9

Nie sądziłem ze to kiedys napisze, ale tęsknię za Gomesem...

1

Valverde zabil Barcelone. Zero mlodziezy, ze stylu, zero finezji, zero tiki taki. Tylko wyniki

4

Przeciez przy stylu Barcelony Valverde, ta Barcelona Gerardo Martino to byla czysta finezja

1

Vermaelen blagam wejdź. Umtiti to jest dzisiaj jakis sabotazysta

0

Narazie mówią tylko prawdę. Bolesna, ale prawdę

2

Najgorsze jest to, ze 95% meczy w tym sezonie wyglada jak te 20min. Najgorszy styl od lat, najlepsze wyniki

0

Umtit.... Dzeko go niszczy

0

Noo wlasnie tak, i mnie troche trzyma :D

0

Jak czlowiek umrze i ma np. 2 promili alkoholu to jak dlugo to sie utrzymuje w organizmie? Skoro wtedy wszystkie procesu przestają dzialac to chyba dlugo sie utrzymuje

0

Denis

1

Kazdy ma inne gusta. Znacznie bardziej podoba mi sie Dom z Papieru niz np Breaking Bad

0

Nic tak nie zepsuje weekendu jak poniedzialek...

0

nooo mi to osobiscie nie pasowalo, ale podwaliny są, ale mozna to bylo lepiej rozegrac

1

ale to w takim przypadku dziś powinien być jakiś segment, ewentualnie jakiś brawl ale takie coś?? mi to wogóle nie pasuje

1

no najlepsze przed nami: AJ vs Nakamura

0

Serioooooooo? I po to byly te wszystkie promo Ceny.....ale bagno

0

genialnie to zrobili :D

0

dla tych co ogladaja WM, czytalem ze Charlotte vs Asuka była genialna i najlepsza w historii kobiet w WWE i moze się zakrecić w okolicy 5*, prawda to?

0

jakie juz byly walki w karcie głownej? bo dopeiro co włączylem 10min temu

0

ogladalem w slabej jakosci ale to wygladalo super, prawie jakby na serio zlamala jej reke

0

No wiadomo ze fajerwerki i efekty sa lepsze na wm, ale wszystko pozostale jest gorsze. Od promo walk do sameych walk

0

No takeover to napewno nie przebije

1

biorę w ciemno. Erisken to jest moje marzenie od kilku lat. Najlepiej ulozona prawa noga w PL i nie przekonuje mnie argumnet, że nie ma dla niego miejsca. Dla tak genialnego zawodnika zawsze się znajdzie miejsce

0

Przeciez pfzy takim wyniku pierwszego meczu powinno zostac powolanych min 3 zawodnikow z Barcelony B... Moze lepiej zamknąć La Masie, skoro i tak sens jej istnienia jest nieodgadniony

6

Rakitic jest niemożliwy w pozytywnym rego słowa znaczeniu

0

Nie, Messi jako 9 jak gral kiedys i Denis na skrzydlo. Albo Gomes na DM i Denis jako rozgrywający

0

Gomes bedzie gral jako rozgrywajacy?? No chyba tylko idiota twierfzi ze on tam gra dobrze i lepiej niz Gomes.

0

Zamiast Luisa? Zamiast Gomesa? Zamiast Rakiticia? Denis jest uniwersalny i może zagrac na wielu pozycjach

0

Ten Gomes to jakis niesmaczny żart. Denis znacznie lepszy i chyba nigdy juz nie zagra w podstawowym skladzie, mimo iz zasluguje. Rakitic to jakis maratończyk chyba

13

przecież przy Valverde on zadebiutuje za 10lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?