1

na Polsat Sport News finał rugbowej LM. Najlepszy sport w najlepszym wydaniu

11

pomimo wieku to nadal jeden z najlepszych PO na świecie, Brazylia dużo straci. Czemu nie pojechał

0

Poprosze również

50

To Twoja siostra? :D

0

Nie ogladalem wczorajszego meczu. Czy Dembele oprocz goli gral dobrze? Czy mial duzo strat i niepotrzebnych dryblingow?

0

zgadnij

0

zapomniałeś o 4-4-2

1

Niech tymi jajami zamieni sie z Valverde

0

oooo jeje :D pamiętam Sylwestra, albo nawet 2 lata pod rząd, gdzie to leciało w radiu, w TV(mtv, viva itp) co 10min

1

Ale jemu wystarczy 14-osobowa kadra. Jak mozna miec takiego zmiennika jak Dembele, Paco i Vermaelena i z nich nie korzystać????

0

200mln na lawce od przyszlego sezonu :D Valverde juz pokazal ze u niego gra tylko 13 zawodnikow, takze sens kupowania kolejnych jest niezrozumiały

0

........... Denis ostatnio gral suoer jak wchodzi- eeee po co dac mu szansę sie pokazac... Valverde chociaż raz niech powie czemu gra 13 zawodnikami.

0

no narazie mamy tylko jednego bo Dembele nie można liczyć

15

ja to mam wrażenie, ze takie posty są tutaj pisane dla zasady. Przy taktyce i sposobie gry tak naprawdę chyba każdy chciałby Neymara w Barcelonie. On byłby zbawieniem w tym sezonie

0

Myslalem ze Multipla w cabrio jest tylko na memach i w Internecie...

0

ta misja futbol to jakas parodia, powinni zmienić nazwę na Misja Lewandowski. Od chyba 6msc 70% ich kazdego programu jest o Lewym. Dzisiejszy odcinek zatytuowali: Barcelona - Real 2:2, Lewandowski sfrustrowany; z czego o meczu 5min mówili. Człowiek chce posłuchać co mówią znani Polscy dziennikarze o meczu a tu cały czas to samo...

0

Najmocniejsza nie jest, ale i tak silniejsza niz nasza

0

Brak Mierzejewskiego i obecnosc Peszko to jest jakis niesmaczny żart

9

brak występu Dembele w el clasico zwiększa wątpliwości co do przyszłosci Valverde

0

Bo Semedo w porównaniu z wymienioną 4 wypada narazie po prostu słabo i dlatego Roberto u nas gra. A Rakitic i Busi graja bo taki jest system "rotacji" u Valverde, chociaz rotacje to za duze słowo

0

Carvalaj, Odriozola, Juanfran i Azpillicueta- z calym szacunkiem, ale Roberto nie ma do nich podjazdu

3

A my nadal nie widzieliśmy powtórki jak Suarez w pierwszej polowy najprawdopodobniej byl faulowany w polu karnym

1

Nienawidzę mordy Casemiro ale dzisiaj liczba jego CZYSTYCH odbiorow jest imponująca

2

Ale to El Clasico jest dziwne :D

0

Ale na kontry idealny?

1

Po co wpuscic Dembele lub Denisa xd najlepiej Paulinho ktory ostatni dobry mecz rozegrał w grudniu. Juz bardziej rozumialem zmianu Smudy na Euro 2012 niz te zmiany Valverde

2

Hernandez x2 to potwierdza swoje genialne zdolnosci sędziowskie... Gosc powinien sedziowac 4 lige okregowa Atlantydy

0

Ale wtedy bedzie w 100%

1

Czyli kolejna zmiana w 80min, kiedy to wejdzie kolejny pilkarz box to box Paulinho, i wtedy zobaczymy w 100% Barcelone Valverde, czyli zero pressingu, dziury w srodku pola, zero polotu i zero zaangażowania

3

****** serio za Coutinho??? No jezeli ustawia go na idiotycznej pozycji, w idiotycznym 4-4-2 to nie dziwne ze chlopak sobie slabo radzi. Valverde.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?