FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
czy ja wiem? do tej pory nie mówi się o Barcelonie Guardioli jako maszynie do zdobywania pucharów, ale też jako o najpiękniejszym stylu w historii klubowej piłki
1
za to Twój komentarz był bardzo trafny
1
czasami negatywne nastawienie i demotywacja do pracownika motywuję go do zwiększenia zaangażowania i efekty rosną
2
Przepraszam, ale jak widać?? podaniami do tyłu, zwalnianiem akcji? tylko błagam, nie pisz o jego mitycznym pressingu, bo to jest psi obowiązek takiego pomocnika
5
ileż można wspierać jednego piłkarza??? Jeszcze piłkarza, który osłabia co mecz zespół, który nie zanotował przez prawie 2 sezony jednego dobrego meczu.
4
Real wygrał 2 LM z rzędu, a tutaj była beka i ostra szydera, ze graja tylko wrzutkami i zero jakiejkolwiek taktyki i stylu. Teraz my tak gramy i nagle styl nie ma znaczenia??
8
noo to niezły wariacik z Cb.... takiej brawury niepowstydziłby niejeden kamikaze.
19
ja troche tego nie rozumiem, dziwicie się ze kibice gwizdają na Gomesa??? przez ponad 1,5 sezonu dostawał szansę, brawa na zachęte. Powinni go wspierać za to, że gra w Barcelonie i się stara?? Z nim w składzie gramy 10 vs 12. Nie wnosi absolutnie nic do zespołu( pressing dla mnie się nie liczy, bo to jest obowiązek pomocnika o takiej charakterystyce), a zawsze zanotuje 3-4 groźne straty, kilka razy zatrzyma naszą kontrę. Za niedługo ludzie będą oczekiwać od trybun burzy braw jak poda celnie do ter Stegena.
0
Mam pytanie: mam dokupiona karte 8gb do telefonu, jednak az 4gb zajmuje system, nawet jak wyjme karte. Dlaczego tak czy suak mam tylko 4gb wolne na tej karcie
0
wielkim fanem seriali nie jestem, ale wiekszosc klasykow oglądałem( oprócz GoT) i muszę przyznać ze pierwszy sezon Dom z Papieru jest najlepszy ze wszystkich wg mnie
10
Affelay za asystye do Messiego w LM przeciwko Realowi zawsze ma wsparcie u mnie
0
No jak sie nie jasno wyraziles to ciezko bylo zrozumieć
9
Legia, czy polski real madryt
0
xDDDDDD
0
no jak byłem to gwizdałem. Niestety nie mam możliwości bycia co mecz na CN
1
no tak szczerze mowiąc to jest 100% prawdy. Nie pamiętam meczu w którym jakiś inny piłkarz wykreował by chociaż 2 sytuacje w jednym meczu
3
myslisz, ze Valverde go wystawi?? mam wrazenie ze w hierarchi Dembele jest na tym samym poziomie co Paco i Denis
0
noo przeciez nie bede go chwalil za starania. Ja wezmę 5% z jego wypłaty i też będe stosować pressing i to jeszcze bardziej szalony. A jak mam problemy psychiczne i nie radzi sobie z takim stresem to sam powinien poprosic o odejscie
0
a ja jakbym był na stadionie to sam bym gwizdał najgłosniej. Jednak gwizdy byłyby zarówno dla Gomesa i Valverde. Na pierwszego to chyba nie trzeba tłumaczyc dlaczego, a dla trenera, ze wgl go wpuszcza na boisko
9
Jedyne za co można podxiekowac Valverde to za ulozenie gry obronnej, ale zabil wszystko to, co w Barcelonie najlepsze- 4-3-3, styl, posiadanie pilki, magia, niszczenie rywala.
8
Valverde chyba poczeka z Dembele 3 lata. Genialny trener umożliwiający gre Gomesinho, a wystawia Dembele. Wyniki w Barcelonie to nie wszystko. Tutaj rownie wazny jest styl
2
Hahahahahah Gomesinho..... Geniusz tak zepsuc akcję
1
Nie sadzilem ze to kiedys napisze, ale.....dzieki za Gomesa, a nie Paulinho
0
Messi kopnal rywala ktory jiz pozbyl sie pilki i to w piszczel. Bardziej ewidetnej kartki ja nie widze. Polecam poczytać przepisy
1
No bez jaj. Zolto dla Messiego absolutnie sluszne. Kopniecie rywala bez pilki
6
Coutinho na prawej pomocy........ To ja jeszcze proponuje dac Luisa na defensywnego pomocnika, i Messiego na prawą obronę
0
tydzien temu United vs Chelsea komentarz byl przyspieszony o 15 sekund, teraz wgl nie ma....
0
to przyjmuję zakłady: w której minucie sędzia popełni pierwszy wielki błąd?
0
powiedz mi, jakie my mamy warianty w tej ofensywie? bo ja oprocz piłki do Messiego nie widze żadnej. Suarez jak dostaje prostopadłe podania to tylko od Messiego, Alba to samo. Ostatnie 2 msc pokazują, ze zeby wywawlczyć z nami remis wystarczy zatrzymać Messiego, bo reszta nic sama nie zbuduje
0
Oby