4

w samym tym meczu miał kilka lepszych zagrań. Ja nie wiem co on musi zrobić by zostać tutaj docenionym. Przez te 15min co był na boisku był najlpeszym naszym piłkarzem

1

bez urazy, ale po dzisiejszym meczu to trochę głupie pytanie. Messi zaliczył chyba 10 strat i naprawdę tylko ułomność napastników Sevilli niedopuściła to Manity

9

co Ibra odwalil w debiucie w MLS!!!!!! polecam serdecznie obejrzeć gole( a głownie pierwszego) :D

0

wnosi więcej do gry niż Gomes i Paulinho razem wzięci

1

Denis najlepszy odkad wyszedł na boisko. Moze na Rome za Messiego, ktory ma chyba juz 11 strat?

5

Moze Paulinho ma jakis zapis w kontrakcie, ze musi rozegrac odpowiednia ilosc minut? Bo od 4msc zagral 2 mecze dobre a caly czas jest na boisku

0

Napewno bylby lepszy od Iniesty, Rakiticia, Paulinho czy Luisa

0

Naprawdę mógłby wpuścić Denisa, gorzej by napewno nie zagral...

0

Jak to mowia do juniorow? Nigdy nie atakuj pilki na raz? No to Pique i Umtiti juz dzisija min 6x tak zrobili

1

Coutinho do wolnych, a nie Suarez!!!!! Czy oni widzieli co on robil w Liverpoolu?

0

Vermaelen gral wysmienicie pod nieobecnosc Umtitiwgo. Teraz znowu powinien grac, nawet z Romą, gosc jest napewno pewniejszym punktem niz Umtiti i Pique na stan dzisiejszy

0

Nie troche tylko całkowicie

3

Czemu Coutinho nawet nie podszedl do tego wolnego?

0

Proste do zrozumienia. Bo to jest Bayern

22

W Niemczech nawet z Varem Bayernowi pomagają. Ewidentny spalony

3

Ale przez pryzmant rozegranych meczy w Barcelonie i Interze to juz mozna stwierdzić

0

I stracili.....

20

Jeden genialny sezon mialo wielu piłkarzy, a potem wrocili na swoj poziom. Zobaczymy co z nim bedzie za rok

0

Oby bo handi poszedl :D

0

co to jest ten zakład maxikombi i to całe grupowanie meczy?

0

Ale kupic za rozsądne pieniadze tak mlodego i zdolnego pilkarza to czysty biznes

0

gdzie mogę obejrzeć Narcosa z angielskimi napisami?

0

"Valverde nie przewiduje wielu rotacji pomimo meczu LM w tygodniu. " - dzień jak dzień z Valverde na ławce...

0

Byle jak byle bez Gomesa

1

Piraci z Karaibów

0

twardy w defenswyei to on może i jest, jeżeli zdąży wrócić.

0

może i próbował ale przez te jego próby straciliśmy gole, bo zapomniał o obronie

6

Z tym ze Semedo to kot to ja bym nie przesadzal. Ma duzo braków

15

Kolega mowil o silnych drużynach

0

Tottenham często

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?