FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co się dzieje z Pique???? 40min i gra fantastycznie
4
To co? Roberto, Vidal? Czy jednak gramy w 10
0
Najgorsze jest to, że z Valverde i tak będzie dalej grał xd
1
Semedo dobre krycie
0
Prawda jest taka, że widząc formę obu drużyn, to prędzej my dostaniemy 4gole od nich
0
Człowiek już nawet nie czeka z niecierpliwością na ogłoszenie składu bo i tak wiadomo kto zagra
0
W wojskowym szpitalu jeśli się nie mylę można do 13
0
To żeś powiedział. Przykład
0
Niby tak, ale widząc jak grają drużyny w tym sezonie to może być także że więcej niż 3 mogą być blisko.
1
Nie pamiętam, by w jednym sezonie ligowym Barcelona i Real grali tak źle. Wiem że to dopiero 9 kolejka, ale to jest dramat. To może być najbardziej wyrównana liga odkąd pamiętam
1
Śmiechu śmiechy. Ale tyle ile strzałów i dogodnych akcji Real miał w tej połowie, my bez Messiego nie stworzylibysmy przez pół sezonu
0
Pytanie jest zadane całkowicie serio: czy matka, która wcześniej była bezdzietna, urodziła dzieci syjamskie dostaje za jedno z nich 500+?
0
Już teksty typu że Valverde postawi na kogoś w najbliższym czasie czytałem w zeszłym sezonie. Tak postawił, ze Alena już można nazwać legendą klubu
0
Ciekawe za co, napisanie prawdy???
0
Ty to genialne komentarze zawsze piszesz. Tak wiem, tylko idioci nadal wierzą, że Alena będzie powoływany w tym sezonie. Ja tylko mam nadzieję, że jak Chumi nie dostanie powołany to nie zaczniesz usprawiedliwiać Valverde
0
Znaczy Aleni to ja nawet nie brałem pod uwagę, bo to wiadomo że zostanie w rezerwach do czerwca, przecież musi złapać rytm meczowy :D miałem na myśli Chumiego
0
Nie zostanie powołany :D
0
Chyba najladniejszy gol zespołowy jaki kiedykolwiek widziałem
0
Nie uważam, ale on tej kontuzji bardzo "pomógł"
1
Nie trzeba być fizjoterapeuta by to stwierdzić. Doznał kontuzji mięśniowej, a nie jakieś złamanie czy po ostrym faulu rywala
7
A nie spędził tyle? Pół roku miał kontuzję bo wolał strzelać fochy w BVB zamiast trenować przed sezonem jak profesjonalista
3
Ale Dembele nie pasuje do Barcelony. U nas prawie zawsze jest tak, że rywal bronie się całym zespołem na własnej połowie, a Dembele musi mieć przestrzeń. Dryblingu w miejscu, podań prostopadłych oraz wizji gry to on nie ma
0
Odpowiedz bardzo prosta: tak, Neymar to genialny pilkarz
4
aż się przypomniał Edzio listonosz....
1
wykorzystywanie
0
gorzej być nie może
0
Ale z tym przekręcaniem nazwisk na styl brazylijski gość miał rację. Jestem pewien, że gdyby Puig w wieku 22 lat grał tak w lidze brazylijskiej to nasz zarząd chciałby go kupić za 40mln i to nie do zespołu rezerw
0
Piotr Zelt i rola Arniego jest genialna
0
Jeszcze nie, Noam vs Dunne tak dobre jak można przypuszczać??
2
Niestety.......