FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
to jego problem??? sierpien- wrzesien był jednym z ważnych ogniw w ofensywie, i w nagrode dostał 2msc na ławce. Nie jego wina, ze trenerzy nie mieli jaj ostatnio by na taką Malagę, Deportivo stawiać na Inieste, a nie własnie na Denisa. Gdy piłkarz pojawi się co 2msc na murawię to i Messi grał by piach. Potencjalu na miarę Isco nigdy nie miał, ale takiego poziomu jaki prezentował w Villareal, taki np. Rafinha nigdy nie osiągnie
1
1. Piraci z Karaibów- uwielbiam komizm bohaterów
2. Prison Break/ Narcos
3. Edward Norton
4. nie wypowiem się
0
Tyle że właśnie bez oddawania do jakiegoś specjalisty
0
Uuuu wow xd przekonałem mnie
0
Padł mi całkowicie telefon, nie mogę go włączyć, a mam tam kilka ważnych kontaktów, innych dokumentów; jest jakas możliwość podłączenia go do laptopa i odzyskania poprzez jakiś program albo coś?
0
z jakich stron bezpiecznie, i w miarę szybko polecacie kupować telefony?
0
jak myslicie, co w tym sezonie osiągnie Wolverhampton( nie pamiętam jak sie pisze)? podobno rok temu mówiło sie o nich jako o najlepszej druzynie jaka kiedykolwiek grała na zapleczu ligi angielskiej, a teraz jeszcze chyba przyszło do nich 2-3 zawodników, a z tego pamiętam nikogo się nie pozbyli
0
No jeżeli Busquets będzie grał tak w poprzednim sezonie to masz rację, Sergio z ławki nie wstanie
0
W meczu z np Malagą, Deportivo spokojnie mógł grać Paco, Alena czy Arnaiz jak był zdrowy
0
dla mnie obok City są głównym kandydatem do wygrania ligi, a o TOP 4 to nawet nie ma wątpliwosci
0
teraz tylko modlić się, by Valverde wkońcu zaczął odrobinę rotować składem. W poprzednim sezonie wystarczyło mu 14-15 zawodników
0
co ja bym teraz dał za takie "ochłodzenie". Klimat się zmienia i podobne te upały teraz to może być nic z tymi za 10lat na przykład
0
No a brak odgwizdania faulu na Ondrasku tuż przed czerwona kartką dla Buchalika
0
i Wisła przegrywa dzięki genialnemu Marciniakowi.... gość jest jednym z najgorszych sedziów, a cały czas dostaje jakieś ważne mecze. Może on ma jakieś korzenie hiszpańskie, bo sędziuje jak oni
0
to kiedy mniej więcej można ich zacząć szukać?
0
nigdy nie kupowałem także się nie orientuje
0
https://www.fcbarcelona.com/tickets/football/football-tickets to w takim razie czemu jest możliwość kupienia biletów na Real Betis, z którymi gramy 2 kolejki pózniej
0
dobrze widzę, że na stronie oficjalnej Barcelony nie ma już biletów na Gran Derbi???
0
w tym sezonie trochę obniżył loty, ale w sezonie 2016/2017 najlepszy obrońca PL, także autobus miałby dobrego kierowcę
0
Rafinha się łudził jeszcze dłuzej, a teraz tu jest Bogiem....
0
nooo w teorii tak :D ale jeżeli róznica przykładowo wyniesie 500zl( cena przypadkowa) a rózni się jakością aparatu to też raczej nie warto
0
noo sprawdzałem, sprawdzałem, ale może ktoś doradzi ciekawego
0
ale też zdecydowanie droższy niż reszta :D
0
już kiedyś pytałem, ale to jednak dużo kasy i wolę się upewnić: w jakiej kolejności ułozylibyście te telefony: xiaomi Mi A1, Xiaomi redmi 5 lpus, Samsung a5, Xiaomi mi mix 2, lenovo p2. Wiem, że Xiaomi to teraz podbija rynek, ale chyba ten samsung i lenovo nie takie złe
0
nikt o zdrowych myslach nie mysli o Rafinhi jako o potencjalnym wzmocnieniu naszej kadry
0
ale jaki sezon?????? co miał pokazać jak grał tyle co Ceballos w Realu? przecież on nigdy, Nigdy nie dostał szansy w Barcelonie
0
tak, zwłaszcza na początku tamtego sezonu, kiedy to w sierpniu i wrześniu był najlepszym ofensywnym piłkarzem, oprócz Messiego i w nagrodę dostał 2msc na ławce
0
przecież obaj są na równym poziomie, nie widzę aspektu w którym Rafinha jest lepszy, może tylko wykończenie akcji
2
ale ludzie to marionetki.... 2 dobre występy Rafinhi i od razu jest tu robiony na króla futbolu. Przypomnę, że jeszcze rok temu większość wolała Denis, niż Rafinhe. Zawsze wolałem Denisa, nie ukrywam, ale obaj są zbyt słaby na Barce i 2 mecze towarzyskie tego nie zmienią. Tak wiem, za chwilę każdy napiszę, że wolał Brazylijczyka od Hiszpana
0
każdą federację oprócz tego WWE