0

Aaaa sorry, tak często gra, że już o nim zapomniałem. To kolejka wzrosła o jedno nazwisko jeszcze

2

I tyle by było z nadzieją na powołanie dla Mirandy. Nie ma zmiennika dla Alby? Żaden problem, będzie grał do kontuzji, potem zagra tam Umtiti, Pique, Lenglet, Semedo, Dembele, Malcom, Coutinho- no i może wtedy powoła Mirandę

0

Cała trójka zagra tyle co Oier

0

No i to by było na tyle xd

1

I na tym się skończy :D

0

czy program CDN Optima jest bardzo ciężki do nauczenia? czy samemu jest szansa go ogarnąć w stopniu podstawowym, albo i nawet zaawansowanym?

2

prawda jest taka, że Modric to obecnie najlpeszy pomocnik, ale i tak byl kilka klas niżej niż Iniesta, czy Xavi

2

Przy potencjalnym karnym 1,5metra przed linią pola karnego też?

1

ile razy można to wałkować? Nie korzystał wtedy z Var bo to nie są sytaucje, kiedy to Var powinien działać

6

Czemu nasz najlepszy środkowy obrońca od 1,5roku gra tylko wtedy gdy pozostali nie mogą grać? Vermaelen jest strasznie nie doceniany.

2

Komentarz usunięty

4

Weź się już uspokój.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Var obsługuje 4 rzeczy, w tym rozstrzyga czerwona kartkę oraz rzut karny, ale nie rzut wolny

2

Var nie obsługuje sytuacji, w której mowa o rzucie wolnym. Tutaj Busquets faulowany ewidentnie przed polem karnym, dlatego nie ma Var

0

Jest jeden plus takiego wyniku. Nie będzie parcia na wygranie ligi bez porażki

0

Teraz musi wejść Coutinho i Munir, Rakitic to byłaby porażka gdyby wszedł, nie przy takim wyniku

2

Wizyta u okulisty niezbędna. Czerwo oczywiste

0

Słuszne jak najbardziej, żadnych wątpliwości

0

W przerwie musi zejść również Arthur, może i powinien dostawać dużo minut, ale gra tak nerwowo, że szybko możemy zacząć grać w 9

1

Chodzi o czerwona kartkę, także Var zastosowany slussnie

1

Brawo sedzia. Ciężko było zauważyć łokieć, ale czerwo jak najbardziej słuszne

0

Chodzi o cały mecz. Amatorzy nie przegrali by w takim stylu.

0

A dlaczego?

1

To co Serbowie zrobili to powinno zostać ukarane. Mam nadzieję że teraz przegrają pozostałe 3 mecze

0

Jeżeli Kurek prawie wszystko kończy to znaczy, że Serbowie się ewidentnie podkładają

4

Gość jedzie kilkaset km by kibicować Polakom, i ma koszulkę z napisem: Konstytucja..... :D

0

Idzie zgłoszenie za bezpodstawne wyzwiska. Przenieśli, ale i tak tam nie będzie gral

0

Ale stylu i tak nie ma ta drużyna. Jedyny styl to Piła do Messiego

0

Ale niech zagra raz na 10meczy, a nie że strach. W innym przypadku jest sens istnienia La Masii? Gość ma 20 lat i za 5 lat dalej będzie wiecznym talentem z Barcelony B

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?