FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spodziewałem się bardziej rezerwowych składów. Pomoc Brazylii prawie tak samo kreatywna jak nasza, sami box to box
0
Bednarek za Błaszczykowskiego i wtedy Piszczek na wahadle, Kuba nie da rady biegać za szybkimi Senegalczykami
0
nie ma to jak wszystko zawdzięczać sędziom...
0
niee, ale z drużyny o znacznie mniejszym budżetem i potencjale piłkarskim zrobił drużyne, która od 3 lat nie schodzi z podium PL
0
Zamiast Griezmann i rozgrywającego, to z obecnym zarządem, kupimy Parejo i Wilfreda Zahe
0
z którym w ciągu ostatnich 7 lat tylko raz byliśmy w finale. Pocettino to, wg mnie, zdecydowanie lepszy trener niż Valverde, a Eriksen piłkarsko od Coutinho nie odstaje. Jeżeli klaszczący Zidane z nich wyciągnął tyle, to co z nich zrobi Mauricio???
0
jeżeli tak będzie to nie dość ze LM nie powąchamy, to i o dublecie możemy zapomniec
0
pięć minut temu było za dziesięć do 16
0
Francja vs Hiszpania
Kane
Chorwacja
Antek
Niemcy
0
Bartomeu uważa inaczej
0
mniej więcej w której minucie La Liga Loca przestaja gadac o LM i zaczynają podsumowanie ligi hiszapńskiej?
0
Cedric jest lepszy obecnie, jednak jako zmiennik Semedo powinien jechać
0
Z pieniędzy przeznaczonych dla Griezmanna
0
Ale Levy jest jednym z najlepszych prezesow i wie ze z niewolnika nie ma pracownika, wiec 110mln pewnie by wystarczyło
0
Eriksen
0
czy jest tu osoba, która umie obsługiwać program Vensim i byłaby wstanie pomóc?
0
ale sam Dembele robił afere wokół siebie w BVB, bądźmy trochę obiektywni. Neymar zachowywał pełen profesjonalizm grając u nas, pojechał nawet na zgrupowanie do USA, a Dembele jak szczeniak olał zespół
1
Ja bym na to poszedł bez zadnego ale. Kazdy z nas chce zarabiac wiecej. A Neymar to o 2 polki wyzej niz Dembele
0
może źle to sformułowałem; skrzydłowy/ napastnik
0
dlatego przy moim proponowanym rozwiązaniu mamy po 1 "zapasowym" graczu w pomocy i w ataku, i nie będziemy musieli się martwić widząc rozgrzewającego się Gomesa, czy Vidala
0
gdzie mogę pobrać program vensim?? bo potrzebuje pilnie a na ich stronie nie udaje mi się...
0
ale czy transfer Griezzmana jest konieczny? Bez niego możemy sobie pozwolić na sprowadzenie( albo próbe) Eriksena i Thiago, sprzedając pół środki typu Paulinho czy Gomes, i wtedy mamy 4 klasowych pomocników( Busquets, Rakitic, Thiago, Eriksen) i 4 genialnych napastników( Coutinho, Dembele, Suarez i Messi) a w razie potrzeby są jeszcze Paco i Denis
0
ale u nas za sobą miałby Busquetsa i Rakiticia, bo Coutinho raczej będzie grał na skrzydle
2
wiem, ze Romero odpadł, ale Caballero to nadal solidna marka, a ostatni mundial pokazał, ze najsłabszym punktem Argentyny jest....ofensywa, bo obrona grała genialnie, mimo ze minęło 4 lata to jej skład sie duzo nie zmienił
0
Eriksen, w City znacznie łatwiej wykręcić takie liczby jak KDB
0
Arthur bylby super wzmocnieniem gdybysmy mieli 4 klasowych pomocników, a on bylby tylko uzupelnieniem kadry.
0
Francja?? takiej odp się nie spodziewałem :D
0
tyle było juz tu pytań o faworytów lub drużyn, które mogą być czarnymi koniami, to ja trochę odwrócę pytanie: która drużyna może całkowicie zawieść( oprócz Anglii i Belgii, które to robią ostatnio notorycznie)?
1
w Fife ostatni raz grałem 8lat temu, także coś Ci nie pykło. Powtarzam, Lenglet rozegrał jeden!!! dobry sezon i tak w słabej Sevilli( już sciagnelismy goscia, który w słabym klubie sie wyrózniał, mowa oczywiscie o Gomesie); co jeżeli to był ten "jedyny sezon" i zostaniemy na ławce z nim i z Mina, bo przyszłość i zdrowie Vermaelena jest nie wiadomą
0
Umtiti grał juz w OL chyba przez 3-4 sezony a w ostatnim sezonie został wybrany do 11 sezonu Ligue 1 + za niego cena była śmieszna jak na rynek, a Lenglet juz jest znacznie droższy. Nie porównuje Lengleta i Arthura, tylko stwierdzam ze byłyby to dobre transfery gdybyśmy już mieli 14-15 zawodników klasy światowej a ta dwójka przyszła jako uzupełenienie kadry