FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyżby ludzi zaczęły dziwić decyzję i powołania?
0
Ty za to tak sensownie, że aż mi ręce opadły
0
Tak mówił, że teraz ma więcej zawodników niż w zeszłym sezonie. Valverde jest wkurzony, że kadra meczowa liczy 18pilkarzy, a nie 13
2
On się boi postawić na kogoś innego niż 14zawodnikoe, których ma.
3
Wygrać mistrza po takich transferach to nie będzie osiągnięcie. Proponuję jeszcze Kane za zmiennika Suareza, de Bruyne za Coutinho, Varane za Pique, Hazardu na zmiennika Leo
0
dokładnie, co się dzieje na studaich, to zostaje na studiach :D tego się nie da opisać, jeszcze jak się ma super grupę
0
Ilość małych pkt też, ale nie wiem ile
4
Ten Drzyzga co komentuje to taki Hajto: "weź go zablokuj, niżej te łokcie, tak nie można" :D
0
Serbowie zdobyli już te 54pkt, awansowali
0
Trzeba coś zrobic z Kovaceviciem
0
Oglądam od 10 lat także znam się bardzo dobrze. Jeżeli uważasz, że gra dobry turniej to radzę poznać zasady tego sportu
0
Bo przez ostatnie 5 lat grał komicznie, fatalnie, ten turniej też słabiutki, tylko ten mecz mu wychodzi narazie
0
Aaaa to całkiem możliwe
0
No i brawo, ale cieszą się jak po finale w 2014 :D
0
Chyba 3 na set, ale głowy nie dam
0
Czy program Optima można ściągnąć w pełnej wersji?
0
Jeżeli tak to inne drużyny powinny się zastanowić czy jest brać udział w kolejnych imprezach w tym kraju.
0
Zależy co
0
Ale gdzie wczoraj były czerwone kartki za faul na Messim czy Dembele????? Może w szatni
0
Każdy ma prawo do własnego zdania. Sorry ale podawanie do najbliższego, potem do Busquets, potem do Pique/Umtiti nie jest ciężkie. A tak grają od roku. Nie umiemy grać w piłkę. Nie stworzyli wczoraj ani jednej setki z ostatnią drużyna w tabeli. Chciałbym chociaż 5min spędzić na treningu i zobaczyć jak wyglądają ustalenia taktycxne Valverde, bo mam wrażenia że on na treningach nic innego tylko grają w dziadka bez nikogo w środku
0
Bez przesady. Tak to każdy zespół by kończył po 4 w polu
1
Akurat z tym, że Barcelona nie umie grać to się chyba wszyscy zgodzą. Chyba że podanie do Messiego jest sztuką gry
0
Rozegranie: Marouf lub Toniutti
Przyjęcie: Leon, Ngapeth, Jauntorena, może Kubiak jako Polaka dodam
Atak: Zaytsev, Wallace, Sokolov
Środek: Muserski, Lisinac
Libero: Grebernikov
A jakbym miał wybierać 6 to: Toniutti, Leon, Juantorena, Zaytsev, Muserski, Lisinac, Grebernikov
0
To wtedy byśmy tracili jeszcze więcej bramek
14
Munir nie gral gorzej niż Suarez od roku, ale kozła ofiarnego trzeba było znaleźć
1
Każdego. A tak na poważnie: Sarri, Setien, Machin i jedno nazwisko jeszcze chciałem ale mi uciekło
0
Zaytsev pod względem zagrywki to absolutne Top3 siatkarzy. Wali tak mocno za każdym razem a bardzo mało psuje.
0
to może być najciekawsza walka o mistrza od lat, wiem, tak się mówi co sezon. Każdy wie, że Barcelona nie ma taktyki; Real bez Ronaldo nie ma snajpera; Pablo Machin może do listopada zrobić drużynę totalną; Atletico ma najmocniejszą kadrę i zapewne kiedyś odpalą; Valencia po przyjściu Guedesa też zacznie grać dobrze. A takie drużyny jak RSSS, Real Betis, Villareal, Athletic, Celta spokojnie mogą im urywać punkty
0
Serbowie przed chwilą to chyba akcje turnieju zrobili z tymi obronami
0
To nie troll ekspercie. Tylko prawda, radzę oglądać mecze Valverde i zobaczysz że nie mamy na nic szsns