FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz Stegen- Kimmich, Umtiti, Varane, Marcelo,- Busquets, Modric, de Bruyne- Messi, Hazard, Neymar- idę o zakład, że mając taki skład i tak drużyna Valverde grałaby nudno
0
Ale styl jest beznadziejny
0
I cyk Vidak, bo na co młodemu Malcomowi dać szansę
2
Z Valverde na ławce nigdy nie wygramy LM i jestem tego pewien. Choćby i jeszcze przyszło 5 genialnych pilkarzy
2
Mając takiego piłkarza to wiadomo, że opierasz taktykę pod niego, ale Valverde już przesadza....dramat taktyczny i trenerski
0
Niby czym? Jedno prostopadłe podanie Messiego do Dembele no i jeszcze......a nie, to tyle
1
Większość pomocników z ligi amatorskiej w Polsce jest bardziej kreatywni niz nasi piłkarze
0
Ale krzywo podał....
17
Hahaha VAR w Hiszpanii....jak można mieć Var i takiego karnego nie odgwizdać, ślepi byli, są, i będą
2
Kto? Rafinha? Tylko naiwni i osoby o krótkiej pamięci myślą, że on coś wniesie do Barcelony
0
Rafinha, Rakitic( niech odpocznie jeszcze)
4
No nie do końca. Styl w Barcelonie jest również ważny co wyniki
1
Gdzie Puig? Co, musi Barcy B pomagać w utrzymaniu jak Aleja przez cały tamten sezon
0
Niech zostanie i dostanie szansę, a nie grę co 8spotkanie
0
nie ważne jaki był temat rozprawki, zawsze mi Makbet pasował
0
co roku tak myślę,a tu nagle przychodzi lipiec/sierpień.........
0
wiem, że jako Polak powinienem się smucić tym co polskie kluby grają w europejskich pucharach, ale............ Boże ile można, te kluby by miały problem by znaleźć się w odpowiedniku LE w Afryce( o ile coś takiego istnieje)
0
jest jakaś oficjalna wersja wypowiedzenia umowy zlecenie? czy zlecenie nie ma takiej wersji?
0
Puig> Gomes, Rafinha, Denis, Arthur
0
No wiem, ale to nie zmienia faktu, że 2 piłkarzy to kpina
0
Jeżeli nie grają w takim meczu to tym bardziej nie będą grali w pozostałej części sezonu. Czy taki Messi, Coutinho, Pique, Rakitic potrzebują łapać rytm meczowy?
0
Trochę to jednak przykre, że nawet w taki meczu zagra tylko 2 piłkarzy z Barcy B...
0
Tottenham od Liverpoolu???? :D ale ten Liverpool jest tu wywyzszany
1
Ja pytałem także może o mnie chodziło. Tak dostarczyli, godzinę wcześniej uprzedził. Zamówienie zrobiłem w sobotę ok 16, z Poznania do Krakowa, także w miarę sprawnie poszlo
0
Modrić, Carvalaj, James/Isco
0
czy kurier z DHL pisze sms, lub w jakiś inny sposób informuje kiedy będzie paczka dostarczona??
0
właśnie przeciwko drużynom, które się bronią 11 we własnym polu karnym to strzały z dystansu to najlpesza opcja
4
mamy takich zawodników, że w każdym meczu powinien paść minimum jeden gol z dystansu. Oglądam futbol od 12/13 lat i to jest jedna z niewielu rzeczy, których nigdy nie zrozumiem, jakim cudem w Barcelonie tak mało piłkarzy strzela z dystansu???? Wiem, taka filozofia, ale są mecze gdzie nie idzie i wtedy nic innego nie pozostaje
0
nie możliwe wybrać jeden ulubiony odc, a o ulubionym tekscie to już nie będe wspominał
12
jeżeli dalej będziemy grali tak asekuracyjnie, tak mało widowiskowo, po prostu nudno, to i dublet nie powinien być argumentem