FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Rok temu Zidane przeciwko Tottenhamowi, drużynie która od 3 lat nie schodzi z Top3 w Premier League, postawił na Hakimiego, był to jego debiut, od razu wrzucony na głęboką wodę, meczu nie zawalił, potem przez resztę sezonu był bardzo dobrym zmiennikiem Carvalaja, co teraz zaowocowało wypożyczeniem do klubu z ścisłego topu w Bundeslidze. A Valverde przeciwko przykładowej Huesce, Valladoid boi się postawić na Mirandę, a teraz mówi, że szansę na LO ma również Vermaelen i Roberto....i tutaj początek sezonu nic nie ma wspólnego, bo w zeszłym sezonie nic grali piłkarze z Barcy B, i w tym sezonie będzie to samo
0
znaczy tutaj temat ArthurA to jak dla mnie nic nowego i zrozumiana decyzja. Wrócił z daleka to niech odpocznie, tylko że za tydzień, za dwa, za trzy też będzie jakiś argument by nie zagrał
0
Tylko Valverde może postawić na Vermaelena czy Roberto zamiast Mirandy
2
Mnie śmieszy Valverde.
1
Once dr Gala w najbliższych 10meczach
0
Cała liga angielska Ci nie wejdzie
1
Rolland Garros by pewnie nie wygrał, ale na twardej nawierzchni mógłby zostać dominatorem
1
nie chciałem tego tak brutalnie pisać.....
0
nie oglądałem meczu, ale czasami oglądnę ekstraklasę- Ci "piłkarze" by mieli problem z utrzymaniem się w Segunda Division
1
Widzę, że do jutra demo opanowało La Ramble
0
Jako trener wolałbym mieć Ribery, po za tym wg mnie i tak Ribery piłkarsko minimalnie lepszy
0
Obecnie i Roberto i Semedo nie prezentują poziomu na obrońcę Barcelony. W obronie są na podobnym poziomie, ale w ataku to Roberto jest lepszy niż Nelson
5
Hahaha ta ilość pomocników obecną w kadrze, i ta która rzekomo się interesują.....
0
Co zrobił ten Kubiak, że tak głośno o nim? Czy cały czas ten wywiad o piłkarzach
1
Takie coś to jest normalka chyba
40
Niech chociaż raz z tych obserwacji cos wyniknie
0
Co jest ewidentną prawdą
0
Gość dobre mecze w reprezentacji zaliczył tak wiele, że można zliczyć na jednej ręce. Oglądam wszystkiego mecze kadry od 10lat a i wcześniej niekiedy się spojrzało. Takze znam się i to dość dobrze
4
z takim atakującym jak Kurek to jak wyjdziemy z pierwszej grupy to będzie dobrze. Jeden z najbardziej przereklamowanych siatkarzy polskich w ostatnich 20 lat
0
Nie ma go w TV? Dobrze widzę?
1
Bronienie Valverde jest śmieszne. Real miał tak mało pkt że cudem byłoby przegranie ligi. Zlikwidował wszystko to na czym budowano markę Barcelony prze 10-15 lat.
3
Niby tylko 2 wyścigi, ale chyba obecny zespół zerwał z nim umowę, a zespół, z którym miał jeździć od przyszłego również to zrobił
2
Somsiad ma, ale jusz donos poszed
0
Wgl się nie orientuję w cenach drukarek i tuszu. Lepiej kupić tusz do drukarki, czy cała drukarkę? Czy drukarkę dobrą idzie kupić do 150zl?
12
ta koszulka lewituje??
0
XD
2
jak stare odcinki to Kipescy
0
13 posterunek czy miodowe lata?
3
to jest cuda, ze ona kiedys była w pierwszej 10. Jedna z najbardziej pompowanych sportowców w Polsce. Raz udało jej się awansować do finału Wiblemdonu i tyle.
0
będzie dobrze, jak będzie w miarę powoływany regularnie