FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ahaaaa
0
czy jest jakis pakiet w t-mobile z nielimitowanym dostepem do internetu?
0
Oc o chodzilo z tym biathlonem?
0
ogladałem jak każdy inny od 10lat
1
ten argument, ze sie starał...........Ludzie- w przypadku pomocnika argument, ze się starał i stosował pressing to jest psi obowiązek a nie wyróżnienie
0
przecież to własnie Gomesa kilka razy przestawili jak dziecko.... jakby ważył 20 kg mniej
0
już w czasie meczu widziałem kilka komentarzy typu: "podoba mi się gra Gomesa dzisiaj". Zagrał 30min, do tych co tak pisali, niech wskażą 2 dobre jego zagrania.( podanie na 2m do Messiego, czy Suareza nie liczę)
8
Paulinho wypoczety to jednak byczek jest
2
Nominacja do Oskara- Film"Kanał"; reżyser-Valverde-; scenarzysta- Courtois; rola pierwszoplanowa- Leo Messio
0
I te komentarze, ze tp bedzie jego mecz xddd jego mecz- odc 163
1
Ten skolina to chyba nie wiadomo skad sie wziął
37
Pique prawie stracil zeby, a tamci mowia ze dodal od siebie
0
Ale Dembele to teraz za*****bal
0
Nie podoba mi sie ogolnie gra Barcelony pod wodza Valverde, ale jedna rzecz w tym sezonie jest genialna. Asekuracja- kosmos, mistrzostwo
1
Kiedy oni zauważa ze Willian umie strzelic z dystansu????????
0
Rakitic to jedyna maszyna, ktora gra w La Liga. Ale Valverde z niego wycisnąl
0
ale Paco nie wejdzie, bo jest niżej w hierarchi niz Vidal i Gomes
0
ale nasza ławka to rozwala :D przy niekorzystnym wyniku nikt nie jest wstanie wejść i dać gwarancję. Paco jedyny, ale Valverde mu nie ufa
1
zapewne 4-4-2 z Iniestą i Dembele na skrzydłach
1
czy na tym C+ zaczną gadać o hicie tego etapu czy cały czas będą mówili o ewentualnej fecie Bayernu???
1
Buffon to juz tylko marka, popełnia mnóstwo błędów. Allidon, czy Szczęsny są juz lepsi
7
Banego to jest dziwny pilkarz. W jednym meczu przeciwko ManU, a nawet z nami czy Realem potrafi grac kosmos, by za 3 dni z Malaga byc najgorszym na boisku. Szkoda, ze nie trafil w młodości na jakiegos wybitnego trenera
0
hodowla jedwabników podobno lepsza
0
ja to miałem wrażenie, ze on 20x miał wogóle piłke przy nodze
0
ale co ma do tego, które miejsce zajmował w hierarchi?? przecież to nasz piłkarz był. Nie powinniśmy tutaj na niego narzekać i smiać się, bo to nasz piłkarz był
0
noo także sam wiesz, że może i na niego gwizdy by pomogły; skoro przez 1,5 sezonu brawa na zachęte nie pomogły
0
xDD jeżeli nie chcesz brać udziału w tej "g*wno burzy" to po prostu olej to. La Rambla jest od wyrażania swoich poglądów to i ja mam takie prawo.
1
te jego legendarne jak smok wawelski strzały życia i mecze przebudzenia. Rok temu na studiach profesorek mówił nam, ze jeżeli pieniadze i pochwały nie motywują pracownika, to może trzeba go postraszyc i zganić- może w jego przypadku kilka gwizdów i wyzwisk też pomoże??
1
hmmmm to dlaczego np Douglas był tutaj poniżany i wyśmieszany jak był w kadrze? Przecież był naszym piłkarzem, prezentujący podobny poziom do Gomesa
2
po pierwsze nie napisałem słowa o Denisie. Po drugie- w przeciwieństwie do Gomesa umie jednak zrobić coś w ofensywie. Po trzecie- tak myśle, wiem, że dla 99% to jest niezrozumiałe, ale dla mnie taka opcja( robienie ofiary, wzbudzenie litości) jest nawet zrozumiała