0

Musze wykonac przelew, ale znam tylko nr konta a nie znam nazwy odbiorcy, a to pole jest obowiazkowe do realizacji. Czy moge w polu: nazwa odbiorcy wpisac byle co?

17

Halilovic vs Odegaard( moglem zle napisac) oraz Deulofeu vs Jese- pamiętam jak już media spekulowały ze kolejne gwiazdy będą rywalizować w Barcelonie i Realu o ZP :D ale wszyscy skonczyli....

0

Jacy sa dla was najlepsi polscy komentatorzy niezależnie od dyscypliny? Jak nie pamiętacie nazwisk to chociaż dyscyplinę sportu i na jakiej stacji jest

0

Granie do tyłu, i z lewej strony na prawa przez 80% czasu to piekny futbol????

4

ja go doskonale rozumiem. Gramy brzydszy futbol niz 16 drużyna 3ligi angielskiej w większości meczy. Dosłownie w 3-4 meczach było widać naszą przewagą taktyczną niż rywal. Wyobraźmy sobie ten sezon, gdyby Messi i ter Stegen nie grali tak jak grali w pierwszej polowie sezonu

0

no Suarez i Mina to tak o kilka stopni za wysoko

1

po dzisiejszym meczu Mina, Alba, Semedo, Busquets i Suarez nie powinni dostać ocen, chyba że w skail -10 -0

23

Denis to powinien dla Realu grac, bo jakos dośrodkowan ma na genialnym poziomie

21

Luis to chyba nie zostalby zmieniony nawet gdyby dostał otwartwgo zlamania nogi z wybiciem 4 palcow u nogi

0

Denis blagam wejdz już, ale wróć. To Valverde czyli jeszcze 30min do zmiany xd

1

Busquets w teori nie zawinil, ale ja hulajnoga bez kółek do tyłu szybciej wracam niznon w tej akcji

0

Pilkarze jakich narodowości strzelali dla Barcelony hat-tricka? Brazylia, Argentyna, Urugwaj, Hiszpania, Francja?

1

Denis od poczatku drugiej polowy za Busquetsa i Ivan na DM

4

Busi znowu pokazal swoj kunszt w tym sezonie

0

Serioooooo???

0

Vermaelen zmiana

0

Hahaha takie samoboje tylke w ekstraklasie

0

Pewnie to on flagi podpalił

0

Licze na chociaż 30min dla Denisa

0

czemu Carlitos dzisiaj nie gra i nawet go nie ma na ławce?

0

a ilość strat? pytam z ciekawosci

0

noo ale mówimy o teraźniejszości. A teraz Alli jest jeszcze poziom niżej niz Silva i GUndogan

1

a ja powiem, że Eriksen. Dlaczego? Myśle, ze przy porównaniu takich pilkarzy, należy również wziąć pod uwagę z kim grają. Pomimo, ze jestem wielkim fanem Kogutów, City ma taki skład ze tam znacznie łatwiej wykręcić takie liczby. Grać w pomocy z Gundoganem czy Davidem Silvą, i mieć po bokach Bernardo Silve, Sane czy Sterlinga jest duzym przywilejem, przy którym Eriksen wypada blado, bo z całym szacunkiem, ale Son, Wanyama, Alli czy Lamela to poziom niżej.

1

Najlepszy siatkarz na swiecie w naszych barwach.

0

szkoda, ze Kane doznał kontuzji bo walka między nimi o piłkarza sezonu w PL mogła być bardzo ciekawa

2

robić z siebie geniusza zbrodni i hooligana i pisać "sreal" #niemampytań

11

niech chociaż raz Valverde postawi na Denisa po 5msc od początku. Gość ostatnio co wchodzil to nie zawodził, Po zapewnieniu mistrzostwa powinien grać w każdym meczu kilkadziesiąt minut, a nawet nie był powoływany

8

Samper już kariery w Barcelonie nie zrobi, talent i potencjał miał, ale trafił na złych trenerów w Barcelonie, którzy nie dawali mu szans, ostatnie 2-3 lata stracił w szpitalach lub na ławce rezerwowych

0

Najlepszy i tak byl Arturitoooo :D

1

nie daje im szans na poziomie Francji czy Hiszpanii, ale przy szczęściu 1/2finału wg mnie spokojnie mogą zajść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?