FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Gdybym chciał wypisać wszystkie zarzuty to bym teraz meczu nie obejrzał
0
YNWA na trybunach a tamci pieprzą..... Może daliby posłuchać
0
Najśmieszniejsze jest to, że do meczu z Tottenhamem Lenglet nie wstanie z ławki, bo w lidze przecież Boss nie zrobi zmian.
5
Niech ktoś powie że Valverde ma normalnie w głowie. Jesli chodzi o z zmiany to trener najgorszy z możliwych
2
Bez jaj co Ci mówiłaz eksperci gadają. Iniesta schodził ze skrzydła, strzelał i jeszcze gole zdobywał xD
0
W tym meczu padło już więcej strzałów z dystansu niż w całym tamtym sezonie. Oj będą karne okrążenia za to na treningu
1
Ale tutaj nie ma o czym dyskutować, każdy o tym wie
0
Karnego by tak nie strzelił
0
Co ten Lozano??????? Alba przy nim to słabiutki jest :D
0
No chyba nie.
6
Dembele nie można usprawiedliwiać golami, bo oprócz nich notuje wiele strat, a żaden drybling mu nie wychodzi. Teraz strata i groźna akcja, przy strzale z po rzucie różnym to on nie pobiegł za tym piłkarzem.
0
Jak już Polsat chce tyle hajsu za te kanały, to niech chociaż zadba o dobrych gosci w studiu
0
Czy w tym studio na Polsacie powiedzą coś o meczu Barcelony?
0
Dziekoweczka :D
3
Spokojnie, rotacji nie będzie przez cały sezon. A jak już to w meczu z ciężkim rywalem na wyjeździe z a z Valladoid u siebie wyjdzie Once de Gala
0
jakaś transmisja jest??
0
tak w temacie streamów do LM, dzisiaj gra o 14 Barcelona w młodziezowej LM, czy to bedzie na polsacie?
5
Zaraz ktoś napisze, że to dopiero początek sezonu:D
0
Taki zmiennik zamiast Munira.... marzenie. Messi, Suarez, Dembele, Malcom, Lozano, no ale i tak by rotacji pewnie nie było
0
Mnie najbardziej ciekawią komentatorzy na tym Polsacie. Jeżeli tam wszyscy to eksperci na poziomie Hajto, to będzie dobry melodramat
8
Piłkarz nr 14-15 w zespole. Za słaby na każdą pozycję, ale przydatny na cały sezon
1
atakujący to też nie jest optymalna pozycja dla Kurka; Leon z wyskokiem, zasięgiem, talentem oraz innymi aspektami jestem pewien, zeby sobie spokojnie poradził
0
z nim, zamiast np Kurka na tych MŚ, bylibyśmy głównym faworytem wg mnie
0
niech Ci piłkarze tacy cwani nie będą
0
Jak chcesz znaleźć knajpę bez rezerwacji z piwrm, to radzę szukać już ok 16., potem jest tam mnóstwo ludzi.
0
Od Kazimierza radzę trzymać się najdalej :D
0
Kubuś.
47
Jeżeli to prawdziwe słowa Griezmann to rodzi się narcyz na miarę CR
0
człowiek nie zna języka, ale tekst umie zaśpiewać
1
ciężko porównać, gdyby nie Małysz nie byłoby Stocha. Osiągnięcia( oprócz IO, co jest nawjażniejsze) mówią na korzyść Malysza, ale wydaje mi się, że gdyby spotkali się na skoczni w idealnych formach i równych warunkach, to wygrałby Stoch( jego styl to ideał)