FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rusz swoją mózgownicą i przeczytaj co ja napisałem. Rok temu Tottenham był znacznie lepszym klubem niż teraz Valencia, Sevilla czy Inter. Więc troche argument bez sensu
0
ale Hakimi nie debiutował w Tottenhamie, tylko w Realu :D
2
Przerażające jest, że Valverde ma tylko 2 zdrowych środkowych obrońców, a i tak Chumi nie zagrał w żadnym meczu( Pucharu Króla nie licze bo to jest oczywiste). To jest dramatyczna wiadomość dla każdego ze szkółki, każdego młodego piłkarza, który przyjdzie z innego klubu. Argument o ciężkich rywalach jest również idiotyczny, ponieważ taki Hakimi zadebiutował w LM z Tottenhamem.
0
Jest i naczelny obrońca :D jak tam? Genialny mecz wczoraj był, genialny taktyczny umysł Valverde
0
Ty napisałeś, że chodzi mi o Valverde.
Ps: Vidal, Munir i Dembele/Semedo do wejścia to pewniaczki i nikt nie więcej
1
Zastanowiłem się i nadal nie wiem o co się prujesz. Są trenerzy, którzy nieważne od przebiegu meczu, od nieprzewidzianych kartek, kontuzji i tak zawsze wpuszczaja danych zawodników, także to nie jest glupie
0
Aaaa no tak pytam, akurat to by było nie głupie rozwiązanie
0
Czy na mecze La Liga musi być powoływanych 18pilkarzy? Czy jakby trener chciał to może powołać tylko 14?
0
tylko jak będziemy grali przeciwko silnym drużynom to z tech jego strat może paść wiele goli
0
nie wiem czy to nie ten, w ktorym Tadzo przebiera się za murzyna z Nigerii
9
taki Ramos wśród sędziów. Najbardziej przereklamowany
2
Podziwiam ludzi, którzy czekają na walki bokserskie. Oczywiście każdemu może podobac się coś innego, ale ja tego nie rozumiem
11
I takich meczy w tamtym sezonie było ponad 20. Nic nie gramy, ale jednak geniusz jakiegoś piłkarza wystarczał. Nie poprzez taktykę, zmiany ustawień.
0
Idealny mecz, by Alena i Malcom weszli z ławki gdyby byli w rytmie meczowym. Teraz ta ciągle wysyłanie ich na trybuny czy do rezerw popłaca, co nie Erni?
0
Mamy 2 zdrowych stoperów, tracimy z nimi mnóstwo goli + wiele interwencji ter Stegena. Siedź Chumi dalej na ławce xd
32
Coutinho i Rafinha grają w taki sposób, że powinni się zamienić z Malcomem miejscami. Nie grałby gorzej. Ale skoro Vakverde ma cojones jak Koliber to będą grali do 85min
0
No to teraz można być pewnym, że Alena nie wejdzie. Przecież to będą niekonwencjonalne, nie przewidywalne wejścia Semedo oraz Vidala
0
Szkoda, że za 5 lat taki cwany nie będziesz i nie przyznasz mi racji
0
Tak w Bayernie zapewne tyle wydawał. Jestem pewny, że gdyby Guardiola miał taką kadrę jak Barca teraz to Malcom, Alena czy Dembele nie byliby załamani swoją pozycja w klubie
0
Które do 25 roku będą się rozwijać w rezerwach ....
11
Szkoda, że za 5 lat obudzimy się z ręką w nocniku. Bez szans na grę dla młodych, którzy przychodzą do klubu, o wychowankach lepiej nie wspominać. Co roku będzie trzeba wydawać po 200mln, bo właśnie w takich meczach i tak grają Ci co zawsze
1
Myślicie, że Alena zagra chociaż 60 sekund?
0
Shibata vs Ishii i tak nie przebije :D apropo Ishii, gość jest ostatnio niesamowity
0
Noo to fakt. Najśmieszniejsze, że jedna z gorszy h miał z genialnym Naito. Sanada, Shibata, czy Zack to były wszystkie inne ale wszystkie kapitalen
2
Jeden z najciekawszych, nie najciekawszy.
0
Każdy ma swoje zdanie. To wiadomo. Ja osobiście odrobinę wyżej cenię Omegę, bo mam wrażenie że Okada wykręci mega pojedynek tylko z wybranymi, natomiast Omega nawet z Mahalem by zrobił dobra walkę.
1
Niby 0-0 a jeden z ciekawszych meczy od kilku miesięcy
0
Oczywiście to Twoje zdanie, ale jeżeli dajesz Okade, to automatycznie musi być Omega :D wg mnie oczywiście
0
Genialna informacja :D( oczywiście nie kontuzja, tylko brak walki z Batista). Jak już wspomniałem o Top5 w historii to właśnie AJ już do takich należy wg mnie jeśli chodzi o poziom ringowy. Jak u Cb ta 5 by wyglądała?
0
A już marzyłem o walce Mr. WrestleMania vs The Pfenomenal One, nawet w takiej formie HBK, promo byłoby genialne