FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przynajmniej nie przegramy więcej
0
Bo na ten moment jest 20 drużyn w LM które by nas wyeliminowały, skoro Leganes by to spokojnie zrobilo
16
A potem zdziwione, że na Camp Nou nie przyjdzie 50tys. Z taką grą to i tak za dużo
17
Odchodzi to co było deska ratunkową dla Valverde- wyniki. I nic tylko się cieszyć, może wkoncu odejdzie i przyjdzie trener z jajami, gdzie nie będziemy grali nudno jak 5 drużyna 4ligi francuskiej
0
A ja się tam w małym stopniu cieszę. Może niektórzy zrozumieją że z Valverde nigdzie nie zajdziemy. Umiesz wyłączyć Messiego z gry- bez problemu pokonasz Barcelonę Valveede
0
Hahahahaha Vakverde odejdź
1
Leganes strzeli i obudzimy się z ręką w nocniku
46
Ten gol był ładniejszy niż bramka roku Salaha
0
No ja nie wiem. Mieliśmy bardzo łatwa pierwszą grupę i tam nazbieraliśmy zwycięstw.
0
Co my robimy w tej finałowej 6?.... No tylko nagły skok formy, albo spadek jej u rywali pozwoli na w miarę równe mecze
0
Nigdy się o tym nie przekonamy
0
Idę o zaklad, że jedynie Alena Może zagra, podkreślam słowo może
0
No wiedziałem, że ten trener postawi na LO bardziej na środkowego obrońcę, niż mlodego. W PK nawet w pierwszej rundzie będzie tak samo. Najwyższy czas się z nim pożegnać
1
Na studiach nic nie jest obowiązkowe
0
Oglądalem wiele meczy całej finałowej 6 w siatkówce, oprócz Brazylii, której tylko jeden mecz z Francją. Jak grają? Jak z formą u nich?
0
Tak, bo mam z tym problem. Runda się skończy, pierwszą, druga, skończy się sezon 2018/2019, 2019/2020 i skończymy z średnia wieku 33 lata, i Mirandą czy Puig ze sprzedażą
0
Vidak, Arthur, Malcom, Lenglet, Rafinha, Munir- 6 piłkarzy
Gomes, Paulinho, Mina, Digne, Paco- 5 piłkarzy
I to jest to słynne redukowanie kadry jakie zapowiedział w tamtym sezonie????
2
Się zdziwisz....
0
Ostatni mecz? Mi chodzi również o cały zeszły i początek tego.
0
Komentarz usunięty
12
Spoko, jest jeszcze Roberto, Vermaelen, Rakitic, Vidak, Pique w kolejce na LO i dalej Miranda
0
Tylko każdy wie, że z Valverde na ławce trenerskiej oni tam spędza 5lat jeszcze, a potem zostaną sorzedami
7
Hakimi debiutował w LM przeciwko takim piłkarzom jak Alli, Eriksen, Kane; nasz geniusz boi się postawić Mirandę przeciw El Zharowi. A tutaj nadal niektórzy wierzą w danie szansy Aleni, Puig czy Mirandzie
15
W czym wygodniej później na piwko, i to nie była ironia, tylko szczera rada
9
Foden w tamtym sezonie zaliczył zapewne więcej minut niż Alena, Miranda, Puig dostaną w tym sezonie
8
Roberto na LO, geniusz Valverde xd
1
Kilka meczu xd co kilka meczu to i Denis ma dobre w naszych barwach. Skoro uważasz się za eksperta, to radzę oglądać jego wszystkie mecze by go ocenić
0
Już trochę rzygać się chce tym Sportem i Mundo
0
Tylko skoro nie rotuje to na cholerę taka dobra ławka rezerwowych.
0
Przygotuj się. A jakimś cudem tak będzie, to tylko udowodni jakim głupkiem jest Valverde. Nie ta grać młodemu przeciwko najbardziej defensywnej drużynie, ale postawi go na przeciwko Inako Williams, Muniain