FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale co zagrał u nas to zagrał. A Arthur to nadal niewiadoma
12
Umtiti
0
Kiedy Barcelona zagrała akcje na jeden kontakt na połowie rywali? Chodzi mi o miesiąc
2
Messi musi być załamany graniem w tak defensywnej drużynie
9
Lloris dalej pijany
0
Xd. Wy za to używacie wiele logiki i myślicie trzeźwo jeśli chodzi o Valverde i La Masie. Wasz jedyny argument to: jeszcze nie czas.....
0
Tiaaa. Masz rację, kilka lat może poczekać.
2
Miranda odwiedzi przynajmniej Wembley. Valverde najlepszy przewodnik turystyczny
1
I pewniaczek PSG powyżej 3.5 gola już w pierwszej połowie
0
Młodzi zaczynają brać przykład z drużyny Valverde
0
Ja pamiętam poprzedni sezon i ta nadzieja umiera
0
Oglądasz mecze Barcelony? Taki Juventus, Liverpool, i kilka innych drużyn by nas pokonało bez problemu
5
Ten Wichniarek piperzy głupoty przez cały mecz?
0
Powiedz to trenerowi
0
Jak nie lubię Bayernu to chyba ich, bardzo mnie ciekawi postawa 3-4 piłkarzy Ajaxy
0
To na to wygląda, że Alena będzie całkowicie zdrowy po kontuzji kiedy Valverde odejdzie, bo wtedy może zagra. Przecież żaden młody piłkarz w wieku 18 lat nie będzie miał 190cm oraz 80kg....a mimo to inne kluby na nich stawiają.
1
Zaczekajmy na nich jeszcze z 10 lat. Zaczęła tu panować dziwna opinia, że piłkarz musi spędzić kilka lat w rezerwach by się ograć. Piłkarz 18-19letnj powinien być już wprowadzamy do pierwsze drużyny. Argument o Ramię jest bardzo dobry, w takim przypadku, gdyby Valverde trenował Real wolałby na LO ustawić Lucasa, Asensio niż kogoś z rezerw. Jestem pewien
53
W Realu na LO gra debiutant. Rok temu grał Hakimi debiutancki mecz przeciwko Totenhamowi. A Valverde boi się zagrać Alena, Puig, czy Mirandą przeciwko Huesca.....argument o początku sezonu jest idiotyczny
0
Bramkarz Hoffenheim czeka na żółta kartek, albo i na czerwoną, a ten nawet karnego nie dyktuje
0
Widziałeś kiedyś jak siatkarze grają w piłkę nożną??
4
Nie prawda. Wsadź siatkarza do drużyny z ekstraklasy to gorszy nie będzie
1
Ale mówimy o Europie
2
Już bardziej niż hokej i ręczna to w Europie popularne jest rugby. Wkoncu puchar świata to trzecia impreza, która oglądają kibice i to od kilku lat. Tylko IO i MS w piłce ma większą widownię( trochę chaotycznie napisane, ale mam nadzieję że sens przekazany)
25
W Europie siatkówka jest na pewno wyżej niż hokej na lodzie, futsal i raczej piłka ręczna
1
to tak jakby na MS w piłce nożnej Peszko strzelił 7 goli i doprowadził Polskę do finału i ludzie by myśleli, że jest lepszy od Sane bo jego wgl nie było. Leon to jest poziom siatkarski na jaki obecnie nikt nie ma podjazdu. Ma 25 lat i swą grą może przebić Gibe
0
Masz namiary???
5
Przed mundialem krytykowałem Kurka, ale chłop od meczu z Serbia gra niemożliwie
0
Początek sety i już bez challengu....zła wiadomość
0
Za Konstytucję...
0
Najlepszy atakujący, blokujący, zagrywający ze statystyk, ale już najlepsza 6 chyba oficjele