3

to jego problem??? sierpien- wrzesien był jednym z ważnych ogniw w ofensywie, i w nagrode dostał 2msc na ławce. Nie jego wina, ze trenerzy nie mieli jaj ostatnio by na taką Malagę, Deportivo stawiać na Inieste, a nie własnie na Denisa. Gdy piłkarz pojawi się co 2msc na murawię to i Messi grał by piach. Potencjalu na miarę Isco nigdy nie miał, ale takiego poziomu jaki prezentował w Villareal, taki np. Rafinha nigdy nie osiągnie

1

1. Piraci z Karaibów- uwielbiam komizm bohaterów
2. Prison Break/ Narcos
3. Edward Norton
4. nie wypowiem się

0

Tyle że właśnie bez oddawania do jakiegoś specjalisty

0

Uuuu wow xd przekonałem mnie

0

Padł mi całkowicie telefon, nie mogę go włączyć, a mam tam kilka ważnych kontaktów, innych dokumentów; jest jakas możliwość podłączenia go do laptopa i odzyskania poprzez jakiś program albo coś?

0

z jakich stron bezpiecznie, i w miarę szybko polecacie kupować telefony?

0

jak myslicie, co w tym sezonie osiągnie Wolverhampton( nie pamiętam jak sie pisze)? podobno rok temu mówiło sie o nich jako o najlepszej druzynie jaka kiedykolwiek grała na zapleczu ligi angielskiej, a teraz jeszcze chyba przyszło do nich 2-3 zawodników, a z tego pamiętam nikogo się nie pozbyli

0

No jeżeli Busquets będzie grał tak w poprzednim sezonie to masz rację, Sergio z ławki nie wstanie

0

W meczu z np Malagą, Deportivo spokojnie mógł grać Paco, Alena czy Arnaiz jak był zdrowy

0

dla mnie obok City są głównym kandydatem do wygrania ligi, a o TOP 4 to nawet nie ma wątpliwosci

0

teraz tylko modlić się, by Valverde wkońcu zaczął odrobinę rotować składem. W poprzednim sezonie wystarczyło mu 14-15 zawodników

0

co ja bym teraz dał za takie "ochłodzenie". Klimat się zmienia i podobne te upały teraz to może być nic z tymi za 10lat na przykład

0

No a brak odgwizdania faulu na Ondrasku tuż przed czerwona kartką dla Buchalika

0

i Wisła przegrywa dzięki genialnemu Marciniakowi.... gość jest jednym z najgorszych sedziów, a cały czas dostaje jakieś ważne mecze. Może on ma jakieś korzenie hiszpańskie, bo sędziuje jak oni

0

to kiedy mniej więcej można ich zacząć szukać?

0

nigdy nie kupowałem także się nie orientuje

0

https://www.fcbarcelona.com/tickets/football/football-tickets to w takim razie czemu jest możliwość kupienia biletów na Real Betis, z którymi gramy 2 kolejki pózniej

0

dobrze widzę, że na stronie oficjalnej Barcelony nie ma już biletów na Gran Derbi???

0

w tym sezonie trochę obniżył loty, ale w sezonie 2016/2017 najlepszy obrońca PL, także autobus miałby dobrego kierowcę

0

Rafinha się łudził jeszcze dłuzej, a teraz tu jest Bogiem....

0

nooo w teorii tak :D ale jeżeli róznica przykładowo wyniesie 500zl( cena przypadkowa) a rózni się jakością aparatu to też raczej nie warto

0

noo sprawdzałem, sprawdzałem, ale może ktoś doradzi ciekawego

0

ale też zdecydowanie droższy niż reszta :D

0

już kiedyś pytałem, ale to jednak dużo kasy i wolę się upewnić: w jakiej kolejności ułozylibyście te telefony: xiaomi Mi A1, Xiaomi redmi 5 lpus, Samsung a5, Xiaomi mi mix 2, lenovo p2. Wiem, że Xiaomi to teraz podbija rynek, ale chyba ten samsung i lenovo nie takie złe

0

nikt o zdrowych myslach nie mysli o Rafinhi jako o potencjalnym wzmocnieniu naszej kadry

0

ale jaki sezon?????? co miał pokazać jak grał tyle co Ceballos w Realu? przecież on nigdy, Nigdy nie dostał szansy w Barcelonie

0

tak, zwłaszcza na początku tamtego sezonu, kiedy to w sierpniu i wrześniu był najlepszym ofensywnym piłkarzem, oprócz Messiego i w nagrodę dostał 2msc na ławce

0

przecież obaj są na równym poziomie, nie widzę aspektu w którym Rafinha jest lepszy, może tylko wykończenie akcji

2

ale ludzie to marionetki.... 2 dobre występy Rafinhi i od razu jest tu robiony na króla futbolu. Przypomnę, że jeszcze rok temu większość wolała Denis, niż Rafinhe. Zawsze wolałem Denisa, nie ukrywam, ale obaj są zbyt słaby na Barce i 2 mecze towarzyskie tego nie zmienią. Tak wiem, za chwilę każdy napiszę, że wolał Brazylijczyka od Hiszpana

0

każdą federację oprócz tego WWE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?