FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bo pieniążki za Mahala musiałby sie zgadzac
0
1. Omega
2. AJ Styles
3. Young bucks
4. Marty Scurll
5. Tatsuya Naito/ Pentagon
1. Romek
2.Romek
3. Corbin
0
Madry sie znalazł
0
no własnie to musi do czegos prowadzić, najpierw na stronie internetowej o nim pisali, teraz na YT filmik, a wczesniej nigdy ani słowa o njpw i ich gwiazdach
0
ale Bucksi chca być uznawani za najlepszych w historii, a bez wwe nie można tego stwierdzić; ale kreatywni z największymi gwiazdami nie zawodzą: Owens, AJ, Cole, Nakamura, kazdy dostal swój czas
0
a jak już ktoś napisał o wrestlingu to jakie jest wasze zdanie: the elite dołączy do wwe w 2019? bo wg mnie to jest już raczej nie uniknione
0
zło trzeba zwalczać
1
wtedy będą mówić, ze piłkarze Barcelony i Atletico nie grali na swoim poziomie i nie byli zaangazowani
1
Fabianski jest zdecydowanie pewniejszym bramkarzem niz wtym sezonie mial: Liverpool, Tottenham czy Arsenal z tych czolowych drużyn
0
jak Ci komentatorzy moga mówić, by drużyny nie faulowali uczestników mundialu bo tak nie wypada, no bez jaj. Oni też chca wygrać, chcą się pokazać; jeżeli reprezentacje boją się kontuzji to po co grają te mecze
2
Wniosek: Twoj szwagier to Coutinho
0
noo dla mnie takie zdania pisane 10-8lat temu tez byly smieszne; a teraz to smutna, brutalna prawda. Która czołowa drużyna w Europie ma gorszą pomoc od naszej?
0
"Po grzyba Ci ten Eriksen" :D :D a moze po tego grzyba, że spośród 10-15 drużyn najlepszych w Europie mamy najgorszą pomoc, a Eriksen zmieniłby to o 180 stopni
0
Tebas mówił, ze już ustala terminy
0
ewidentnie brakuje jakiegoś głośnego transferu tutaj. Gdzie de Bruyne, Ronaldinho no i powrót Xaviego jest jeszcze bardzo realny
0
Hiszpania wygra cały mundial. A Niemcy nie awansują do 1/2
0
A ja mialem piekny sen, ze juz tutaj nikt nie pisze o swoich snach
43
noo ale 29mln za Nainggollana to znacznie lepszy biznes. Zdecydowanie lepszy piłkarz od Rafinhi
0
jakie homeryckie porównanie :D
0
Oczywiście ze tak
0
Skoro jest debata czy on czy Thiago, to po prostu jest lepszym piłkarzem i mniej podatny na kontuzje. A dlaczego on, a nie Griezmann? Bo na ten moment nie mamy rozgrywającego( ktoś napisze pewnie ze Eriksen to nie rozgrywający), a Griezmann jest nie potrzebny, bo i tak Suareza nie wygryzie( Valverde nie zmieni takiej gwiazdy, nie ma na tyle "jaj")
5
Olac Griezmanna i Thiago, Eriksen jest nam najbardziej potrzebny
2
Przed gala bylem pewny zwyciestwa Omegi, ale jak wczzesniej wszyscy przegrali swoje pasy to bylem przekonany o jego porazce. No i teraz znowu bedzie ciekaweie w njpw
1
Ulepil?? Liczenie na Messiego i ter Stegena to nie duza zasluga.
1
Youtube pyta sie Chucka czy moze wstawić filmik na strone
1
Dla fanow wrestlingu: Okada vs Omega IV czas zacząć
0
Z obecnego skladu?
0
Wawrinka i Monfils
0
Kiedy bedzie pierwszy program?
1
Noo narazie to Pazdan sie powinien uczyc od Bednarka