FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kac to kara za przerwę w piciu
0
Makuszewski przy obecnym stanie naszych skrzydłowych to powinien walczyć o miejsce w podstawowej 11 z Mierzejewskim, jednak żaden z nich nie jest przyjacielem Lewego
0
Swięcicki cytuje "Tamagotchi"....
0
********************************************************
4
pisałem 87min....tylko myślałem o karnym
17
za co Juve dostało karnego w 87min?? bo mi streama rozłączyło
3
Pjanic juz powinien min 3 zolte kartki dostac.... i na ch** ten VAR skoro wały i tak są robione
6
Graham Hunter w książce:" Andres Iniesta, czyli Leo Messi pomocy"
0
zapomniales o San Mames, chociaż pewne teraz też by tam dostał owację na stojąco
0
Noo karta wyglada dobrze, tego nie da sie zaprzeczyć. Jeżeli gala potrwa min 5h i kazda walka dostanie odpowiedni czas to bedzie dobrze
0
Mam straszne mieszane uczucia wobec tej "gali". Mam wrazenje ze to bedzie porażka, zrobili to tylko dla $$$ i juz nie będą przykladac uwagi do poziomu walk. Oczywiscie ladder match bedzie show stealerem.
2
nareszcie zrozumiał, ze taki piłkarz jak on musi zdobywać trofea, a z Wisłą nie ma na to obecnie szans. Cała kariera przed nim
0
Az ciarki przeszły. Najlepszy komentarz Włodka chyba
0
jestem na 3 roku zarządzania. Powiem tak: chodzę na uniwersytet ekonomiczny i na tym kierunku jest chyba kazdy kierunek na tych studiach, tylko wiadomo, ze tylko przez semestr. Kończąc ten kierunek, wiesz o wszystkim, ale wiesz mało o wszystkim. Ale ogólnie polecam
0
No dla mnie w tej 3 musialoby sie znaleźć: zyto w tramwajj i dotacja z UE
1
Wiem, ze ciezko bedzie wybrać, ale jakie sa wasze 3 ulibione sceny(nie odcinki) z miodowych lat?
5
W Valencii jestem pewien, ze gralby regularnie i okazałoby sie, ze jest jednym z najlepszych pilkarzy na swojej pozycji w La Liga. A wtedy obudzimy sie z ręką w nocniku
1
Troche tęsknię za tymi Szybkimi, gdzie byli jeszcze reaaliatyczni. W 9 części pewnie zmienia uklad planetarny w galaktyce
0
Ale mowie na lawce, jezeli zachowuje sie bezczelnie i arogancko wobec sedziego bocznego, to wtedy zostaje wywalony jak trenerzy, ktorzy pyskuja, patrz: dzisiaj Simaone
0
Co myslicie o twj zasadzie, ze zawodnik otrzymujący czerwoną kartkę musi zejść do szatni? Dla mnie to absurd, czemu nie mkze zostac na ławce?
8
Gdzie byla niesprawiedliwość?
0
nie mogę edytować, ale jak przeczytałem to ponownie to zrozumiałem niejasność mojej wypowiedzi
0
no tytułem filmu, którego widziałem zwiastun i był całkiem ok, ale wiadomo jak to jest z zwiastunami, że pokazują wszystko to co najlepsze
0
ale czy komede " w straym, dobry stylu" polecacie? :D moze zle sie wyraziłem. A Twoja prpozycja to klasyk i juz dawno obejrzane :D
4
pewnie widzi jak w ostatnich latach stawia się na młodzież u nas
0
w starym, dobrym stylu- polecacie komedię tą na rozluźnienie i odstresowanie? :D
0
ja bym ustawil kolejność: Pique, ter Stegen, Messi, Busquets. Wiem, że troche kontrowersyjnie, ale kapitan powinien mieć te przyslowiowe "jaja" i w razie konieczności obronić kolegów, zmotywować ich w ciezkich sytuacjach
1
Ostatnie wystepy Roberto( nie liczac finalu PK) pokazują ze nie zasluguje na ławkę. Zasluguje na miejsce na trybunach
2
z tak fatalną obroną w Rzymie wystarczyło dać szansę im się pomylić, no ale geniusz taktyczny Valverde nakazał nie wychodzić z własnej połowy
0
Co to jakieś kolejne pimp my ride?