FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy jak kupię w Carrefourze PS4 to daja jakaś gwarancję? Czy trzeba kupić?
0
"Ma czas" za każdym razem czytam taki komentarz odnośnie naszych piłkarzy z rezerw....Alena też mial czas, a już ma 21 lat, piłkarze w jego wieku już powinni dostawać szansę gry regularnie. Puiq zostanie zmarnowany i jestem tego pewien, pomimo swojego olbrzymiego potencjału
0
Valencia genialna skuteczność....
1
Śmiejemy się z Realu, ale wyprzedzamy ich tylko o 5 pkt, a u nich regularnie gra Regulion, a na ławce siedzi 18latek, 20latek oraz 21latek. U nas, w meczu z PSV, największy diament szkółki, Puiq, nawet nie siedział na ławce, a Alena z niej nie wstał
1
Jestem w 100% pewny, że w ostatniej kolejce nie zagra nikt z rezerw. Valverde błagam odejdź, niszczysz ten klub jak Lopetegui Rral
2
Załóżmy, że dziś w meczu PSG vs Liverpool jest Var. Ten karny to była taka sytuacja, że i jedna, i druga decyzja byłaby dobra
0
Strach pomyśleć co takie City czy PSG zrobi z naszą defensywą jeżeli ta się nie poprawi. 3 z tyłu to pewniak na ten moment i wielkie 0 z przodu
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
Liniowy Marciniaka już daje czadu
0
Ja myślę, ale w Twoim przypadku czasem tego chyba brakuje. Wszedł, brawo, będzie to pamiętane jeszcze do końca sezonu. Idę o grubu hajs, że Alena, nie licząc CdR, nie zagra w 3 meczach od pierwszej minuty. W jego wieku już powinien grać regularnie
0
Szkoła podstawowa się kłania i czytanie ze zrozumieniem. " Nie mówie wszystkich naraz" także z tymi ośmioma to się ośmieszyłeś
0
kiedy się w końcu nauczysz, że się tego nie dowiemy jak będą do 23 roku grali w rezerwach w 3 lidze?
0
Grimaldo szkoda, ale Samper przez kontuzję nigdy nie miał szans by stać się pewnym punktem zespołu. Lucho nie psotawił na Grimaldo, Valverde już olewa: Alena, Miranda, Puiq, Chumi. Nie mówie wszystkich naraz, ale w dzisiejszym meczu dwóch z nich od pierwszej minuty to był Obowiązek
0
a o co??? o pierwsze mecze???? faktycznie to wiele zmieni. w sumie masz rację, to nie jest mecz o nic, to jest mecz by pokazać, że Valverde nie ma jaj i mecz po to, by zamęczyć piłkarzy oraz kibiców swoją "piękną grą"
1
wiem
2
tylko tych 4 gra już od kilku lat. Jesteśmy w **** z wychowankami przez Valverde i jako jedyny tego nie widzisz.
4
hahah idealny mecz podsumujący Valverde. Mecz o nic, a grają piłkarze co dopiero wrócili po kontuzji. Taka liczba kontuzji, Rakitić i Coutinho dopiero po niej, a Puiq i tak nie zagra, Alena zagra pewnie z 5min. Alba gra wszystko??? A co tam, przecież nie wystawi Mirandy. Mamy znowu mega talenty w szkółce, ale z tym gościem nigdy, przenigdy nie dostaną szansy.
1
Dokładnie. Teraz będzie tak samo. A potem większość będzie psiała: " spokojnie, zaraz się rozkręci"
0
Wiem wiem, tylko Valverde daje taki znak co mecz, i dlatego za kilka lat obudzimy się z ręką w nocniku. Nie ma logicznych argumentów by jutro wyszła najlepsza możliwa 11
1
kontuzjowani Roberto, Arthur oraz Rafinha, świeżo po kontuzji Coutinho oraz Rakitić, Denis wiecznie omijany- prawda jest taka, że Puiq musi zagrać min 45 min przez 2 najbliższe mecze. Argument, by najpierw rozegrał cały sezon w rezerwach jest idiotyczny, bo już Alena miał spędzać " jeszcze tylko jeden sezon w rezerwach", a już za miesiąc kończy 21 lat. Foden, rok młodszy od Puiq, wchodzi na murawę w większości meczy, a dziś zapewne te 20-30min dostanie
1
Sorry, ale to jest przypadek w 100%
0
Mbappe to tak słabo w tym zestawieniu wypada, jak weźmiemy pod uwagę rywali PSG w lidze
6
Bardzo silnej Barcelony xD to było dobre
0
Tego się nigdy nie dowiemy jakby było u nas, bo takiego meczu po prostu nie zagrał
0
Uważasz, że River w tym przypadku jest całkowicie bez winy?
0
River powinno przegrać walkowerem i zakaz uczęszczania do rozgrywek na 5 lat. Taki mecz trzeba zobaczyć, a po wczorajszym, nie ważne kiedy, ale Boca musi im złoić ****
1
No z Valverde na ławce to żaden z nich. Prędzej Rafinha z zerwanym więzadłem
1
Bardzo ciężko się gra przeciwko takiej obronie, ale Atletico tak gra od kilku sezonów, a nasz "taktyk" postawił na grę 4 pomocnikami, którzy mega kreatywni nie są, a posadził na ławce Dembele i Malcoma. Coś tu jest nie tak
6
Valverde zjadł taktycznie Simaone- tutaj powinno się pojawić największe XD w historii La Rambli. Przecież to my graliśmy tak jak Atletico chciało, a nie na odwrót. Do momentu straconej bramki my też nie oddaliśmy strzału. Kapitalne zmiany? No tak o 20 za późno
2
Był to dramatyczny mecz w naszym wykonaniu.