FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko, że takie połowy są z każdym rywalem, czy to z Valladoid, czy Atletico
9
Do czego to doszło, że kluby z ekstraklasy miałyby realne szanse w pierwszej połowie w meczach z Barceloną Valverde
6
Dembele to jednak bardzo dobry kolega. Robi wszystko by Rafinha nie był najgorszy
36
Przecież tak jest od pierwszego meczu Valverde
0
Ale nikt nie pisze by co kolejkę zmieniać 5pilkarzy, raz niech zagra Malcom, w drugim meczu Vidak, w trzecim Arthur.
To lepiej nie obstawiają bo byś przegrał, na RSSS nikt o zdrowych zmysłach by nie robił rotacji
8
Ale Agirretxe ma jezioro pod pachami
0
Ale rotację nie polegają na to by na Huesca u siebie wyjść Once de Gala, a potem na najtrudniejszym boisku od kilku lat wyjść z Rafinha, Semedo i Roberto w pomocy
0
Ale czemu rotację są na tak ciężkim terenie???? Były 3 kolejki na to. Z Huesca mógł zagrać Munir, Rafinha, czy Lenglet by nie zapomnieli jak wygląda prawdziwy mecz.
PS. Chyba nie porównujesz gierki treningowej do prawdziwego meczu?
2
Nie jestem fanem Rafinhe, ale ciekawi mnie jedna rzecz. Ostatni raz zagrał w meczu z Sevillą 45min( z Boca nie liczę bo to towarzyski), to był równy miesiąc temu. Tak to raz był na ławce, a 2x nawet na niej nie siedział. Rytmu meczowego nie ma, więc logiczne że może zagrać słabo i teraz pytanie: czemu nie zagrał chociaż 20min z Huesca. Dla tych co bronią Valverde za dotychczasowy brak rotacji: teraz mamy ciężki okres, a piłkarze rezerwowi są bez obycia meczowego, bez rytmu i wiadomo że nie wejdą od razu z dobrą grą
0
Prędzej Real wygra tryplet
0
Rafinha to akurat w takim meczu na pewno nie powinien wystąpić
6
Gość rotuje co kolejkę, plus jeszcze Foden i jeszcze kilku młodych piłkarzy, gra raz na jakiś czas, a u nas tego nie ma
4
Zespół R w pomocy
5
"Nie tak słodko jak myślisz" :D
0
Również polecam
0
Sarri, Pochettino, Setien może
0
To nie był strzał, to była petarda
0
Nie wygrywają, ale mogą sobie na to pozwolić, a Koguty podczas okienka nie wydają więcej niż 35mln
0
Hahaha :D jeden z 5 najlepszych pomocników w Premier League w ostatnich 5 latach jest przeciętny :D
1
Nic nie wygrywają bo nie mogą sobie pozwolić na transfery jak Liverpool, City, Unuted czy Chelsea
0
Vorm się popisał jak zawsze
0
To po raz pierwszy w Premier League w tym sezonie: siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!!!!
0
Za cholerę nie mogę tego nigdzie znaleźć by pobrać
0
Co to jest to jest to F+4ako???
0
"Może nie otrzymać powołania, ale nie będzie już wtedy grać w Barcelonie B." Dobry prognostyk dla Aleni....
2
no za chwilę się dowiem, że Barcelona Valverde prezentuje ofensywny i atrakcyjny futbol
0
Dziwne żeby on nie strzelił
0
Po co liczysz Mirandę?
2
zagrał 17 meczy w tamtym sezonie. Na pewno by tyle zagrał jeśli byłbym słaby. Nacho gra na każdej pozycji w obronie. U nas by piłkarz z La Masii wystąpił w 17 meczach pewnie będzie zliczyć wszystkie mecze od teraz do 2022 roku. Kupili Odriozolę, zgadza się, ale jak nie było zmiennika na mecz z takim klubem jak Tottenham to zagrał piłkarz, dla którego to nie był nowa pozycja, a nie kombinowali
PS: jest na wypożyczeniu.
0
wiem, tam prędzej zagra Luis Suarez lub Vidal niż Miranda.