy. Jeżeli te 3 rzeczy które napisałem, widzi każdy " ekspert" z La Rambli to jeszcze gorzej świadczy o Valverde skoro on tego nie widzi

3

Przecież to Ty piszesz bzdurne komentarze chwalące Valverde za nic. Co ja napisałem co jest nie prawdą??? Czy te 3 rzeczy które wymieniłem, nie widzi 90% La Rambli???

1

Nie trzeba być ekspertem by wiedzieć jaki skład wystawi dziś Twój ulubieniec. Nie trzeba być ekspertem by przejrzyc taktykę, a raczej jej brak. Nie trzeba być ekspertem by widzieć jak ostatnio gra Coutinho na skrzydle, i tylko Valverde jest w stanie dalej go tam ustawiać

0

Skład bardzo niespodziewany ... To Valverde nie wie, że jednak są trenerzy, którzy unia ustawić druzyne taktycznie?

0

Za co ta karma Dier?

1

Przecież to właśnie dzięki niemu są tak gdzie są. Pochettino to obok Guardioli najlepszy trener obecnie. Gość wgl nie ma pieniędzy na transfery, a cały czas są 2-3 na koniec sezonu

8

Dlaczego? Pajacami byli Ci z Arsenalu co się rozgrzewali. Dier wykonał gest, jakich jest mnóstwo podczas derbów

0

No właśnie nie, bo kolega w RTV musiał dokupić gwarancję

0

Czy jak kupię w Carrefourze PS4 to daja jakaś gwarancję? Czy trzeba kupić?

0

"Ma czas" za każdym razem czytam taki komentarz odnośnie naszych piłkarzy z rezerw....Alena też mial czas, a już ma 21 lat, piłkarze w jego wieku już powinni dostawać szansę gry regularnie. Puiq zostanie zmarnowany i jestem tego pewien, pomimo swojego olbrzymiego potencjału

0

Valencia genialna skuteczność....

1

Śmiejemy się z Realu, ale wyprzedzamy ich tylko o 5 pkt, a u nich regularnie gra Regulion, a na ławce siedzi 18latek, 20latek oraz 21latek. U nas, w meczu z PSV, największy diament szkółki, Puiq, nawet nie siedział na ławce, a Alena z niej nie wstał

1

Jestem w 100% pewny, że w ostatniej kolejce nie zagra nikt z rezerw. Valverde błagam odejdź, niszczysz ten klub jak Lopetegui Rral

2

Załóżmy, że dziś w meczu PSG vs Liverpool jest Var. Ten karny to była taka sytuacja, że i jedna, i druga decyzja byłaby dobra

0

Strach pomyśleć co takie City czy PSG zrobi z naszą defensywą jeżeli ta się nie poprawi. 3 z tyłu to pewniak na ten moment i wielkie 0 z przodu

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?