0

obecna Barcelona nie ma żadnego stylu, także cięzko powiedzieć czy pasuje

1

To jaka jest ta jego pozycja? Na ławce? Bo tam wygladal najlepiej

0

Nie jest?

12

Gusta sa różne. Dla mnie Narcos to arcydzieło

2

A odpali???

1

bez jaj, to ze graja dla nas nie oznacza, ze nie mamy prawa krytyki. Gra Gomesa jest tragiczna i mam go chwalić, bo gra dla Barcelony????

0

ale z tych co wymieniles tylko Busquets i Rakitić grają na odpowiednim poziomie

0

jeżeli to prawda, to mentaloność ma na poziomie Thiago Silvy i Balotteliego.... najpierw odwala cyrk w BVB, teraz pomimo braku gry na mundalu siedzie sobie w USA na plazy, a teraz boi się konkurencji???

0

noo po erze takich grajków jak Rafinha, Gomes czy Denis to aż strach się bać

13

teraz zacząłem ogladać mecz na stronie TVP, co ten komentator piperzy za głupoty o Munirze???? Mowi na niego jakis Ricci, w zeszłym sezonie grał w rezerwach, występował w młodziezowej LM..... 5 min meczu, a widze ze komentator daje czadu bez rozgrzewki

0

noo domyślam się, ale chodziło mi o wyjściowy skład

0

Czy jakies wiarygodne źródło podaje przypuszczalny skład na jutrzejszy mecz?

1

ale chyba mozemy wymagać od takich piłkarzy choć odrobiny polotu i gry finezyjnej. Taktyka Valverde na to w ogóle nie pozwala, tylko 235236 podań na własnej połowie, piłka do Messiego i......." a może coś strzeli". Juventus gra najbardziej cyniczny futbol w XXI w. według wielu, ale Barcelona Ernesto może się zbliżyc do ich poziomu

0

Tottenham wygra PL :D nikt nie odszedł, a jeszcze zrobią transfery, a Pochettino to genialny trener

1

Co z tego, ze zostaną przesunięci, skoro zagrana w 3 meczach po 3minuty....

0

własnie szuka mi inne sieci, i jak jestem w pracy to tez nie działa ten, na którym nigdy nie robił problemu, a u znajomych normalnie działa

0

no router już odłączylem na 4h i nadal nie działał, a jak się sprawdza to zablokowanie?

0

no ale jest jakakolwiek szansa, zeby to sie automatycznie zrobiło?

0

nagle straciłem połączenie z wifi w domu na moim telefonie, na każdym innym urządzeniu mobilnym jest, nigdy nie miałem z tym problemy, nawet go nie znajduje, macie jakieś rady co zrobić? telefon to LG ok 3-4 lat

1

Wierzycie w te plotki, że Valverde mając wąską kadrę da szansę młodym?? Bo ja to chyba prędzej uwierze w koniec świata. Ostatmi sezon mial szeroką kadrę, moze nie na poziomie swiatowym, ale i tak gralo 15-16 zawodników

0

to na to wygląda, że tutaj co drugi to Daniello ktokolwiek to jest

0

w naszej lidze, to każdy ma cieżko ze sobą nawet....

0

hahaha no wiadomo, zawsze mi mówili, że normalny nie jestem

16

pizza z ananasem jest najlepsza

0

Ale ludzie maja problemy. Xd to popularny zwrot młodzieży, takze jak Ci nie pasuje to ignoruj to

0

tak mnie wzięło na wspomnienia, który mecz za Guardioli był wg Was najlepszy? pomijając mecze z Realem

4

Napisz, że te błędy specjalnie, bo za chwile zostaniesz tu zjedzony

1

Wielki niespelniony talent, mial potencjal by byc wielkim jak Messi i Ronaldo i mówię to na trzeźwo, bez żadnych wątpliwości

0

Zapierdziela

0

taka troche małpa wypuszczona z klatki gdzie nie dostawała żarcia przez kilka tygodni. Lubie trenerów, którzy nie stoją z założonymi rękami, ale on już zdecydowanie przesadza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?