3

A potem w najważniejszych meczach sezonu od 10min beda ledwo biegac. Dzisiaj Pique, Alba, Rakitic i Suarez powinni usiasc na ławce

3

brawo Pique, genialny mecz, no ale z konkurencją nie ma szans, główni z jednym panem, który musi dostać tę nagrodę

2

Semedo w obronie czasami się gubił, ale wczorajsze rajdy były bardzo dobre. Mam wrażenie, że on idealnie pasuje do taktyki z 3 obrońcami i ustawienie go na wahadle

2

co z tego, że zaprasza jak nikomu z nich nie daje szans

1

I Denis znowu udzial przy golu :D

1

No i Gomes jeszcze wchodzi to sie skonczy 3-2... A Denis za zmiane, ktorej Gomes moze tylko zazdrościć, posiedzi 3msc na ławce

2

Valverde to chyba od Smudy sie uczyl taktyki zmian

1

Ale bym chcial by dzisija Denis dostal min 20min

1

Nie mozna posac czarny koń bo Fifa pozwoe Cie o rasizm

0

Jezeli przy Kompanym, Otamendim i Laporte strzelil głową Mane to tylko pokazuje poziom obrony City w dzisiejszym meczu

0

Bo pisze prawdę? Messi ma juz chyba 16 strat.

0

Poprawione

1

Niech Dembele wejdzie za Messiego bo dzisiaj jest żałosny. Zachowuje sie jakby chciał udowodnic wyższość nad Ronaldo. Tyle strat to Neymar nie zaliczal

0

Oprocz obrońców i Suareza, ktory sie stara i biega jak głupi to nikogo nie mozna pochwalic za gre w ofensywie. Messi najgorszy i wiem co pisze

1

Messi strasznie indywidualnie...

1

Semedo oprocz tego ewentualnego karnego najlepszy na boisku.

0

Czoooo ten liverpool...

2

Salah ze spalonego.

0

No trafil w nogi Dzeko, ktory yo wykorzystał

1

Dzeko czekal na kontakt, ale Semedo faulowal i to nie podlega dyskusji

4

no przecież gdyby nie jego przywiązanie do barw klubowych to Real nie wałczyłby teraz o De Gea czy Allisona tylko właśnie o Malarza, no ale Perez wie, że wyciągnięcie go z Legii jest niemożliwe

0

Mieliśmy farta w losowaniu, dlatego liczę, że załatwimy dwumecz dzisiaj, i Valverde nie wprowadzi swojej taktyki pod tytułem- wygrywamy 1-0 to się cofamy

15

zawsze mówiłem, że Malarz to najbardziej niedoceniany bramkarz świata

0

Lalka, Makbet i Ludzie Bezdomni- wszystkie przeczytałem długie streszczenie, a nie wazne od tematu rozprawki zawsze znajdywałem jakiś argument w tych książkach; Król Edyp też ma wiele wątków

9

Xddd

3

Ale na La Rambli bedzie spokoj jak Ronaldo zakonczy karierę... O czym będzie tu 2518 wpisów dziennie?

1

Busi też ma mecze, w których na własnej połowie traci piłke 5 razy

0

Dybala gowniarz

12

Dybala glupia symulka, tylko czemu nikt nigdy Ronaldo nie da kartki za symulowanie?

0

No jeszcze nic... Ale mowie ogolnikowo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?