6

Ten mundial jest tak nieprzewidywalny, ze za chwilę jeszcze uwierzę, ze Lewandowski zostanie królem strzelców

15

Koke to tylko do drużyny Atletico i Mourinho pasuje. Bardzo mnie ciekawi ile ma podań do przodu

0

parafrazując słowa Mierzejewskiego: Icardi nie pasował do koncepcji Sampaoliego, bo on nie miał żadnej koncepcji

1

Przestań pier.....ze Messi gra dobrze
Do pana powyżej

0

Sampaoli to jednak nawet najlepszą ofensywe umie zepsuć. Icardi to byl obowiązek w pierwszej 11, a on nawet nie zostal powołany

6

Jednak to co boli, ze Messi nic nie motywuje. I to niby kapitan? Messi to ostatnia osoba, ktora powinna miec opaskę kapitana

0

Bramkarze to jakaś parodia

6

Tego Tomaszewskiego powinny zamknąć w jakims szpitalu psychiatrycznym. Szacunek za karierę sportową, ale specjalista jest idiotyczna

0

Przeciez tam nikogo nie ma na srodku ataku. Kto ma strzelać??? Higuain w takim meczu to obowiązek

0

Czy ktokolwiek w Argentynie da radę zrobić akcje na takiej szybkości? Nie ma szans

1

Rojo yo jednak idiota...

0

Sorry, ale w polu karnym Francji nie bedzie zadnego pilkarza. Di Maria i Pavon na bokach, Messi sie bedzie cofal, to kto bedzie strzelal? Higuain jak gra to kazdy wie, ale przynajmniej by sie przepchal i cos powalczyl

1

Messi na 9............... xD

2

wyplułem z 4 piętra, ale no niestety każdy z nas wie, jak to jest teraz z młodymi zawodnikami u nas....

4

Wielka szkoda, ze Abel pewnie nie dostanie u nas szansy, pogra 2 sezony w rezerwach i zostanie sprzedany

0

oglądał ktoś tutaj BoJack Horseman? czy to coś w stylu Rick & Morty? Warto obejrzeć?

4

po alko to wszystko fajnie wchodzi :D

0

a wg mnie będzie kolejnym pół środkiem jak Gomes i Paulinho, i za rok będziemy szukać kolejnego wzmocnienia środka pola

0

znacznie lepsza opcja niż to co teraz. Tyle tych zasad jest co do tych karnych, że ciężko znaleźć całkowicie prawidłowo wykonany karny

0

kursy mniejsze :D

0

jak w meczu np. Francja vs Argentyna postawię na Francję, to jak wygrają w karnych to zakład przegrany?

0

Ja sobie nie muszę wyobrażać, widzialem taką przez większą część ubieglego sezonu

1

Ja bym zostawil Munira. Z Paco sa na podobnym poziomie, ale jednak za Paco dostaniemy większy hajs

2

stara "miłość" nie rdzewieje

1

Przeciez jak Niemcy wygraja 1-0 to odpadają bo bilans bezposredni sie nie liczy, bo wtedy Meksyk-Niemcy-Szwecja to zataczające sie koło, i wtedy kartki sie liczą

0

Ogladali cale mistrzostwa i akurat z nas musieli brac przykład??

3

a taki pachołek jeden

11

Ten aktor bylby dla nas zbawieniem. Czemu o nim tak nie mowiliscie jak gral u nas, a tak samo symulowal? Ale sie na niego uwzieliscie, a kazdy przyjalby go powrotnie z pocalowaniem reki

1

zawsze fajnie się słuchało Rudzkiego, ale to jak ostatnio wchodzi Lewemu w 4 litery a potem to smaruje to się rzygać chce

0

Ja to chyba mialem pecha, bo ogladalem z 10 meczu Rafinhi w Interze, i za kazdym razem byl najgorszym ofensywnym pilkarzem w tym zespole. Pogra 2-3sezonu ale na poziomie i nie ma takiego ryzyka kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?