0

spodziewałem się bardziej rezerwowych składów. Pomoc Brazylii prawie tak samo kreatywna jak nasza, sami box to box

0

Bednarek za Błaszczykowskiego i wtedy Piszczek na wahadle, Kuba nie da rady biegać za szybkimi Senegalczykami

0

nie ma to jak wszystko zawdzięczać sędziom...

0

niee, ale z drużyny o znacznie mniejszym budżetem i potencjale piłkarskim zrobił drużyne, która od 3 lat nie schodzi z podium PL

0

Zamiast Griezmann i rozgrywającego, to z obecnym zarządem, kupimy Parejo i Wilfreda Zahe

0

z którym w ciągu ostatnich 7 lat tylko raz byliśmy w finale. Pocettino to, wg mnie, zdecydowanie lepszy trener niż Valverde, a Eriksen piłkarsko od Coutinho nie odstaje. Jeżeli klaszczący Zidane z nich wyciągnął tyle, to co z nich zrobi Mauricio???

0

jeżeli tak będzie to nie dość ze LM nie powąchamy, to i o dublecie możemy zapomniec

0

pięć minut temu było za dziesięć do 16

0

Francja vs Hiszpania
Kane
Chorwacja
Antek
Niemcy

0

Bartomeu uważa inaczej

0

mniej więcej w której minucie La Liga Loca przestaja gadac o LM i zaczynają podsumowanie ligi hiszapńskiej?

0

Cedric jest lepszy obecnie, jednak jako zmiennik Semedo powinien jechać

0

Z pieniędzy przeznaczonych dla Griezmanna

0

Ale Levy jest jednym z najlepszych prezesow i wie ze z niewolnika nie ma pracownika, wiec 110mln pewnie by wystarczyło

0

Eriksen

0

czy jest tu osoba, która umie obsługiwać program Vensim i byłaby wstanie pomóc?

0

ale sam Dembele robił afere wokół siebie w BVB, bądźmy trochę obiektywni. Neymar zachowywał pełen profesjonalizm grając u nas, pojechał nawet na zgrupowanie do USA, a Dembele jak szczeniak olał zespół

1

Ja bym na to poszedł bez zadnego ale. Kazdy z nas chce zarabiac wiecej. A Neymar to o 2 polki wyzej niz Dembele

0

może źle to sformułowałem; skrzydłowy/ napastnik

0

dlatego przy moim proponowanym rozwiązaniu mamy po 1 "zapasowym" graczu w pomocy i w ataku, i nie będziemy musieli się martwić widząc rozgrzewającego się Gomesa, czy Vidala

0

gdzie mogę pobrać program vensim?? bo potrzebuje pilnie a na ich stronie nie udaje mi się...

0

ale czy transfer Griezzmana jest konieczny? Bez niego możemy sobie pozwolić na sprowadzenie( albo próbe) Eriksena i Thiago, sprzedając pół środki typu Paulinho czy Gomes, i wtedy mamy 4 klasowych pomocników( Busquets, Rakitic, Thiago, Eriksen) i 4 genialnych napastników( Coutinho, Dembele, Suarez i Messi) a w razie potrzeby są jeszcze Paco i Denis

0

ale u nas za sobą miałby Busquetsa i Rakiticia, bo Coutinho raczej będzie grał na skrzydle

2

wiem, ze Romero odpadł, ale Caballero to nadal solidna marka, a ostatni mundial pokazał, ze najsłabszym punktem Argentyny jest....ofensywa, bo obrona grała genialnie, mimo ze minęło 4 lata to jej skład sie duzo nie zmienił

0

Eriksen, w City znacznie łatwiej wykręcić takie liczby jak KDB

0

Arthur bylby super wzmocnieniem gdybysmy mieli 4 klasowych pomocników, a on bylby tylko uzupelnieniem kadry.

0

Francja?? takiej odp się nie spodziewałem :D

0

tyle było juz tu pytań o faworytów lub drużyn, które mogą być czarnymi koniami, to ja trochę odwrócę pytanie: która drużyna może całkowicie zawieść( oprócz Anglii i Belgii, które to robią ostatnio notorycznie)?

1

w Fife ostatni raz grałem 8lat temu, także coś Ci nie pykło. Powtarzam, Lenglet rozegrał jeden!!! dobry sezon i tak w słabej Sevilli( już sciagnelismy goscia, który w słabym klubie sie wyrózniał, mowa oczywiscie o Gomesie); co jeżeli to był ten "jedyny sezon" i zostaniemy na ławce z nim i z Mina, bo przyszłość i zdrowie Vermaelena jest nie wiadomą

0

Umtiti grał juz w OL chyba przez 3-4 sezony a w ostatnim sezonie został wybrany do 11 sezonu Ligue 1 + za niego cena była śmieszna jak na rynek, a Lenglet juz jest znacznie droższy. Nie porównuje Lengleta i Arthura, tylko stwierdzam ze byłyby to dobre transfery gdybyśmy już mieli 14-15 zawodników klasy światowej a ta dwójka przyszła jako uzupełenienie kadry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?