0

W temacie wrestlingu, ale nie WWE, widzieliście main event NJPW Road to Tokyo dome Night2? Top 3 tag team match jakie kiedykolwiek widzialem

0

Jak to co? " Niech ogrywają się w rezerwach, mają jeszcze czas" i tak przez kilka sezonów

0

Najlepsze widowisko: Tottenham vs BVB,
Zaskoczenie: Ajax vs Real
Rozczarowanie: Liverpool vs Bayern( AtM vs Juventus nikt nie oczekuję super meczu)
Najszybszy awans: City

0

Faworytem meczu Ajax vs Real na ten moment jest zdecydowanie Ajax

0

Bo każdy ma tu oczy, i każdy widzi jak gramy, chociaż słowo gramy to akurat tutaj zdecydowanie za dużo

0

Barcelona B również gra w 11, i tam ktoś jednak gra na pozycji prawego obrońcy. Normalny trener, by wystawił właśnie piłkarza z rezerw, a nie jakieś głupie eksperymentu przeciwko rewelacji

5

Dawno nie pisałem nic o Valverde, bo nie chce kolejnych banów, ale dziś znowu pokazał jakim jest "genialnym" trenerem. Najpierw przez 2msc Malcom nie gra, bo jest słaby w obronie, Dembele lepszy w defensywie nie jest, a przeciwko rewelacji rozgrywek gra jako wahadłowy... przecież tego się nie da się wytłumaczyć

0

Ja bym najbardziej nie chciał Ajaxu. Wiadomo, Liverpool mocniejszy, ale na nich nasi by się zmotywowali. A Ajax to nie najwyższą półka, a nasi już pokazali, że do takich często nie mają nastawienia, by im się chcialo

0

Probierz i Guardiola są tacy sami :D

0

Nie jestem fanem NBA, e czasami tak sędziowie dają cztery litery przestrzenne Jamesem, że aż się cieszę że coś gsizdneli przeciwko niemu. Może i jest wybitny, ale nie ma drugiego koszykarza, którego bym tak nie lubial, o wszystko ma pretensje do sędziów

0

Dla chętnych: dzisiaj ostatnia gala PPV wrestlingu w Ring od honor. Cały rok słaby, ale dziś kilka walk może być ciekawych: debiut Zack Sabre jr, Scurll vs Daniels nie powinno ringowo zawieść, Cobb vs Page też raczej siądzie. Ale show skarżenie bezdyskusyjnie ladder match

1

Ciężki mecz o nic

3

Te Twoje argumenty są coraz lepsze :D to wina trenera rezerw, że Valverde nie daje szans młodym....dobre dobre

0

Fajnie, że umiesz się do tego przyznać.

1

Teraz to ten gość przekroczył wszelkie granice. Niech odchodzi jak najszybciej. Mecz o nic i nikt z młodych nie zagra. Najlepsza kadra od lat, najlepsza młodzież od lat....najgorszy trener od lat

1

Nie ważne.....Ty i tak byś go pochwalil

6

Mówimy o poważnej piłce, a nie polskiej Ekstraklasie

1

River, jako gospodarz, powinni zapewnić bezpieczeństwo....i tego nie zrobili

1

Przed finałem byłem neutralny z lekkim naciskiem na Boca. Teraz, po tym co zrobili River kibice, Boca całym sercem

0

Jaki klub tacy kibice. Boca powinno już mieć ten tytuł przez walkower. Kibice Boca jakoś nie wariowali

1

No Boca cisnąć cisnąć, to bydło nie może wygrać po tym co zrobili przed rewanżem.

1

Nawet na ostatnie mecze z Realrm tak nie czekam jak na dzisiejszy finał. Ale będzie kosmos

0

Pytanie do fanów NBA: najlepsza 5 Europejczyków w NBa na przestrzeni ostatnich 5-10lat?

0

Jeszcze nie oglądałem, ale bez urazy dla Goto, Wilk jest zdecydowanie lepszy, a i Ibushi ma taki styl który może pasować Ospreay

1

Dla fanów wrestlingu: na Wrestle Kingdom Ibushi vs Ospreay....kolejny 5* pewniaczek

6

Bardzo dużo rotacji jak na mecz o nic...

0

Alena ma już 21lat!!!! To nie 18latek by się ogrywał. Jeżeli przy takim meczu, przy takim wyniku nie gra tych 25min to on zagra jeszcze w tym sezonie z 100min w CdR i tyle

0

Sorry, ale trzeba być psychicznie chorym by zrozumieć zmiany tego trenera

2

Do fanów Valverde ( głównie do jednego, nie napiszę nicku bo nie chce znowu bana): jak wytłumaczycie brak zmian?

0

Gol stracony? To teraz Vermaelen wchodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?