23

Brak rotacji, brak taktyki, brak stylu, brak stawiania na młodzież....tylko puchary go trzymają, ale z takim Realem w tamtym sezonie i Messim to i ja na ławce bym wygrał

0

Spokojnie, z taką "wiara" w szkółkę sprzedamy Puiga, Mirandę, Ruiza i Simonsa za 2mln i za 10lat odkupimy ich za 300mln

0

Groźna? Bez jaj, skoro i tak zagra Messi, Coutinho, czy Dembele to i tak coś strzelimy. Ale co z tego że nie ma zawieszeń czy kontuzji??? Valverde predzej Munira postawi jako zastępstwo dla Alby niż Mirandę. Rok temu mówił że chce mieć mniejsza kadrę, a tu Bang! kadra jest większa......

0

No to widzę, że nawet z beniaminkiem u siebie nie zagra Miranda lub Puig. A tyle było nadziei że Valverde coś jednak postawi na nich, że będziemy się starali wracać pomału do La Masii....

0

I Miranda od początku plus Puig minimum 30min powinni dostac

0

Tylko u nas ławka zagra rozegra minimalną ilość minut, a zapewne Lopetegui będzie rotował

0

Nie oglądam tenisie teraz to nie wiem: czy to Nadal gra tak słabo, czy ten Rusek tak dobrze?

0

Na ten moment to dzbanem można nazwać Valverde, a nie gościa który wygrał tryplet

0

Mecz z Kogutami może być o pietruszkę

1

To są argumenty, którymi kieruje się poprzez wybieranie pomocnika, a nie obrońcę

0

Strona Evertonu jest gdzie indziej jeśli byś chciał wiedzieć

0

Juanfran, Azpilicueta( nie wiem jak się pisze), nawet Odriozola

1

Błagam, nie mów że piszesz na serio z tym Juanfranem... Przecież ten gość jest kilka klas wyżej jest chodzi o PO niż Roberto

0

Noo tak samo jak powołanie Peszki na mundial. No chyba nie powiesz mi że powinien dostać powołanie?

0

Powołanie Roberto to byłby jakiś żart

10

Grają....

0

Z Valverde na ławce i jego taktyką i rotacjami to i LE będzie niezłym wynikiem

2

Znałem taka jedną Marynie kiedyś, dałbym sobie za nią rękę uciąć i wiesz co? I bym nie miał ani ręki ani du** teraz

0

Tak, by w Kwietniu odpaść z LM bo piłkarze zmęczeni. Z taką Huesca to Arthur, Malcom, Munir, Lenglet, Miranda powinni grać od początku

0

pierwszy sezon Domu z Papieru uwazam za najlepszy jaki kieddykolwiek widziałem, drugi moze się troche dłuży, ale tak jest w większości seriali

1

Dla mnie lepsze niż ten genialny BB

3

Munir słabszy od Paco??? Munir w słabym Alaves wykręcił takie liczby jak Paco w znacznie lepszej Valencii; Munir ma wiele cech którymi bije Paco wg mnie

0

No także tego ...... :d

0

Ulubiona drużyna w PL wygrywa, Jose przegrywa, Lucas i Kane w FPL i jeszcze geniusz Twardowskiego...taki poniedziałek to i może być

0

Lukaku, Matic, Fellaini, Smalling, Jones- przecież taka kadra to byłby raj dla Zidane i jego taktyki

0

Byłem jego wielkim fanem, najciekawiej oglądało mi się właśnie jego mecze. Jest szansa, że powróci do swojej normalnej gry na US Open, czy jednak to jeszcze za dużo brakuje?

0

Wawrinka czy Dimitrow? Jak uważacie? Wawrinka w formie by go pewnie pokonał bez problemu, ale teraz?

17

Kolejka 35- artykuł: Valverde ostrożnie wprowadza do gry nowych zawodników

0

Bo jeżeli tak wykonywane karne nie byłyby uznawane to 90% karnych by byla nieprawidlowa

6

Ależ pięknie gra Girona. Portu z Lozano na razie genialni, robią z nimi co chcą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?