FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Skoro Valverde tak bardzo rotuje, to chcociaz liczę że w końcu zagramy ładnie dla oka, a nie podanie w bok, do tyłu, w bok, do tyłu, w bok, do tyłu, do Messiego i może coś wykombinuje
2
Wiesz co to rytm meczowy, pewność siebie i rozumienie się z drużyną? Na ławce tego nie złapiesz.
3
Ale ta 11 jak będzie grała tyle spotkań w październiku to na wiosnę padną. A jeżeli teraz nowi piłkarze nie będą się ogrywać, to tym bardziej nie będą grali z Kogutami czy Realem
1
Szkoda, że na Fortunie nie można postawić składu Barcelony na 38 kolejkę. Co prawda kurs byłby 1,15, ale taki pewniaczek na podbicie....
2
A potem w lutym narzekanie że nowi piłkarze nic nie dają. To nie jest tak, że wejdziesz do drużyny i od razu rozumiesz taktykę ( znaczy Barcelona Valverde nie ma taktyki). Prawda jest taka że rotacji nie będzie z Valverde na ławce nawet gdybyśmy grali 5mecxy w tygodniu
0
Malcom i Arthur pakiet na ławkę już wykupili przy Valverde na ławce.
0
W tamtym sezonie też miał nadejść czas na rotację i wielkie go**o z tego wyszło. Argument o braku zawodników jest idiotyczny
0
Jezeli przez najbliższe 2h nie będzie żadnej kontuzji to wiadomo że 0
0
no niby tak, zawsze są takie reakcje, ale ja po prostu nie umiem pojąć takiego podekscytowania tego rodzaju zagrań; dla mnie nawet skrót jest bardziej widowiskowy niż to
0
wiedziałe ze tak można, ale nigdy nie rozumiałem czemu wszyscy uznają akie zagrania za wybitne; przecież bez siatki to jeszcze ławtwiej przebić na drugą stronę
0
Komentarz usunięty
0
Wypłacać
0
Ale problem jest taki, że Suarez piłki nie umie przyjąć,a o podaniu dokładnym na więcej niż 3m nie warto wspominać
0
Ale by miał dobry kontakt z kibicami
0
Cabana jest zapowiedziany w tym Battle Royal; gala w rodzinnym mieście Punka
0
no mi też, ale jednak poziom cały czas trzyma dobry. Jak nie Neville to może CM Punk? :D w końcu Cabana będzie na gali
1
Takahashi zrzekł się tytułu i będzie kontuzjowany 9-12 miesięcy a i tak istnieje obawa, ze już nie wróci do ringu( ale to mało prawdopodobne). Neville vs Scurll o króla Anglii :D no i co by on z Ospreaym zrobili....
0
tylko na ten moment BCElite to jednak face stajnia, takze heel tam mało pasuje; bardzo mnie też ciekawi jak Scurll będzie wyglądał na tle takiej gwiazdy jak Okada
1
No taką bombą na pewno byłby Neville; on w BC byłoby świetna wiadomością, idealny dodatek do dywizji junior heavyweight w NJPW
0
Omega vs Ishii to był jakiś niepojęty poziom, ciężko będzie chcociaz w połowie zrobić taką walkę
0
Też niesamowicie czekam na tą walkę. TT może być ME bo mogą się wmieszać BC Firing Squad. Jak myślisz, jest szansa na ospreay vs neville? Bo obecność neville jest raczej pewna
1
Jak tam fani wrestlingu? Duże macie oczekiwania co do All In?
6
Z takimi komentatorami to i Cracovia vs Legia fajnie by się oglądało/słuchało
0
Nie chcę wymieniać zdań na ten temat, który mnie całkowicie nie interesuje. Po za tym jeżeli nie wpisujesz prawdziwej daty urodzin, to nie wiadomo kiedy piszesz prawdę a kiedy żartujesz
0
Może ludzie nie są ślepi i widza grę drużyny pod wodzą Valverde. Może nie takie głupoty skoro jednak ludzie się z tym zgadzają.
2
Jestem kilka lat straszy od Ciebie także takie uwagi zostaw dla znajomych, może za takie teksty Cię polubią i zaczną szanować
3
Rozliczamy z pucharów, ok. Real wygrał 3LM z rzędu ale na tej stronie jest wyśmiewany bo grają na same wrzutki. Jeżeli wystarczy wam by Barcelona wygrywała w beznadziejnym stylu to spoko, to życzę wam powodzenia. Valverde swoje puchary zawdzięcza tylko i wyłącznie Messiemu, nie mamy nic, Nic!! do zaoferowania w ataku oprócz Messiego, z Coutinho na prawej stronie
5
Tyle pkt przewagi nad Realem to nie jest zasługą tylko dobrej gry Barcelony, ale i fatalnej postawy Realu
0
Akurat w Fifę nie gram od 9lat także luz. Na szczęście Valverde? Xd chcial mieć wąska ławkę by stawiać na młodzież, a tu kadrę ma szerszą i silniejszą, pomyśl: jak rok temu nie stawiał, to w tym roku na nich postawi?