FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
w samym tym meczu miał kilka lepszych zagrań. Ja nie wiem co on musi zrobić by zostać tutaj docenionym. Przez te 15min co był na boisku był najlpeszym naszym piłkarzem
1
bez urazy, ale po dzisiejszym meczu to trochę głupie pytanie. Messi zaliczył chyba 10 strat i naprawdę tylko ułomność napastników Sevilli niedopuściła to Manity
9
co Ibra odwalil w debiucie w MLS!!!!!! polecam serdecznie obejrzeć gole( a głownie pierwszego) :D
0
wnosi więcej do gry niż Gomes i Paulinho razem wzięci
1
Denis najlepszy odkad wyszedł na boisko. Moze na Rome za Messiego, ktory ma chyba juz 11 strat?
5
Moze Paulinho ma jakis zapis w kontrakcie, ze musi rozegrac odpowiednia ilosc minut? Bo od 4msc zagral 2 mecze dobre a caly czas jest na boisku
0
Napewno bylby lepszy od Iniesty, Rakiticia, Paulinho czy Luisa
0
Naprawdę mógłby wpuścić Denisa, gorzej by napewno nie zagral...
0
Jak to mowia do juniorow? Nigdy nie atakuj pilki na raz? No to Pique i Umtiti juz dzisija min 6x tak zrobili
1
Coutinho do wolnych, a nie Suarez!!!!! Czy oni widzieli co on robil w Liverpoolu?
0
Vermaelen gral wysmienicie pod nieobecnosc Umtitiwgo. Teraz znowu powinien grac, nawet z Romą, gosc jest napewno pewniejszym punktem niz Umtiti i Pique na stan dzisiejszy
0
Nie troche tylko całkowicie
3
Czemu Coutinho nawet nie podszedl do tego wolnego?
0
Proste do zrozumienia. Bo to jest Bayern
22
W Niemczech nawet z Varem Bayernowi pomagają. Ewidentny spalony
3
Ale przez pryzmant rozegranych meczy w Barcelonie i Interze to juz mozna stwierdzić
0
I stracili.....
20
Jeden genialny sezon mialo wielu piłkarzy, a potem wrocili na swoj poziom. Zobaczymy co z nim bedzie za rok
0
Oby bo handi poszedl :D
0
co to jest ten zakład maxikombi i to całe grupowanie meczy?
0
Ale kupic za rozsądne pieniadze tak mlodego i zdolnego pilkarza to czysty biznes
0
gdzie mogę obejrzeć Narcosa z angielskimi napisami?
0
"Valverde nie przewiduje wielu rotacji pomimo meczu LM w tygodniu. " - dzień jak dzień z Valverde na ławce...
0
Byle jak byle bez Gomesa
1
Piraci z Karaibów
0
twardy w defenswyei to on może i jest, jeżeli zdąży wrócić.
0
może i próbował ale przez te jego próby straciliśmy gole, bo zapomniał o obronie
6
Z tym ze Semedo to kot to ja bym nie przesadzal. Ma duzo braków
15
Kolega mowil o silnych drużynach
0
Tottenham często