1

Vermaelen blagam wejdź. Umtiti to jest dzisiaj jakis sabotazysta

0

Narazie mówią tylko prawdę. Bolesna, ale prawdę

2

Najgorsze jest to, ze 95% meczy w tym sezonie wyglada jak te 20min. Najgorszy styl od lat, najlepsze wyniki

0

Umtit.... Dzeko go niszczy

0

Noo wlasnie tak, i mnie troche trzyma :D

0

Jak czlowiek umrze i ma np. 2 promili alkoholu to jak dlugo to sie utrzymuje w organizmie? Skoro wtedy wszystkie procesu przestają dzialac to chyba dlugo sie utrzymuje

0

Denis

1

Kazdy ma inne gusta. Znacznie bardziej podoba mi sie Dom z Papieru niz np Breaking Bad

0

Nic tak nie zepsuje weekendu jak poniedzialek...

0

nooo mi to osobiscie nie pasowalo, ale podwaliny są, ale mozna to bylo lepiej rozegrac

1

ale to w takim przypadku dziś powinien być jakiś segment, ewentualnie jakiś brawl ale takie coś?? mi to wogóle nie pasuje

1

no najlepsze przed nami: AJ vs Nakamura

0

Serioooooooo? I po to byly te wszystkie promo Ceny.....ale bagno

0

genialnie to zrobili :D

0

dla tych co ogladaja WM, czytalem ze Charlotte vs Asuka była genialna i najlepsza w historii kobiet w WWE i moze się zakrecić w okolicy 5*, prawda to?

0

jakie juz byly walki w karcie głownej? bo dopeiro co włączylem 10min temu

0

ogladalem w slabej jakosci ale to wygladalo super, prawie jakby na serio zlamala jej reke

0

No wiadomo ze fajerwerki i efekty sa lepsze na wm, ale wszystko pozostale jest gorsze. Od promo walk do sameych walk

0

No takeover to napewno nie przebije

1

biorę w ciemno. Erisken to jest moje marzenie od kilku lat. Najlepiej ulozona prawa noga w PL i nie przekonuje mnie argumnet, że nie ma dla niego miejsca. Dla tak genialnego zawodnika zawsze się znajdzie miejsce

0

Przeciez pfzy takim wyniku pierwszego meczu powinno zostac powolanych min 3 zawodnikow z Barcelony B... Moze lepiej zamknąć La Masie, skoro i tak sens jej istnienia jest nieodgadniony

6

Rakitic jest niemożliwy w pozytywnym rego słowa znaczeniu

0

Nie, Messi jako 9 jak gral kiedys i Denis na skrzydlo. Albo Gomes na DM i Denis jako rozgrywający

0

Gomes bedzie gral jako rozgrywajacy?? No chyba tylko idiota twierfzi ze on tam gra dobrze i lepiej niz Gomes.

0

Zamiast Luisa? Zamiast Gomesa? Zamiast Rakiticia? Denis jest uniwersalny i może zagrac na wielu pozycjach

0

Ten Gomes to jakis niesmaczny żart. Denis znacznie lepszy i chyba nigdy juz nie zagra w podstawowym skladzie, mimo iz zasluguje. Rakitic to jakis maratończyk chyba

13

przecież przy Valverde on zadebiutuje za 10lat

0

Meltzer to nie jest żaden wyznacznik. No napewno wszyscy czekali na YB vs Golden Lovers i chyba nikt się nie zawiódł, YB teraz może troche odżyją poprzez walki z np Sanada i Evil. YB są tak zajebisci wg mnie, ze nigdy oni mi sie nie nudzą

1

dokładnie, miał już walki z każdym z wielkich i trochę głupio by teraz był tylko dodatkiem do gal. Wydaje mi się, ze jest juz na tyle markom samom w sobie, ze Vince dałby mu ogromny push, no i VInce to biznesmen, i wie jak ludzie czekają na walkę Omega vs AJ i ile by to przyniosło dochodów

0

tylko, że podobno już naprawę na Royal Rumble ma zadebiutować Omega, także czy wyrzucenie Cody będzie miało sens? mi się wydaje, że dopełni się podział na team cody vs team omega. ja się bardzeij 5 star spodziewam po Black vs Almas( i zwyciestwie tego pierwszego), no i Ladder match, który bedzei absolutnym show stealerem i wygraną Ricocheta. A Gargano vs Ciampa to bedzie wojna i boje się, ze mogą przedobrzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?