FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To ja jestem chyba wyjątkiem bo go nie nawidze
0
Najlepiej tak
0
Temat rzeka tutaj, ale dopiero teraz mnie zaczęło to interesować. Dobry telefon do 1000zl, glownie chodzi o duzo pamięci, i by się nie zawieszal, czyli niezbyt duze wymagania
0
Ciekawe czy w kluboe Nadal tez sie tak poci jak na korcie
0
Wez usun to zdjecie Romka z pasem.....
0
Albo Valverde zajedzie Albe, bo u niego rezerwy nie istnieją. Tak, narzekam na trenera ktory wygral dublet
10
Bez wahania bym wymienił
0
Czemu tylko 1/4 piwa została, a drugie nie jest jeszcze otwarte?
1
Przy Setienie wkoncu dostanie prawdziwą szansę, i udowodni mnóstwo osobom, ze jest super piłkarzem
0
ale i nc+ na tej przerwie nic nie zyskało, bo zatrudniając go od nowa przyznali się do błędu. Liga + ekstra i liga angielska bez Twarowskiego, jest jak kebab bez mięsa, niby istnieje, ale ciężko to sobie wyobraźić
0
nie nie, bardziej Eriksen jeśli o chodzi o pomoc
0
No chyba nie.
1
Jeden traci pilki przy kazdym kontakcie, a drugi zle sie ustawia w obronie. Slabsza wersja Kucharczyka i jedrzejczyka
0
No na nie wiem czy to duży plus
3
Tak prawdziwej to nie dostal ani jednej
0
Ja tak tylko ludzi pamiętam, gdybym mial pamietac kazdego imię to bym oszalał, a tak to zawsze sie krzyknie i zrozumie
0
Nooo bes przesady. Eriksen jest znacznie lepszym pilkarsko zawodnikiem, ale że jest mniej medialny wiele ho nie docenia.
0
Staryy.....wtedy to te mecze Barcy byłyby jak w Fifie
0
No , bo on myślał co nest dobre dla Barcelony....
0
Doliczony czas gry, Dembele nadal na ławce, La Rambla narzeka, że Deschamp nie daje szansy gry mało odpowiedzialnemu piłkarzowi.
Tak będzie
5
Najważniejsze, że o Gomesie tez tak mówili. Nie oceniajmy jego pod względem gry na treningu, i słowach piłkarzy, bo nik otwarcie by nie powiedział ze jest słaby
1
Arsenal mocno się nastawia na Big4........ od dołu tabeli
1
napiszę banalną rzecz, ale wszystko zależy od serwisu Andersona. Djokovic to chyba najlepiej returnujący tenisista obecnie, także jeżeli wykluczy głowny argument Kevina, to będzie raczej szybkie 3-0 dla Serba, pomimo wczorajszego meczu z Nadalem
0
Pokolenie Internetu
0
noooo niby prawie 2x krócej niż Isner vs Mahut, a pewnie przebiegli kilka km więcej wtedy. Genialny mecz
4
poziom jak z ich pamiętnego meczu w finale AO
0
a nie przypadkiem do 23 czasu lokalnego???
0
Hahaha ale takie profesjonalne
Ps. Szkieletor jest w remoncie, a raczej jego okolice
0
gdzie w Krakowie jest najlepsze centrum wspinaczkowe? bo nigdy nie byłem, a chciałbym od razu zacząć od wysokiego C :D
1
noo ja wiem, teraz wg mnie przez 2 lata nie powinien nawet krążyc wokół tego pasa, moze ten IC?