FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przeciez Rafinha nigdy nie osiagnie poziomu Nainggolana. Swietny ruch Interu
0
ooo dzięki, za przypomnienie nazwiska
0
już jesteśmy na początku trzeciej kolejki, jaki duet, albo pojedynczy komentator jest dla Was najlepszy? Oczywiście, oprócz Laskowskiego; mi strasznie podoba się komentarz tego chyba jakos Pogo coś tam
1
Lewandowski to tez zero powinien miec.
0
Lewy to od kiedy zaczal myslec o gwiazdorstwie i Realu jest w takiej formie, ze Wawrzyniak ny go popilnowal
9
Milik w sumie nic nie zepsuł....
0
a to przepraszam
0
a nie przypadkiem skrzydłowy??
0
jak najlepiej się przygotować na egzamin ustny z języka na studiach? bo w sumie nawet nie wiem jak się za to zabrać?
0
w sumie jako 4-5 napastnik, na mecze z drużynami z dołu tabeli, za taką cenę nie wiem czy zły pomysl
2
ten jeden gościu w studiu to gada genialne rzeczy, ale nie wiem jak sie nazywa
2
ale ten nawalke pieprzy
0
to podanie to było takie cudeńko, ze znacznie lepsi pomocnicy od Zielińskiego nie wykonali takiego podania przez całą karierę
2
spodziewałem się, że mogą nie awansować, media w Polsce strasznie umniejszały grupowym rywalom, ale ***** ten styl??? Ja pamiętam kilka meczów ze znajomymi na Orliku to tam było więcej taktyki, walczeności i organizacji
0
Moze jeszcze Kolumbia spuchnie
0
Bednarek dzisiaj jedyny plus meczu. Moze i zawinil przy golu, ale kilka razy uratował nasz zespół, no i to podanie
1
Ale weźcie przyjmijcie pilke, uspokoj gre. Za czasow Polsatu to wygrywali
1
A potem i tak będzie Lewandowski pilkarzem meczu w naszej kadrze, a jest najgorszy.
0
Tak z ciekawości, kto byl w tej 5, i kto taką liste opublikowal?
1
troche dziwne, że z takim rywalem pokazują takie ciekawe rozgrywanie stałych fragmentów gry
0
czy jest możliwość zobaczenia gdzieś w ustawieniach na Facebooku odrzucone zaproszenia od znajomych? Wiem, ze dla wielu głupie pytanie, ale bardzo mi zależy
0
1-3 niestety
1
Crack? Kolejng pol środek jak Gomes i Paulinho. Gosc sie nie zmiescil do kadry Brazylii, a ma byc naszym zbawieniem? Slabo to widzę
0
Sampaoli to jest idiota i nic, tylko Bogu dziękować ze go Barca nje zatrudniła, a bylo o tym glosno
3
a pisałem, że Argentyna jest zdecydowanie słabsza od Portugalii, to zostałem powyzywany...
0
rozwala mnie ten argument za Thiago, bo ma DNA Barcelony, wraz z odejściem Xavi, Iniesty i przyjściem Valverde, my stracilismy swój styl, swoje DNA i jeden Thiago tego stylu nie przywróci
0
i tak na tym mundialu gra narazie lepiej niz Messi....
1
ale też przeciwko druzynie ofensywnie, która może zniszczyc środek pola i obronę Argentyńczyków
5
Nie ma miejsca dla Eriksena :D :D przecież nasza pomoc jest tak fantastycznie obsadzona
0
Costa strzelił 2, a Finnbogason oprócz gola to zadnego pozytywu nie można powiedziec, Kane też strzelił 2 golei to dające wygraną