0

Teraz Stegen- Kimmich, Umtiti, Varane, Marcelo,- Busquets, Modric, de Bruyne- Messi, Hazard, Neymar- idę o zakład, że mając taki skład i tak drużyna Valverde grałaby nudno

0

Ale styl jest beznadziejny

0

I cyk Vidak, bo na co młodemu Malcomowi dać szansę

2

Z Valverde na ławce nigdy nie wygramy LM i jestem tego pewien. Choćby i jeszcze przyszło 5 genialnych pilkarzy

2

Mając takiego piłkarza to wiadomo, że opierasz taktykę pod niego, ale Valverde już przesadza....dramat taktyczny i trenerski

0

Niby czym? Jedno prostopadłe podanie Messiego do Dembele no i jeszcze......a nie, to tyle

1

Większość pomocników z ligi amatorskiej w Polsce jest bardziej kreatywni niz nasi piłkarze

0

Ale krzywo podał....

17

Hahaha VAR w Hiszpanii....jak można mieć Var i takiego karnego nie odgwizdać, ślepi byli, są, i będą

2

Kto? Rafinha? Tylko naiwni i osoby o krótkiej pamięci myślą, że on coś wniesie do Barcelony

0

Rafinha, Rakitic( niech odpocznie jeszcze)

4

No nie do końca. Styl w Barcelonie jest również ważny co wyniki

1

Gdzie Puig? Co, musi Barcy B pomagać w utrzymaniu jak Aleja przez cały tamten sezon

0

Niech zostanie i dostanie szansę, a nie grę co 8spotkanie

0

nie ważne jaki był temat rozprawki, zawsze mi Makbet pasował

0

co roku tak myślę,a tu nagle przychodzi lipiec/sierpień.........

0

wiem, że jako Polak powinienem się smucić tym co polskie kluby grają w europejskich pucharach, ale............ Boże ile można, te kluby by miały problem by znaleźć się w odpowiedniku LE w Afryce( o ile coś takiego istnieje)

0

jest jakaś oficjalna wersja wypowiedzenia umowy zlecenie? czy zlecenie nie ma takiej wersji?

0

Puig> Gomes, Rafinha, Denis, Arthur

0

No wiem, ale to nie zmienia faktu, że 2 piłkarzy to kpina

0

Jeżeli nie grają w takim meczu to tym bardziej nie będą grali w pozostałej części sezonu. Czy taki Messi, Coutinho, Pique, Rakitic potrzebują łapać rytm meczowy?

0

Trochę to jednak przykre, że nawet w taki meczu zagra tylko 2 piłkarzy z Barcy B...

0

Tottenham od Liverpoolu???? :D ale ten Liverpool jest tu wywyzszany

1

Ja pytałem także może o mnie chodziło. Tak dostarczyli, godzinę wcześniej uprzedził. Zamówienie zrobiłem w sobotę ok 16, z Poznania do Krakowa, także w miarę sprawnie poszlo

0

Modrić, Carvalaj, James/Isco

0

czy kurier z DHL pisze sms, lub w jakiś inny sposób informuje kiedy będzie paczka dostarczona??

0

właśnie przeciwko drużynom, które się bronią 11 we własnym polu karnym to strzały z dystansu to najlpesza opcja

4

mamy takich zawodników, że w każdym meczu powinien paść minimum jeden gol z dystansu. Oglądam futbol od 12/13 lat i to jest jedna z niewielu rzeczy, których nigdy nie zrozumiem, jakim cudem w Barcelonie tak mało piłkarzy strzela z dystansu???? Wiem, taka filozofia, ale są mecze gdzie nie idzie i wtedy nic innego nie pozostaje

0

nie możliwe wybrać jeden ulubiony odc, a o ulubionym tekscie to już nie będe wspominał

12

jeżeli dalej będziemy grali tak asekuracyjnie, tak mało widowiskowo, po prostu nudno, to i dublet nie powinien być argumentem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?