1

Przeciez Rafinha nigdy nie osiagnie poziomu Nainggolana. Swietny ruch Interu

0

ooo dzięki, za przypomnienie nazwiska

0

już jesteśmy na początku trzeciej kolejki, jaki duet, albo pojedynczy komentator jest dla Was najlepszy? Oczywiście, oprócz Laskowskiego; mi strasznie podoba się komentarz tego chyba jakos Pogo coś tam

1

Lewandowski to tez zero powinien miec.

0

Lewy to od kiedy zaczal myslec o gwiazdorstwie i Realu jest w takiej formie, ze Wawrzyniak ny go popilnowal

9

Milik w sumie nic nie zepsuł....

0

a to przepraszam

0

a nie przypadkiem skrzydłowy??

0

jak najlepiej się przygotować na egzamin ustny z języka na studiach? bo w sumie nawet nie wiem jak się za to zabrać?

0

w sumie jako 4-5 napastnik, na mecze z drużynami z dołu tabeli, za taką cenę nie wiem czy zły pomysl

2

ten jeden gościu w studiu to gada genialne rzeczy, ale nie wiem jak sie nazywa

2

ale ten nawalke pieprzy

0

to podanie to było takie cudeńko, ze znacznie lepsi pomocnicy od Zielińskiego nie wykonali takiego podania przez całą karierę

2

spodziewałem się, że mogą nie awansować, media w Polsce strasznie umniejszały grupowym rywalom, ale ***** ten styl??? Ja pamiętam kilka meczów ze znajomymi na Orliku to tam było więcej taktyki, walczeności i organizacji

0

Moze jeszcze Kolumbia spuchnie

0

Bednarek dzisiaj jedyny plus meczu. Moze i zawinil przy golu, ale kilka razy uratował nasz zespół, no i to podanie

1

Ale weźcie przyjmijcie pilke, uspokoj gre. Za czasow Polsatu to wygrywali

1

A potem i tak będzie Lewandowski pilkarzem meczu w naszej kadrze, a jest najgorszy.

0

Tak z ciekawości, kto byl w tej 5, i kto taką liste opublikowal?

1

troche dziwne, że z takim rywalem pokazują takie ciekawe rozgrywanie stałych fragmentów gry

0

czy jest możliwość zobaczenia gdzieś w ustawieniach na Facebooku odrzucone zaproszenia od znajomych? Wiem, ze dla wielu głupie pytanie, ale bardzo mi zależy

0

1-3 niestety

1

Crack? Kolejng pol środek jak Gomes i Paulinho. Gosc sie nie zmiescil do kadry Brazylii, a ma byc naszym zbawieniem? Slabo to widzę

0

Sampaoli to jest idiota i nic, tylko Bogu dziękować ze go Barca nje zatrudniła, a bylo o tym glosno

3

a pisałem, że Argentyna jest zdecydowanie słabsza od Portugalii, to zostałem powyzywany...

0

rozwala mnie ten argument za Thiago, bo ma DNA Barcelony, wraz z odejściem Xavi, Iniesty i przyjściem Valverde, my stracilismy swój styl, swoje DNA i jeden Thiago tego stylu nie przywróci

0

i tak na tym mundialu gra narazie lepiej niz Messi....

1

ale też przeciwko druzynie ofensywnie, która może zniszczyc środek pola i obronę Argentyńczyków

5

Nie ma miejsca dla Eriksena :D :D przecież nasza pomoc jest tak fantastycznie obsadzona

0

Costa strzelił 2, a Finnbogason oprócz gola to zadnego pozytywu nie można powiedziec, Kane też strzelił 2 golei to dające wygraną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?