1

Ale co zagrał u nas to zagrał. A Arthur to nadal niewiadoma

12

Umtiti

0

Kiedy Barcelona zagrała akcje na jeden kontakt na połowie rywali? Chodzi mi o miesiąc

2

Messi musi być załamany graniem w tak defensywnej drużynie

9

Lloris dalej pijany

0

Xd. Wy za to używacie wiele logiki i myślicie trzeźwo jeśli chodzi o Valverde i La Masie. Wasz jedyny argument to: jeszcze nie czas.....

0

Tiaaa. Masz rację, kilka lat może poczekać.

2

Miranda odwiedzi przynajmniej Wembley. Valverde najlepszy przewodnik turystyczny

1

I pewniaczek PSG powyżej 3.5 gola już w pierwszej połowie

0

Młodzi zaczynają brać przykład z drużyny Valverde

0

Ja pamiętam poprzedni sezon i ta nadzieja umiera

0

Oglądasz mecze Barcelony? Taki Juventus, Liverpool, i kilka innych drużyn by nas pokonało bez problemu

5

Ten Wichniarek piperzy głupoty przez cały mecz?

0

Powiedz to trenerowi

0

Jak nie lubię Bayernu to chyba ich, bardzo mnie ciekawi postawa 3-4 piłkarzy Ajaxy

0

To na to wygląda, że Alena będzie całkowicie zdrowy po kontuzji kiedy Valverde odejdzie, bo wtedy może zagra. Przecież żaden młody piłkarz w wieku 18 lat nie będzie miał 190cm oraz 80kg....a mimo to inne kluby na nich stawiają.

1

Zaczekajmy na nich jeszcze z 10 lat. Zaczęła tu panować dziwna opinia, że piłkarz musi spędzić kilka lat w rezerwach by się ograć. Piłkarz 18-19letnj powinien być już wprowadzamy do pierwsze drużyny. Argument o Ramię jest bardzo dobry, w takim przypadku, gdyby Valverde trenował Real wolałby na LO ustawić Lucasa, Asensio niż kogoś z rezerw. Jestem pewien

53

W Realu na LO gra debiutant. Rok temu grał Hakimi debiutancki mecz przeciwko Totenhamowi. A Valverde boi się zagrać Alena, Puig, czy Mirandą przeciwko Huesca.....argument o początku sezonu jest idiotyczny

0

Bramkarz Hoffenheim czeka na żółta kartek, albo i na czerwoną, a ten nawet karnego nie dyktuje

0

Widziałeś kiedyś jak siatkarze grają w piłkę nożną??

4

Nie prawda. Wsadź siatkarza do drużyny z ekstraklasy to gorszy nie będzie

1

Ale mówimy o Europie

2

Już bardziej niż hokej i ręczna to w Europie popularne jest rugby. Wkoncu puchar świata to trzecia impreza, która oglądają kibice i to od kilku lat. Tylko IO i MS w piłce ma większą widownię( trochę chaotycznie napisane, ale mam nadzieję że sens przekazany)

25

W Europie siatkówka jest na pewno wyżej niż hokej na lodzie, futsal i raczej piłka ręczna

1

to tak jakby na MS w piłce nożnej Peszko strzelił 7 goli i doprowadził Polskę do finału i ludzie by myśleli, że jest lepszy od Sane bo jego wgl nie było. Leon to jest poziom siatkarski na jaki obecnie nikt nie ma podjazdu. Ma 25 lat i swą grą może przebić Gibe

0

Masz namiary???

5

Przed mundialem krytykowałem Kurka, ale chłop od meczu z Serbia gra niemożliwie

0

Początek sety i już bez challengu....zła wiadomość

0

Za Konstytucję...

0

Najlepszy atakujący, blokujący, zagrywający ze statystyk, ale już najlepsza 6 chyba oficjele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?