FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podobnie jak Ale, może odrobinę lepiej, bo jednak gra regularnie w Holandii
1
Solejuk :D
1
sprzedać Messiego póki zostało jeszcze 2 minuty
6
tak, i tak jak ktoś chce to jest w stanie ogarnąć w ciągu 2 dni; po za tym zakazany owoc smakuje najlepiej, takze jakby było legalne to może i mniej ludzi to brało
1
Prawidłowa, bo Denis jest lepszy, 3 mecze presezonu tego nie zmienią. Rafinhe co roku ma dobry presezon a potem...
9
Komentarz usunięty
2
Rafinhe dobrym rezerwowym jest na klub pokroju Sevilla, Villareal, a nie Barcelona
0
No ale to chyba niecały miesiąc trwa
0
Ten makaron jest genialny w smaku
0
Tottenham, marzenia ściętej głowy, ale w końcu nikogo ważnego nie stracili
2
Rafinhe to sprzedać póki miał w miarę dobry presezon, bo potem go za 10mln nie sprzedamy
0
Dziwny nick, ale idealny avatar
0
Valverde nie rotuje
10
Roberto jest niedoceniany??? Jest wychwalany a zazwyczaj nie ma za co
2
Albo jak ustapisz starszej pani, a ona na Cb z pyskiem, że ona wcale taka stara nie jest, że młodzież jest bezczelna
0
A to jakie walki najlepsze, jakie najgorsze?
0
Wyczułem sarkazm :D
0
To, że takeover zniszczy Summerslam to było pewne
0
Zapewne ktoś tu oglądał Summerslam, coś jest warte obejrzenia, czy wszystko słabe?
0
Takeover rozwaliło system, po czymś takim ciężko będzie oglądać Summerslam
0
poziomu Alvesa to obecnie żaden obrońca nie jest w stanie osiągnąć, ale gdyby dostawał regularne szanse byłby lepszym PO niż Semedo, czy Roberto, taka jest moja opinia
0
tam każdy był jednym z najgorszych
0
ktoś wierzy, że z Valverde na ławce mamy szansę na LM>???
0
Świetny futbol??? Pierwsza połowa to była komedia
0
mówie to na podstawie całego poprzedniego sezonu. Druzyny Guardioli, czy Enrique potrafili przeciwko autobusom zrobić show
0
Słyszę koncert z okna :D
0
Teraz Stegen- Kimmich, Umtiti, Varane, Marcelo,- Busquets, Modric, de Bruyne- Messi, Hazard, Neymar- idę o zakład, że mając taki skład i tak drużyna Valverde grałaby nudno
0
Ale styl jest beznadziejny
0
I cyk Vidak, bo na co młodemu Malcomowi dać szansę
2
Z Valverde na ławce nigdy nie wygramy LM i jestem tego pewien. Choćby i jeszcze przyszło 5 genialnych pilkarzy