FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ten mundial jest tak nieprzewidywalny, ze za chwilę jeszcze uwierzę, ze Lewandowski zostanie królem strzelców
15
Koke to tylko do drużyny Atletico i Mourinho pasuje. Bardzo mnie ciekawi ile ma podań do przodu
0
parafrazując słowa Mierzejewskiego: Icardi nie pasował do koncepcji Sampaoliego, bo on nie miał żadnej koncepcji
1
Przestań pier.....ze Messi gra dobrze
Do pana powyżej
0
Sampaoli to jednak nawet najlepszą ofensywe umie zepsuć. Icardi to byl obowiązek w pierwszej 11, a on nawet nie zostal powołany
6
Jednak to co boli, ze Messi nic nie motywuje. I to niby kapitan? Messi to ostatnia osoba, ktora powinna miec opaskę kapitana
0
Bramkarze to jakaś parodia
6
Tego Tomaszewskiego powinny zamknąć w jakims szpitalu psychiatrycznym. Szacunek za karierę sportową, ale specjalista jest idiotyczna
0
Przeciez tam nikogo nie ma na srodku ataku. Kto ma strzelać??? Higuain w takim meczu to obowiązek
0
Czy ktokolwiek w Argentynie da radę zrobić akcje na takiej szybkości? Nie ma szans
1
Rojo yo jednak idiota...
0
Sorry, ale w polu karnym Francji nie bedzie zadnego pilkarza. Di Maria i Pavon na bokach, Messi sie bedzie cofal, to kto bedzie strzelal? Higuain jak gra to kazdy wie, ale przynajmniej by sie przepchal i cos powalczyl
1
Messi na 9............... xD
2
wyplułem z 4 piętra, ale no niestety każdy z nas wie, jak to jest teraz z młodymi zawodnikami u nas....
4
Wielka szkoda, ze Abel pewnie nie dostanie u nas szansy, pogra 2 sezony w rezerwach i zostanie sprzedany
0
oglądał ktoś tutaj BoJack Horseman? czy to coś w stylu Rick & Morty? Warto obejrzeć?
4
po alko to wszystko fajnie wchodzi :D
0
a wg mnie będzie kolejnym pół środkiem jak Gomes i Paulinho, i za rok będziemy szukać kolejnego wzmocnienia środka pola
0
znacznie lepsza opcja niż to co teraz. Tyle tych zasad jest co do tych karnych, że ciężko znaleźć całkowicie prawidłowo wykonany karny
0
kursy mniejsze :D
0
jak w meczu np. Francja vs Argentyna postawię na Francję, to jak wygrają w karnych to zakład przegrany?
0
Ja sobie nie muszę wyobrażać, widzialem taką przez większą część ubieglego sezonu
1
Ja bym zostawil Munira. Z Paco sa na podobnym poziomie, ale jednak za Paco dostaniemy większy hajs
2
stara "miłość" nie rdzewieje
1
Przeciez jak Niemcy wygraja 1-0 to odpadają bo bilans bezposredni sie nie liczy, bo wtedy Meksyk-Niemcy-Szwecja to zataczające sie koło, i wtedy kartki sie liczą
0
Ogladali cale mistrzostwa i akurat z nas musieli brac przykład??
3
a taki pachołek jeden
11
Ten aktor bylby dla nas zbawieniem. Czemu o nim tak nie mowiliscie jak gral u nas, a tak samo symulowal? Ale sie na niego uwzieliscie, a kazdy przyjalby go powrotnie z pocalowaniem reki
1
zawsze fajnie się słuchało Rudzkiego, ale to jak ostatnio wchodzi Lewemu w 4 litery a potem to smaruje to się rzygać chce
0
Ja to chyba mialem pecha, bo ogladalem z 10 meczu Rafinhi w Interze, i za kazdym razem byl najgorszym ofensywnym pilkarzem w tym zespole. Pogra 2-3sezonu ale na poziomie i nie ma takiego ryzyka kontuzji