- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1076 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1076 Culés
22
Pozyskanie Clementa Lengleta (186 cm, 81 kg, środkowy obrońca, lewonożny, 150 meczów na poziomie zawodowym) może być jednym z najlepszych ruchów transferowych Barcelony w ostatnich latach.
Klauzula odejścia Francuza wynosi 30 mln euro. Można tę kwotę zbić o 10 mln euro dorzucając kartę zawodniczą Aleixa Vidala.
Ponadto można byłoby za darmo dorzucić roczne wypożyczenie Yerry'ego Miny, który również jest środkowym obrońcą.
FC Barcelona pozyskałaby utalentowanego defensora, który ma doświadczenie w Primera Division oraz w europejskich pucharach
Z kolei Sevilla otrzymałaby 20 mln euro w gotówce, kartę zawodniczą Aleixa Vidala oraz Yerry'ego Minę na roczne wypożyczenie z opcją wykupu przez Sevillę (sam zawodnik może zdecydować się jednak nie musi podpisać kontraktu z klubem z Andaluzji i wrócić na Camp Nou).
Wiem, że Sevilla jest ograniczona również do posiada określonej liczby zawodników spoza UE. W tej chwili jest to trzech graczy: Guilhereme Arana (najprawdopodobniej trafi na wypożyczenie), Ganso (najprawdopodobniej odejdzie latem), Luis Muriel (ubiegła się o włoski paszport, gdzie spędził łącznie 6 lat). Tak więc problem do rozwiązania.
0
@Sawik_10 Noo ale niestety nasz zarząd jest za glupi na to rozwiązanie. Twoj pomysl jest super i kazda ze stron byłaby zadowolona
1
@GenerałXavi Wydaje mi się, że takie rozwiązanie byłoby korzystne dla Barcelony jak i samej Sevilli. Drużynę buduje się od tyłu. Ponadto jeśli Lucas Digne chce odejść do Juve to powalczyłbym o powrót Alexa Grimaldo.
Nasza linia pomocy będzie najprawdopodobniej wyglądać następująco:
Rakitić/Arthur-Busquets/Paulinho-Coutinho/Alena
Chociaż nie ukrywam, że poświęciłbym Paulinho, aby pozyskać kogoś bardziej klasowego. Szkoda, że Goretzki nie udało wyciągnąć się za darmo.
0
@FCB24 Wydaje mi się, że to po prostu najlepsza opcja dla obu drużyn.
0
@Sawik_10 Dokladnie. Wilk syty i owca cała