FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Brak rotacji, brak taktyki, brak stylu, brak stawiania na młodzież....tylko puchary go trzymają, ale z takim Realem w tamtym sezonie i Messim to i ja na ławce bym wygrał
0
Spokojnie, z taką "wiara" w szkółkę sprzedamy Puiga, Mirandę, Ruiza i Simonsa za 2mln i za 10lat odkupimy ich za 300mln
0
Groźna? Bez jaj, skoro i tak zagra Messi, Coutinho, czy Dembele to i tak coś strzelimy. Ale co z tego że nie ma zawieszeń czy kontuzji??? Valverde predzej Munira postawi jako zastępstwo dla Alby niż Mirandę. Rok temu mówił że chce mieć mniejsza kadrę, a tu Bang! kadra jest większa......
0
No to widzę, że nawet z beniaminkiem u siebie nie zagra Miranda lub Puig. A tyle było nadziei że Valverde coś jednak postawi na nich, że będziemy się starali wracać pomału do La Masii....
0
I Miranda od początku plus Puig minimum 30min powinni dostac
0
Tylko u nas ławka zagra rozegra minimalną ilość minut, a zapewne Lopetegui będzie rotował
0
Nie oglądam tenisie teraz to nie wiem: czy to Nadal gra tak słabo, czy ten Rusek tak dobrze?
0
Na ten moment to dzbanem można nazwać Valverde, a nie gościa który wygrał tryplet
0
Mecz z Kogutami może być o pietruszkę
1
To są argumenty, którymi kieruje się poprzez wybieranie pomocnika, a nie obrońcę
0
Strona Evertonu jest gdzie indziej jeśli byś chciał wiedzieć
0
Juanfran, Azpilicueta( nie wiem jak się pisze), nawet Odriozola
1
Błagam, nie mów że piszesz na serio z tym Juanfranem... Przecież ten gość jest kilka klas wyżej jest chodzi o PO niż Roberto
0
Noo tak samo jak powołanie Peszki na mundial. No chyba nie powiesz mi że powinien dostać powołanie?
0
Powołanie Roberto to byłby jakiś żart
10
Grają....
0
Z Valverde na ławce i jego taktyką i rotacjami to i LE będzie niezłym wynikiem
2
Znałem taka jedną Marynie kiedyś, dałbym sobie za nią rękę uciąć i wiesz co? I bym nie miał ani ręki ani du** teraz
0
Tak, by w Kwietniu odpaść z LM bo piłkarze zmęczeni. Z taką Huesca to Arthur, Malcom, Munir, Lenglet, Miranda powinni grać od początku
0
pierwszy sezon Domu z Papieru uwazam za najlepszy jaki kieddykolwiek widziałem, drugi moze się troche dłuży, ale tak jest w większości seriali
1
Dla mnie lepsze niż ten genialny BB
3
Munir słabszy od Paco??? Munir w słabym Alaves wykręcił takie liczby jak Paco w znacznie lepszej Valencii; Munir ma wiele cech którymi bije Paco wg mnie
0
No także tego ...... :d
0
Ulubiona drużyna w PL wygrywa, Jose przegrywa, Lucas i Kane w FPL i jeszcze geniusz Twardowskiego...taki poniedziałek to i może być
0
Lukaku, Matic, Fellaini, Smalling, Jones- przecież taka kadra to byłby raj dla Zidane i jego taktyki
0
Byłem jego wielkim fanem, najciekawiej oglądało mi się właśnie jego mecze. Jest szansa, że powróci do swojej normalnej gry na US Open, czy jednak to jeszcze za dużo brakuje?
0
Wawrinka czy Dimitrow? Jak uważacie? Wawrinka w formie by go pewnie pokonał bez problemu, ale teraz?
17
Kolejka 35- artykuł: Valverde ostrożnie wprowadza do gry nowych zawodników
0
Bo jeżeli tak wykonywane karne nie byłyby uznawane to 90% karnych by byla nieprawidlowa
6
Ależ pięknie gra Girona. Portu z Lozano na razie genialni, robią z nimi co chcą