- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1475 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1475 Culés
0
Kilka miesięcy temu czytałem sporo śmieszków na temat Salaha a tu się okazuje że gość jest Panem Piłkarzem i to przez wielkie "P". Co za niesamowity sezon
20
@puziols Jeden genialny sezon mialo wielu piłkarzy, a potem wrocili na swoj poziom. Zobaczymy co z nim bedzie za rok
1
@puziols Kiedy Roma grała z Realem to sam na niego tutaj narzekałem,wydawał się zwykłym jezdzcem bez głowy który marnował akcję za akcją i niewiele oferował oprócz szybkości.Przez ten czas rozwinął się niesamowicie,a na pewno pod względem skuteczności.
3
@FCB24 W poprzednim sezonie 19 bramek i 15 asyst więc to nie pierwszy jego dobry sezon, aczkolwiek ten jest wybitny.
0
@Granto Falcao też byl wyniesiony na rękach, a teraz cisza... W piłce liczy się systematyczność, a nie 1 czy 2 sezony zagrane z światową klasą, chociaż bardzo podoba mi się jego gra:)
3
@kordyl1010 Falcao dużo stracił przez kontuzję. Po niej już nigdy nie wrócił na swój topowy poziom, choć teraz w Monaco odżył i idzie mu nieźle.
0
@kordyl1010 No ale co Ty porównujesz. Falcao zerwał więzadła i potem miał problem z dojściem do formy. Mimo to teraz jest liderem Monaco i strzela tam bramki. Salah z sezonu na sezon się poprawia. W 15/16 - 15 bramek i 9 asyst, w 16/17 już pisałem wyżej. Ten sezon ma po prostu genialny i to w nowym, nie topowym zespole. Wygląda mi na kolesia, który utrzyma się na tym poziomie albo wejdzie na jeszcze wyższy. Tym bardziej, że przy sporej liczbie bramek widać, że jest piłkarzem o wielkich umiejętnościach.