2

Przynajmniej nie przegramy więcej

0

Bo na ten moment jest 20 drużyn w LM które by nas wyeliminowały, skoro Leganes by to spokojnie zrobilo

16

A potem zdziwione, że na Camp Nou nie przyjdzie 50tys. Z taką grą to i tak za dużo

17

Odchodzi to co było deska ratunkową dla Valverde- wyniki. I nic tylko się cieszyć, może wkoncu odejdzie i przyjdzie trener z jajami, gdzie nie będziemy grali nudno jak 5 drużyna 4ligi francuskiej

0

A ja się tam w małym stopniu cieszę. Może niektórzy zrozumieją że z Valverde nigdzie nie zajdziemy. Umiesz wyłączyć Messiego z gry- bez problemu pokonasz Barcelonę Valveede

0

Hahahahaha Vakverde odejdź

1

Leganes strzeli i obudzimy się z ręką w nocniku

46

Ten gol był ładniejszy niż bramka roku Salaha

0

No ja nie wiem. Mieliśmy bardzo łatwa pierwszą grupę i tam nazbieraliśmy zwycięstw.

0

Co my robimy w tej finałowej 6?.... No tylko nagły skok formy, albo spadek jej u rywali pozwoli na w miarę równe mecze

0

Nigdy się o tym nie przekonamy

0

Idę o zaklad, że jedynie Alena Może zagra, podkreślam słowo może

0

No wiedziałem, że ten trener postawi na LO bardziej na środkowego obrońcę, niż mlodego. W PK nawet w pierwszej rundzie będzie tak samo. Najwyższy czas się z nim pożegnać

1

Na studiach nic nie jest obowiązkowe

0

Oglądalem wiele meczy całej finałowej 6 w siatkówce, oprócz Brazylii, której tylko jeden mecz z Francją. Jak grają? Jak z formą u nich?

0

Tak, bo mam z tym problem. Runda się skończy, pierwszą, druga, skończy się sezon 2018/2019, 2019/2020 i skończymy z średnia wieku 33 lata, i Mirandą czy Puig ze sprzedażą

0

Vidak, Arthur, Malcom, Lenglet, Rafinha, Munir- 6 piłkarzy
Gomes, Paulinho, Mina, Digne, Paco- 5 piłkarzy
I to jest to słynne redukowanie kadry jakie zapowiedział w tamtym sezonie????

2

Się zdziwisz....

0

Ostatni mecz? Mi chodzi również o cały zeszły i początek tego.

0

Komentarz usunięty

12

Spoko, jest jeszcze Roberto, Vermaelen, Rakitic, Vidak, Pique w kolejce na LO i dalej Miranda

0

Tylko każdy wie, że z Valverde na ławce trenerskiej oni tam spędza 5lat jeszcze, a potem zostaną sorzedami

7

Hakimi debiutował w LM przeciwko takim piłkarzom jak Alli, Eriksen, Kane; nasz geniusz boi się postawić Mirandę przeciw El Zharowi. A tutaj nadal niektórzy wierzą w danie szansy Aleni, Puig czy Mirandzie

15

W czym wygodniej później na piwko, i to nie była ironia, tylko szczera rada

9

Foden w tamtym sezonie zaliczył zapewne więcej minut niż Alena, Miranda, Puig dostaną w tym sezonie

8

Roberto na LO, geniusz Valverde xd

1

Kilka meczu xd co kilka meczu to i Denis ma dobre w naszych barwach. Skoro uważasz się za eksperta, to radzę oglądać jego wszystkie mecze by go ocenić

0

Już trochę rzygać się chce tym Sportem i Mundo

0

Tylko skoro nie rotuje to na cholerę taka dobra ławka rezerwowych.

0

Przygotuj się. A jakimś cudem tak będzie, to tylko udowodni jakim głupkiem jest Valverde. Nie ta grać młodemu przeciwko najbardziej defensywnej drużynie, ale postawi go na przeciwko Inako Williams, Muniain

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?