0

dopiero po MS będą przegladać oferty?? jak tam zaprezentuje swój poziom to nawet do Chin ani MLS go nie sprzedamy

30

Dopiero teraz zaczalem ogladac wczorajszy mecz- Cillesen geniusz przy pierszym golu, moze przy takiej lini pomocy warti dac mu szanse na pozycji rozgrywającego

0

jak Monte Carlo to zgaduje, że na mączce?

0

teraz nie będe jak glupi sprawdzał, ale ide o zakład, ze jak napisałem to 30 marca 2018, 18:32 to tego pytania nie bylo na La Rambli wczesniej przez tydzień. i jestem tez pewien, ze do rozpoczecia meczu pytania jakie przedstawiłem na początku pojawią sie jeszcze kilkanascie razy

0

Selby i ten jego wyrafinowany styl gry. Nie wiem, ale mam wrazenie, ze on psychicznie niszczy rywali jeszcze przed rozpoczęciem gry.

0

sam napisałem, ze zadałem tutaj kilka pytań, ja tego nie kwestionuje. Ale pytania o transmisje są prawie codziennie i naprawdę tak ciężko jest sobie zapisać w zakładce? Codzienne te same pytania, w dniu meczu wystarczy zjechać 5 postów nizej i ma się to samo pytanie i juz odpowidz do niej, ale po co, jeszcze raz ktos zapyta się o to

0

Sam kilka razy zadawalem tutaj glupie pytania, ale czy za kazdym razem musza pojawiac sie tutaj pytania typu: gdzie mecz? Gdzie na internecie? Gdzie wykupić?

0

ale zakladamy, ze wszystko mam zaaktualizowane. ale wtedy to chyba troche mniej?

0

jezeli mam włączony transfer danych, gdy telefon mam zablokowany to sciaga mi trochę z pakietu?

0

prawda jest taka, ze jezeli chcecie się dobrze bawić to Miłość w Zakopanym to obowiązek. Beka z disco zawsze jest ale na imprezach zawsze siada i ludzie wytrzezwieją podczas tanc

0

no i jaki sens tego trenowania skoro i tak nie będzie grał?

0

Milila traktuja tam jak bohatera, a prawde mówiąc strzelil tam moze 15 goli? Troche dla mnie nie zrozumialem, ale nie jestem Neapolitanczykiem i nie ogarniam ich

0

Dokladnie. Wilk syty i owca cała

1

Pewny nie jestem, ale chyba nic. Przciez gdyby za takie cos były jakies kary to juz bylby idiotyzm. Jeżeli te wiadomości sa prywatne to osoby, które sa adresatami lub odbiorcami powinny zadbac by byly one prywatne jesli tego chca

0

Noo ale niestety nasz zarząd jest za glupi na to rozwiązanie. Twoj pomysl jest super i kazda ze stron byłaby zadowolona

0

całe szczęscie, że dodałes w naszych barwach, bo juz miałem zacząć szukać innych braemczek

0

wg mnie Cionek swoją grą we Włoszech pokazał, ze obecnie jest najlepszym SO w kadrze, oczywiscie mówie o akualnej formie

0

z Roma przegraliśmy bo nikt nie grał, człowiek miał wrazenie ze 3 piłkarzy Romy przebiegło więcej niż cały nasz zespół. Mnie np ciekawi jakby wyglądał zespół po zmianie pozycji Rakiticia i Busquetsa, skoro ten drugi jest znacznie bardziej kreatywny

0

nie wiem czy dobrze zrozumiełem ostatnie zdanie, ale czy z niego wynika ze Valverde gra tak defensywnie, tak nudno bo nie ma klasowego pomocnika?

0

błagam Cie, nie mów mi, ze Barcelona Valverde jest ofensywnym zespołem

1

Rakitic jako 6 jest chyba najlpeszym odbierającym na świecie( powtarzam jako 6, a nie DM) jednak jesli chodzi o rozegranie ma ogromne braki

0

no i co powiecie na czerwoną kartkę dla bramkarza Górnika? Ręka ewidentna, no ale przecież dobrze obliczył wyjscie bo najpierw była noga. w takich sytuacjach nawet VAR nie pomoże. Wyobraźmy sobie takie samo zdarzenie z Keylorem Navasem i ter Stegenem. Dla nas zólta dla ter Stegena i czerwo dla Navasa, a dla kibiców Realu całkowicie na odwrót

0

Juz Gumbau byl lepszy niz Gomes...

2

Na twoje pytanie nie odpowiem, ale jezeli masz czas na ogladniecie filmu, ktory pewnie trwa 2h, to juz nie lepije poczytać szczegółowe streszczenia?

0

Mierzejewski nie dosc ze powinien dostac powołanie, to przy obecnych skrzydłach i Milkiem, który mało gra, powinien grać w podstawowej 11 razem z Zielinskim

0

Liceum chetnje wspominam i na 3-4tyg chetnie bym tam wrócił. Jednak co przyjaciol poznalem na studiaxh i tak zajebistych ludzi, takich imprez, takich przygod nie da sie zapomniec i obecnie jestem na 3 roku i to sa najlepsze lata w moim zyciu i juz mi sie plakac chcę jak bede sie musial z nimi pozegnac

8

Neymar albo Eriksen

1

Najlepsza prawa stopa świata

1

lata temu ogladalem Ted, a teraz dopiero naszła mnie ochota by obejrzeć Ted2, czy obie częscie są w duzym stopniu ze sobą powiązane?

0

mam jutro prezzentacje 20min na studiach, a mam taki ból gardła ze mówić nie mogę, jest tu jakiś znachor i zaproponuje domowe leczenie? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?