FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aaaa sorry, tak często gra, że już o nim zapomniałem. To kolejka wzrosła o jedno nazwisko jeszcze
2
I tyle by było z nadzieją na powołanie dla Mirandy. Nie ma zmiennika dla Alby? Żaden problem, będzie grał do kontuzji, potem zagra tam Umtiti, Pique, Lenglet, Semedo, Dembele, Malcom, Coutinho- no i może wtedy powoła Mirandę
0
Cała trójka zagra tyle co Oier
0
No i to by było na tyle xd
1
I na tym się skończy :D
0
czy program CDN Optima jest bardzo ciężki do nauczenia? czy samemu jest szansa go ogarnąć w stopniu podstawowym, albo i nawet zaawansowanym?
2
prawda jest taka, że Modric to obecnie najlpeszy pomocnik, ale i tak byl kilka klas niżej niż Iniesta, czy Xavi
2
Przy potencjalnym karnym 1,5metra przed linią pola karnego też?
1
ile razy można to wałkować? Nie korzystał wtedy z Var bo to nie są sytaucje, kiedy to Var powinien działać
6
Czemu nasz najlepszy środkowy obrońca od 1,5roku gra tylko wtedy gdy pozostali nie mogą grać? Vermaelen jest strasznie nie doceniany.
2
Komentarz usunięty
4
Weź się już uspokój.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Var obsługuje 4 rzeczy, w tym rozstrzyga czerwona kartkę oraz rzut karny, ale nie rzut wolny
2
Var nie obsługuje sytuacji, w której mowa o rzucie wolnym. Tutaj Busquets faulowany ewidentnie przed polem karnym, dlatego nie ma Var
0
Jest jeden plus takiego wyniku. Nie będzie parcia na wygranie ligi bez porażki
0
Teraz musi wejść Coutinho i Munir, Rakitic to byłaby porażka gdyby wszedł, nie przy takim wyniku
2
Wizyta u okulisty niezbędna. Czerwo oczywiste
0
Słuszne jak najbardziej, żadnych wątpliwości
0
W przerwie musi zejść również Arthur, może i powinien dostawać dużo minut, ale gra tak nerwowo, że szybko możemy zacząć grać w 9
1
Chodzi o czerwona kartkę, także Var zastosowany slussnie
1
Brawo sedzia. Ciężko było zauważyć łokieć, ale czerwo jak najbardziej słuszne
0
Chodzi o cały mecz. Amatorzy nie przegrali by w takim stylu.
0
A dlaczego?
1
To co Serbowie zrobili to powinno zostać ukarane. Mam nadzieję że teraz przegrają pozostałe 3 mecze
0
Jeżeli Kurek prawie wszystko kończy to znaczy, że Serbowie się ewidentnie podkładają
4
Gość jedzie kilkaset km by kibicować Polakom, i ma koszulkę z napisem: Konstytucja..... :D
0
Idzie zgłoszenie za bezpodstawne wyzwiska. Przenieśli, ale i tak tam nie będzie gral
0
Ale stylu i tak nie ma ta drużyna. Jedyny styl to Piła do Messiego
0
Ale niech zagra raz na 10meczy, a nie że strach. W innym przypadku jest sens istnienia La Masii? Gość ma 20 lat i za 5 lat dalej będzie wiecznym talentem z Barcelony B