0

Podobnie jak Ale, może odrobinę lepiej, bo jednak gra regularnie w Holandii

1

Solejuk :D

1

sprzedać Messiego póki zostało jeszcze 2 minuty

6

tak, i tak jak ktoś chce to jest w stanie ogarnąć w ciągu 2 dni; po za tym zakazany owoc smakuje najlepiej, takze jakby było legalne to może i mniej ludzi to brało

1

Prawidłowa, bo Denis jest lepszy, 3 mecze presezonu tego nie zmienią. Rafinhe co roku ma dobry presezon a potem...

9

Komentarz usunięty

2

Rafinhe dobrym rezerwowym jest na klub pokroju Sevilla, Villareal, a nie Barcelona

0

No ale to chyba niecały miesiąc trwa

0

Ten makaron jest genialny w smaku

0

Tottenham, marzenia ściętej głowy, ale w końcu nikogo ważnego nie stracili

2

Rafinhe to sprzedać póki miał w miarę dobry presezon, bo potem go za 10mln nie sprzedamy

0

Dziwny nick, ale idealny avatar

0

Valverde nie rotuje

10

Roberto jest niedoceniany??? Jest wychwalany a zazwyczaj nie ma za co

2

Albo jak ustapisz starszej pani, a ona na Cb z pyskiem, że ona wcale taka stara nie jest, że młodzież jest bezczelna

0

A to jakie walki najlepsze, jakie najgorsze?

0

Wyczułem sarkazm :D

0

To, że takeover zniszczy Summerslam to było pewne

0

Zapewne ktoś tu oglądał Summerslam, coś jest warte obejrzenia, czy wszystko słabe?

0

Takeover rozwaliło system, po czymś takim ciężko będzie oglądać Summerslam

0

poziomu Alvesa to obecnie żaden obrońca nie jest w stanie osiągnąć, ale gdyby dostawał regularne szanse byłby lepszym PO niż Semedo, czy Roberto, taka jest moja opinia

0

tam każdy był jednym z najgorszych

0

ktoś wierzy, że z Valverde na ławce mamy szansę na LM>???

0

Świetny futbol??? Pierwsza połowa to była komedia

0

mówie to na podstawie całego poprzedniego sezonu. Druzyny Guardioli, czy Enrique potrafili przeciwko autobusom zrobić show

0

Słyszę koncert z okna :D

0

Teraz Stegen- Kimmich, Umtiti, Varane, Marcelo,- Busquets, Modric, de Bruyne- Messi, Hazard, Neymar- idę o zakład, że mając taki skład i tak drużyna Valverde grałaby nudno

0

Ale styl jest beznadziejny

0

I cyk Vidak, bo na co młodemu Malcomowi dać szansę

2

Z Valverde na ławce nigdy nie wygramy LM i jestem tego pewien. Choćby i jeszcze przyszło 5 genialnych pilkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?