FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cudeńko akcja.
1
ale czy naprawdę mając w składzie Inieste, Messiego, Suareza, Coutinho i Dembele można grać az tak brzydko?? Rozumiem styl do stycznia, gdy nie było Coutinho i Dembele był kontuzjowany, ale teraz nasza gra powinna porywać, a jedynie usypia
0
Noo maaa. Gosc za kilka lat, jezeli glowa będzie zdrowa, bedzie genialny
0
Oglądam regularnie rugby przez 8lat i nigdy czegos takiego nie widziałem na zywo. Chyba kojarzę z YT ten fragment ale to jedyna taka sytuacja.
2
Neymar to najszybciej w Tokio wyląduje
0
przynajmniej jest regularnie powoływany i jednak gra dosyć czesto jak na swój wiek. U nas to ejst absolutnie nie do wyobrazenia by młodzież była powoływana
0
Prawdziwy szacunek do rywala to jest w rugby. Najlepsza dyscyplina i do ogladania i uczenia sie szacunku do rywala
0
Semedo zrównoważony? Może po tylu latach z Alvesem nie umiem dostrzec u NElsona takiego potencjału jak reszta, ale dla mnie on nigdy nie będzie jednym z najlepszych PO, obym się mylił
0
czytałem dzisiaj o nim, ale boję się włączać, bo pewnie cały czas jest o Lewym a o klasyku 5min zapewne
0
Odriozola, z całym szacunkiem dla Semedo, wygrałby z nim pozycje bez żadnym wątpliwości, takie jest moje zdanie. Przystosowany do ligi, młody, szybki, zrównoważony w defensywie i ofensywie
0
czy na tym zapinamypasy.pl cały czas gadają o Lewandowskim?
0
Ale na Balkanach to by i na meczu Snookera czy Krykieta bydlo zrobili. Poziom pilkarski wiele tlumaczy, frustracja kibicow jest zrozumiala patrzac na poziom. Sam bylem ostatnio na meczu w Polsce po raz pierwszy od 12 lat i sam chcialem cos zrobic by przerwano tą komedię
4
Tylko w Portugalii tak jest raz na dekadę. U nas co miesiąc, co jakieś derby, coroczna "uczta" w finale Pucharu Polski i tych okazji można wymienic jeszcze kilka
3
Jako, ze jestem z Krakowa rowniez polecam Perłe
0
Tez mnie kusil Tottenham, ale WBA pod wodzą Moore jest nieobliczalne
2
Tak? A kiedy? Zapewne bedzie tak: Sezon 2018/2019:
Poczatek sezonu: nie powołując ich umożliwiamy spokojny start sezonu i zapewnienie bezpiecznej pozycji druzyny rezerw.
Srodek sezonu: kluczowy etap sezonu, nie ma czasu na eksperymenty.
Koniec przyszlego sezonu: Barcelona B walczy o utrzymanie( awans w przypadku spadku) niech sie skupia na tym, bedzie jeszcze czas
1
Wiem
3
W pierwszym skladzie Bayernu 18latek, na ławce kolejny 18latek i 20latek, Bayern ma taka samą sytuację jak my, mistrzostwo pewne. Da sie wprowadzac młodych? Na ostatnie spotkania Valverde powinien powolac Alene i np Abela Ruiza jednak doskonale wiemy ze tak nie będzie...
0
Przeciez to co teraz Shaqiri zrobil to powinna byc czerwien i kara na min 3 mecze. Idiota
0
Jacy piłkarze z reprezentacji, ktore będą sie liczyly na mundialu, nie pojadą do Rosji ze wzgledu na kontuzje. Chodzi mi o tych, ktorych wystep jest juz calkowicie wykluczony
0
aż dziwne, ze Sport i Mundo wyżej niż As i Marca
0
ale na pewno na jeden z przedmitów maturalnych będziesz się musiał mało uczyc bo go ogarniasz, na drugi troche więcej, na język polski to akurat najłatwiej się nauczyć, bo wystarczy ogarnąć 10 lektur, czytać streszczenia przez 3tyg i zapamietasz
9
nie jest, pewnie zdecydowania większość maturzystów powtarza wiadomości od stycznia
0
zamiast wydawać 30mln na Artura, sprzedaż wymienonej przeze mnie 3, to juz jest ok 120mln
0
Ale lepiej sprowadzic Eriksena niz miec Paulinho, Turana i Gomesa. Po za tym Coutinho obecnie bardziej zastępuje Neymara
0
To skoro porównujemy dryblingi to moze by tak porownac asysty i gole? Gdzie Eriksen niszczy cala nasza pomoc razem wzięta
0
Omega za to co zrobil dla NJPW przez ostatnie 2 lata zasłużył na tytul i przerwanie reignu Okady. I wydaje mi sie ze wygra, bo innej opcji nie widze, nie mieli nic wspolnego od G1 Climax, a tu nagle znikąd Okada go wyzywa? To musi byc zmiana mistrza
0
noo ostatnie pół roku to dywizja juniorów ciągnęła ich mocno, ale Dominion znowu zapowiada się kosmicznie
0
Omega vs Okada po raz 4!!!! No time limit 2 on 3 pin na NJPW Dominion :D
2
no to najzwyczajniej nie zrozumiałes mojej logiki. Ile w ostatnich 5 latach było piłkarzy, na których było jeszcze "za wcześno" a wylądowali w innych klubach lub nie okazując swojego całego potencjalu?