1

Komentarz usunięty

3

Edward Norton

0

Nie co dopiero, tylko minęło chyba 5 lat odkąd grał dla Kuby. Akurat Leon się identyfikuje z krajem naszym co jest ogromnym plusem.
PS. Leon to jest taki Messi siatkówki

11

nigdy nie byłem fanem wynalazków typu Roger, Boenisch, czy inny Perquis, ale jak juz brać kogoś do kadry to kogo jak nie najlpeszego siatkarza świata. Po za tym w siatkówce takie "transfery" są ostatnio dość popularne

0

Burton był jednym z gorszych bramkarzy Serie A, popełniał wiele błędów

0

Oglądam także spokojnie. W presezonie grał przeciwko znacznie lepszym piłkarzom i dawał sobie radę ( może gra nie była na 100% ale pokazał się super). Dajmy czas :D rozwala mnie to....myślę że tak jeszcze z 5 lat powinni w rezerwach dojrzeć

0

W PK zagrają tylko w dwóch meczach bo potem w 1/8 trafimy już na kogoś z ligi i Valverde nie postawi na nich. Właśnie przesyt....a podobno kadra miał zostać zredukowana, a tymczasem w pomocy mamy jeszcze o 2 zawodników wiecej niż sezon temu

3

Mam wrażenie, że tutaj wszyscy zapomnieli o La Masii, nikt nie oczekuje już pokolenia jakie było z Messim, Fabregasem czy Pique. Taki Puiq, czy tym bardziej Alena w innym klubie już by grał w pierwszej drużynie

5

Dałem 38 kolejek w tamtym sezonie, mecze w PK i LM i właśnie widziałem jak to będzie wyglądać

2

Jeżeli i tak Alba zagra 90% męczy, a Valverde i tak boi się postawić na Mirandę to pokazuje jak słabym trenerem jest dla Barcelony. Jak tak "stawia" na młodzież, to już widzę jak przy 10 pomocnikach( plus Rabiot/de Jong, bo przecież Valdek musi mieć ławkę) postawi na Alene lub Puig....

1

Wincyj tych pomocnikow

0

Ja stawiam, że właśnie Serb bez problemu go przegoni. Djoko jest tak uniwersalnym zawodnikiem, że tylko na mączce ma małe problemy z wygrywaniem

15

Valverde to powinniśmy podziękować. Za zmiennika Suareza pewnie chce Aguero, zmiennika Leo to pewnie wyjdzie na Hazardu, zyczeniem Valdka będzie się Bruyne jako zamiennik Cou, no i jeszcze jakiś Kante za Busquetsa

0

Del Potro, który dysponuje jednym z najsilniejszych forehand w tenisie, gonił go po liniach: prawo lewo prawo lewo, a ten na luzie dochodził

6

To jak Djoko się ślizga na takiej nawierzchni przechodzi granicę

0

To jakie bydło na trybunach jest podczas US Open to jest dramat, podczas wszystkich 3 pozostałych publika umie się zachować, a tutaj co roku to samo....jaka Serena taka publika

1

Jestem za del Potro, ale do tak grającego Djoko to nie ma nikt podjazdu

2

Dembele to może Giroud paznokcie u nóg obcinać, a i jeszcze xDD

1

No chyba nie, na mundialu był bardziej kluczowy w układance niż Griezmann, który zawiódł

0

Właśnie, Giroud pasuje do schematu trenera. Wykonuje swoją pracę bardzo dobrze, może i goli nie strzela, ale trzeba powiedziec, że gdyby nie m.in. Giroud to Francja mistrzem by nie była

1

Ponieważ Dembele jest nie odpowiedzialny taktycznie, notuje mnóstwo strat, nie wnosi nic ciekawego do układanki Deschamps. Giroud, natomiast robi to co Benzema dla CR7 przez kilka lat, zgrywa, asystuje, wygrywa pojedynki główkowe, serio nie widzisz jego roli??

2

Del Potro pokazał w tym turnieju, że i backhand nie jest taki zły u niego

0

a mecz Włochów jest gdzieś?

0

dobrze widzę, ze zadna stacja dzisiaj nie transmituje siatkowki na zywo???

1

a Arthur nie jest? przypominam, ze przyszedł z ligi brazylijskiej, może i był tam gwiazdą, ale jednak to poziom ligi portugalskiej, rosyjskiej. Turan przychodził jako gwiazda AtM, a Gomes jako młody i obiecujący

0

tak jak Gomes i Turan :D

0

Nie gadaj, tak prosto w oczy?? Xd

3

za obrażanie sędziego, za bez podstawne wzywanie naczelnego sedziego( nie pamietam jak to się nazywa oficjalnie), brak podanie ręki, wstrzymywanie gry poprzez kłótnie, niesportowe zachowanie

7

Teraz się spodziewam kary dla tego czegoś. Nie tylko finansowej, ale i pod kątem sportowym

8

Nawet ręki nie podała.......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?