0

bo pieniążki za Mahala musiałby sie zgadzac

0

1. Omega
2. AJ Styles
3. Young bucks
4. Marty Scurll
5. Tatsuya Naito/ Pentagon

1. Romek
2.Romek
3. Corbin

0

Madry sie znalazł

0

no własnie to musi do czegos prowadzić, najpierw na stronie internetowej o nim pisali, teraz na YT filmik, a wczesniej nigdy ani słowa o njpw i ich gwiazdach

0

ale Bucksi chca być uznawani za najlepszych w historii, a bez wwe nie można tego stwierdzić; ale kreatywni z największymi gwiazdami nie zawodzą: Owens, AJ, Cole, Nakamura, kazdy dostal swój czas

0

a jak już ktoś napisał o wrestlingu to jakie jest wasze zdanie: the elite dołączy do wwe w 2019? bo wg mnie to jest już raczej nie uniknione

0

zło trzeba zwalczać

1

wtedy będą mówić, ze piłkarze Barcelony i Atletico nie grali na swoim poziomie i nie byli zaangazowani

1

Fabianski jest zdecydowanie pewniejszym bramkarzem niz wtym sezonie mial: Liverpool, Tottenham czy Arsenal z tych czolowych drużyn

0

jak Ci komentatorzy moga mówić, by drużyny nie faulowali uczestników mundialu bo tak nie wypada, no bez jaj. Oni też chca wygrać, chcą się pokazać; jeżeli reprezentacje boją się kontuzji to po co grają te mecze

2

Wniosek: Twoj szwagier to Coutinho

0

noo dla mnie takie zdania pisane 10-8lat temu tez byly smieszne; a teraz to smutna, brutalna prawda. Która czołowa drużyna w Europie ma gorszą pomoc od naszej?

0

"Po grzyba Ci ten Eriksen" :D :D a moze po tego grzyba, że spośród 10-15 drużyn najlepszych w Europie mamy najgorszą pomoc, a Eriksen zmieniłby to o 180 stopni

0

Tebas mówił, ze już ustala terminy

0

ewidentnie brakuje jakiegoś głośnego transferu tutaj. Gdzie de Bruyne, Ronaldinho no i powrót Xaviego jest jeszcze bardzo realny

0

Hiszpania wygra cały mundial. A Niemcy nie awansują do 1/2

0

A ja mialem piekny sen, ze juz tutaj nikt nie pisze o swoich snach

43

noo ale 29mln za Nainggollana to znacznie lepszy biznes. Zdecydowanie lepszy piłkarz od Rafinhi

0

jakie homeryckie porównanie :D

0

Oczywiście ze tak

0

Skoro jest debata czy on czy Thiago, to po prostu jest lepszym piłkarzem i mniej podatny na kontuzje. A dlaczego on, a nie Griezmann? Bo na ten moment nie mamy rozgrywającego( ktoś napisze pewnie ze Eriksen to nie rozgrywający), a Griezmann jest nie potrzebny, bo i tak Suareza nie wygryzie( Valverde nie zmieni takiej gwiazdy, nie ma na tyle "jaj")

5

Olac Griezmanna i Thiago, Eriksen jest nam najbardziej potrzebny

2

Przed gala bylem pewny zwyciestwa Omegi, ale jak wczzesniej wszyscy przegrali swoje pasy to bylem przekonany o jego porazce. No i teraz znowu bedzie ciekaweie w njpw

1

Ulepil?? Liczenie na Messiego i ter Stegena to nie duza zasluga.

1

Youtube pyta sie Chucka czy moze wstawić filmik na strone

1

Dla fanow wrestlingu: Okada vs Omega IV czas zacząć

0

Z obecnego skladu?

0

Wawrinka i Monfils

0

Kiedy bedzie pierwszy program?

1

Noo narazie to Pazdan sie powinien uczyc od Bednarka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?