4

Gdybym chciał wypisać wszystkie zarzuty to bym teraz meczu nie obejrzał

0

YNWA na trybunach a tamci pieprzą..... Może daliby posłuchać

0

Najśmieszniejsze jest to, że do meczu z Tottenhamem Lenglet nie wstanie z ławki, bo w lidze przecież Boss nie zrobi zmian.

5

Niech ktoś powie że Valverde ma normalnie w głowie. Jesli chodzi o z zmiany to trener najgorszy z możliwych

2

Bez jaj co Ci mówiłaz eksperci gadają. Iniesta schodził ze skrzydła, strzelał i jeszcze gole zdobywał xD

0

W tym meczu padło już więcej strzałów z dystansu niż w całym tamtym sezonie. Oj będą karne okrążenia za to na treningu

1

Ale tutaj nie ma o czym dyskutować, każdy o tym wie

0

Karnego by tak nie strzelił

0

Co ten Lozano??????? Alba przy nim to słabiutki jest :D

0

No chyba nie.

6

Dembele nie można usprawiedliwiać golami, bo oprócz nich notuje wiele strat, a żaden drybling mu nie wychodzi. Teraz strata i groźna akcja, przy strzale z po rzucie różnym to on nie pobiegł za tym piłkarzem.

0

Jak już Polsat chce tyle hajsu za te kanały, to niech chociaż zadba o dobrych gosci w studiu

0

Czy w tym studio na Polsacie powiedzą coś o meczu Barcelony?

0

Dziekoweczka :D

3

Spokojnie, rotacji nie będzie przez cały sezon. A jak już to w meczu z ciężkim rywalem na wyjeździe z a z Valladoid u siebie wyjdzie Once de Gala

0

jakaś transmisja jest??

0

tak w temacie streamów do LM, dzisiaj gra o 14 Barcelona w młodziezowej LM, czy to bedzie na polsacie?

5

Zaraz ktoś napisze, że to dopiero początek sezonu:D

0

Taki zmiennik zamiast Munira.... marzenie. Messi, Suarez, Dembele, Malcom, Lozano, no ale i tak by rotacji pewnie nie było

0

Mnie najbardziej ciekawią komentatorzy na tym Polsacie. Jeżeli tam wszyscy to eksperci na poziomie Hajto, to będzie dobry melodramat

8

Piłkarz nr 14-15 w zespole. Za słaby na każdą pozycję, ale przydatny na cały sezon

1

atakujący to też nie jest optymalna pozycja dla Kurka; Leon z wyskokiem, zasięgiem, talentem oraz innymi aspektami jestem pewien, zeby sobie spokojnie poradził

0

z nim, zamiast np Kurka na tych MŚ, bylibyśmy głównym faworytem wg mnie

0

niech Ci piłkarze tacy cwani nie będą

0

Jak chcesz znaleźć knajpę bez rezerwacji z piwrm, to radzę szukać już ok 16., potem jest tam mnóstwo ludzi.

0

Od Kazimierza radzę trzymać się najdalej :D

0

Kubuś.

47

Jeżeli to prawdziwe słowa Griezmann to rodzi się narcyz na miarę CR

0

człowiek nie zna języka, ale tekst umie zaśpiewać

1

ciężko porównać, gdyby nie Małysz nie byłoby Stocha. Osiągnięcia( oprócz IO, co jest nawjażniejsze) mówią na korzyść Malysza, ale wydaje mi się, że gdyby spotkali się na skoczni w idealnych formach i równych warunkach, to wygrałby Stoch( jego styl to ideał)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?