3

Co się dzieje z Pique???? 40min i gra fantastycznie

4

To co? Roberto, Vidal? Czy jednak gramy w 10

0

Najgorsze jest to, że z Valverde i tak będzie dalej grał xd

1

Semedo dobre krycie

0

Prawda jest taka, że widząc formę obu drużyn, to prędzej my dostaniemy 4gole od nich

0

Człowiek już nawet nie czeka z niecierpliwością na ogłoszenie składu bo i tak wiadomo kto zagra

0

W wojskowym szpitalu jeśli się nie mylę można do 13

0

To żeś powiedział. Przykład

0

Niby tak, ale widząc jak grają drużyny w tym sezonie to może być także że więcej niż 3 mogą być blisko.

1

Nie pamiętam, by w jednym sezonie ligowym Barcelona i Real grali tak źle. Wiem że to dopiero 9 kolejka, ale to jest dramat. To może być najbardziej wyrównana liga odkąd pamiętam

1

Śmiechu śmiechy. Ale tyle ile strzałów i dogodnych akcji Real miał w tej połowie, my bez Messiego nie stworzylibysmy przez pół sezonu

0

Pytanie jest zadane całkowicie serio: czy matka, która wcześniej była bezdzietna, urodziła dzieci syjamskie dostaje za jedno z nich 500+?

0

Już teksty typu że Valverde postawi na kogoś w najbliższym czasie czytałem w zeszłym sezonie. Tak postawił, ze Alena już można nazwać legendą klubu

0

Ciekawe za co, napisanie prawdy???

0

Ty to genialne komentarze zawsze piszesz. Tak wiem, tylko idioci nadal wierzą, że Alena będzie powoływany w tym sezonie. Ja tylko mam nadzieję, że jak Chumi nie dostanie powołany to nie zaczniesz usprawiedliwiać Valverde

0

Znaczy Aleni to ja nawet nie brałem pod uwagę, bo to wiadomo że zostanie w rezerwach do czerwca, przecież musi złapać rytm meczowy :D miałem na myśli Chumiego

0

Nie zostanie powołany :D

0

Chyba najladniejszy gol zespołowy jaki kiedykolwiek widziałem

0

Nie uważam, ale on tej kontuzji bardzo "pomógł"

1

Nie trzeba być fizjoterapeuta by to stwierdzić. Doznał kontuzji mięśniowej, a nie jakieś złamanie czy po ostrym faulu rywala

7

A nie spędził tyle? Pół roku miał kontuzję bo wolał strzelać fochy w BVB zamiast trenować przed sezonem jak profesjonalista

3

Ale Dembele nie pasuje do Barcelony. U nas prawie zawsze jest tak, że rywal bronie się całym zespołem na własnej połowie, a Dembele musi mieć przestrzeń. Dryblingu w miejscu, podań prostopadłych oraz wizji gry to on nie ma

0

Odpowiedz bardzo prosta: tak, Neymar to genialny pilkarz

4

aż się przypomniał Edzio listonosz....

1

wykorzystywanie

0

gorzej być nie może

0

Ale z tym przekręcaniem nazwisk na styl brazylijski gość miał rację. Jestem pewien, że gdyby Puig w wieku 22 lat grał tak w lidze brazylijskiej to nasz zarząd chciałby go kupić za 40mln i to nie do zespołu rezerw

0

Piotr Zelt i rola Arniego jest genialna

0

Jeszcze nie, Noam vs Dunne tak dobre jak można przypuszczać??

2

Niestety.......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?