FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie sądziłem ze to kiedys napisze, ale tęsknię za Gomesem...
1
Valverde zabil Barcelone. Zero mlodziezy, ze stylu, zero finezji, zero tiki taki. Tylko wyniki
4
Przeciez przy stylu Barcelony Valverde, ta Barcelona Gerardo Martino to byla czysta finezja
1
Vermaelen blagam wejdź. Umtiti to jest dzisiaj jakis sabotazysta
0
Narazie mówią tylko prawdę. Bolesna, ale prawdę
2
Najgorsze jest to, ze 95% meczy w tym sezonie wyglada jak te 20min. Najgorszy styl od lat, najlepsze wyniki
0
Umtit.... Dzeko go niszczy
0
Noo wlasnie tak, i mnie troche trzyma :D
0
Jak czlowiek umrze i ma np. 2 promili alkoholu to jak dlugo to sie utrzymuje w organizmie? Skoro wtedy wszystkie procesu przestają dzialac to chyba dlugo sie utrzymuje
0
Denis
1
Kazdy ma inne gusta. Znacznie bardziej podoba mi sie Dom z Papieru niz np Breaking Bad
0
Nic tak nie zepsuje weekendu jak poniedzialek...
0
nooo mi to osobiscie nie pasowalo, ale podwaliny są, ale mozna to bylo lepiej rozegrac
1
ale to w takim przypadku dziś powinien być jakiś segment, ewentualnie jakiś brawl ale takie coś?? mi to wogóle nie pasuje
1
no najlepsze przed nami: AJ vs Nakamura
0
Serioooooooo? I po to byly te wszystkie promo Ceny.....ale bagno
0
genialnie to zrobili :D
0
dla tych co ogladaja WM, czytalem ze Charlotte vs Asuka była genialna i najlepsza w historii kobiet w WWE i moze się zakrecić w okolicy 5*, prawda to?
0
jakie juz byly walki w karcie głownej? bo dopeiro co włączylem 10min temu
0
ogladalem w slabej jakosci ale to wygladalo super, prawie jakby na serio zlamala jej reke
0
No wiadomo ze fajerwerki i efekty sa lepsze na wm, ale wszystko pozostale jest gorsze. Od promo walk do sameych walk
0
No takeover to napewno nie przebije
1
biorę w ciemno. Erisken to jest moje marzenie od kilku lat. Najlepiej ulozona prawa noga w PL i nie przekonuje mnie argumnet, że nie ma dla niego miejsca. Dla tak genialnego zawodnika zawsze się znajdzie miejsce
0
Przeciez pfzy takim wyniku pierwszego meczu powinno zostac powolanych min 3 zawodnikow z Barcelony B... Moze lepiej zamknąć La Masie, skoro i tak sens jej istnienia jest nieodgadniony
6
Rakitic jest niemożliwy w pozytywnym rego słowa znaczeniu
0
Nie, Messi jako 9 jak gral kiedys i Denis na skrzydlo. Albo Gomes na DM i Denis jako rozgrywający
0
Gomes bedzie gral jako rozgrywajacy?? No chyba tylko idiota twierfzi ze on tam gra dobrze i lepiej niz Gomes.
0
Zamiast Luisa? Zamiast Gomesa? Zamiast Rakiticia? Denis jest uniwersalny i może zagrac na wielu pozycjach
0
Ten Gomes to jakis niesmaczny żart. Denis znacznie lepszy i chyba nigdy juz nie zagra w podstawowym skladzie, mimo iz zasluguje. Rakitic to jakis maratończyk chyba
13
przecież przy Valverde on zadebiutuje za 10lat