1

Ahaaaa

0

czy jest jakis pakiet w t-mobile z nielimitowanym dostepem do internetu?

0

Oc o chodzilo z tym biathlonem?

0

ogladałem jak każdy inny od 10lat

1

ten argument, ze sie starał...........Ludzie- w przypadku pomocnika argument, ze się starał i stosował pressing to jest psi obowiązek a nie wyróżnienie

0

przecież to własnie Gomesa kilka razy przestawili jak dziecko.... jakby ważył 20 kg mniej

0

już w czasie meczu widziałem kilka komentarzy typu: "podoba mi się gra Gomesa dzisiaj". Zagrał 30min, do tych co tak pisali, niech wskażą 2 dobre jego zagrania.( podanie na 2m do Messiego, czy Suareza nie liczę)

8

Paulinho wypoczety to jednak byczek jest

2

Nominacja do Oskara- Film"Kanał"; reżyser-Valverde-; scenarzysta- Courtois; rola pierwszoplanowa- Leo Messio

0

I te komentarze, ze tp bedzie jego mecz xddd jego mecz- odc 163

1

Ten skolina to chyba nie wiadomo skad sie wziął

37

Pique prawie stracil zeby, a tamci mowia ze dodal od siebie

0

Ale Dembele to teraz za*****bal

0

Nie podoba mi sie ogolnie gra Barcelony pod wodza Valverde, ale jedna rzecz w tym sezonie jest genialna. Asekuracja- kosmos, mistrzostwo

1

Kiedy oni zauważa ze Willian umie strzelic z dystansu????????

0

Rakitic to jedyna maszyna, ktora gra w La Liga. Ale Valverde z niego wycisnąl

0

ale Paco nie wejdzie, bo jest niżej w hierarchi niz Vidal i Gomes

0

ale nasza ławka to rozwala :D przy niekorzystnym wyniku nikt nie jest wstanie wejść i dać gwarancję. Paco jedyny, ale Valverde mu nie ufa

1

zapewne 4-4-2 z Iniestą i Dembele na skrzydłach

1

czy na tym C+ zaczną gadać o hicie tego etapu czy cały czas będą mówili o ewentualnej fecie Bayernu???

1

Buffon to juz tylko marka, popełnia mnóstwo błędów. Allidon, czy Szczęsny są juz lepsi

7

Banego to jest dziwny pilkarz. W jednym meczu przeciwko ManU, a nawet z nami czy Realem potrafi grac kosmos, by za 3 dni z Malaga byc najgorszym na boisku. Szkoda, ze nie trafil w młodości na jakiegos wybitnego trenera

0

hodowla jedwabników podobno lepsza

0

ja to miałem wrażenie, ze on 20x miał wogóle piłke przy nodze

0

ale co ma do tego, które miejsce zajmował w hierarchi?? przecież to nasz piłkarz był. Nie powinniśmy tutaj na niego narzekać i smiać się, bo to nasz piłkarz był

0

noo także sam wiesz, że może i na niego gwizdy by pomogły; skoro przez 1,5 sezonu brawa na zachęte nie pomogły

0

xDD jeżeli nie chcesz brać udziału w tej "g*wno burzy" to po prostu olej to. La Rambla jest od wyrażania swoich poglądów to i ja mam takie prawo.

1

te jego legendarne jak smok wawelski strzały życia i mecze przebudzenia. Rok temu na studiach profesorek mówił nam, ze jeżeli pieniadze i pochwały nie motywują pracownika, to może trzeba go postraszyc i zganić- może w jego przypadku kilka gwizdów i wyzwisk też pomoże??

1

hmmmm to dlaczego np Douglas był tutaj poniżany i wyśmieszany jak był w kadrze? Przecież był naszym piłkarzem, prezentujący podobny poziom do Gomesa

2

po pierwsze nie napisałem słowa o Denisie. Po drugie- w przeciwieństwie do Gomesa umie jednak zrobić coś w ofensywie. Po trzecie- tak myśle, wiem, że dla 99% to jest niezrozumiałe, ale dla mnie taka opcja( robienie ofiary, wzbudzenie litości) jest nawet zrozumiała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?