0

Co prawda to nie to samo, ale ostatnio w piatek zdjeto mi gips i musialem chodzić o kulach, a pojechalem na domowke na 60osob i po 23 nie wiedzialem gdzie mam kule i mi ich brak nie przeszkadzał

0

Bo nie byl chyba zgloszony przez PSG

0

to MD jest coraz lepsze :D

20

na zdjęciach jest Gomes, a ktoś rano pisał ze jest w szpitalu, już wyszedł? czy te zdjecia jakies nieaktualne?

5

ludzie się smieją, że błyszczy w jakieś egzotycznej lidze australijskiej, ale tamta liga i tak jest o klasę lepsza niż nasza Ekstraklasa, i jezeli Nawałka dał szansę Makuszyńskiemu, powołał ostatnio Wolskiego, 2 lata temu Sebka Mile, to wg mnie tym bardziej powinien dać szansę Mierzejewskiemu. Przy obecnej sytuacji Milika i formie Teo gra 2 napastników raczej odpada, a jedyny piłkarz który obecnie jest na poziomie i moze grac za Lewym to Zieliński, trochę za mało jak na cały turniej, a Mierzejewski mógłby być dobrym zmiennikiem Ziela

0

De Bruyne jest lepszy jako pomocnik, ale Coutinho bardziej pasuje do Barcelony

0

pressing rozumiem jako część gry obronnej, którą pochwaliłem, także do stosowania pressingu nie mam żadnych zastrzeżeń, tylko z tempem budowania akcji

0

ahaaaaa xDD obraz gry jest o wiele lepszy?? Posiadanie piłki i nieskończona liczba podań na środku boiska, która nie przynosi żadnych zysków, żadnych korzyści, żadnych okazji jest lepszym obrazem gry?? Tak, tylko za MArtino graliśmy mniej widowiskowy futbol

3

rok temu jak Real wygrywał LM to wiekszosc pisala tutaj, ze w takim stylu to oni by nie chceili wygrac LM( i chodzi o styl gry, nie o sedziowanie), takze to stweirdzenie do Barcelony mało pasuje, bo od kilku styl ma tu takie samo znaczenie co wyniki

1

to w którym sezonie o 2007 graliśmy mniej efektownie?

3

no to moze mister i ekspert kacper30 mi napisze, co jest nie prawdą w tym co napisałem

4

To moze napisalbys co Ci nie pasuje w komentarzu, bo tu nie teleturniej bym zgadywał o co chodzi

4

kibicuje Barcelonie od sezonu 2006/2007 i tylko za Martino graliśmy gorszy futbol. Wyniki bronią Valverde, grę defensywną ułożył, ale w ataku 90% akcji robi Messi. W pierwszej połowie ani razu mocno nie zagrozilismy rywalom pomimo 75% posiadania piłki, w drugie to tez kolorowo nie wyglądało. Rozumiem stosowanie taktyki 4-4-2 bez Coutinho, Dembele i Paco, ale teraz? Iniesta jest częsciej na pozycji napastnika niz Suarez, Messi jako lewoskrzydlowy.... Z wyników jestem mega zadowolony, ale ze stylui ustawienia już nie za bardzo

4

Przeciez my nic nie robimy. Jedna grozna sytuacja. Chciec to chcą, ale slabo to wychodzi, oprocz podań

2

13 minuta i 4 niedokladne podania Iniesty......tak jak ostatnio

2

Styl gry. 4-4-2 wyglada makabrycznie, piłkarze nie wiedza co sie dzieje, tylko wyniki bronią ta formację

0

Coutinho powinien grac zamiast Vidala. Braki kadrowe Valencii trzeba wykorzystac i zdobyc min 2 bramkową przewagę, a Coutinho daje wiecej możliwości

0

Ahaaaa xdd moj pierwszy komentarz odnośnie Paulinho od kilku tygodni:D

6

Nie pamietam kiedy ostatni raz Paulinho zagral dobrze grając od 1 minuty, takze licze ze dzisiaj nie zagra

6

Co za debil........

0

Pogna to jeden z 5 najlepszych pomocników w lidze angielskiej. 100mln za Pogbę, w dzisiejszych czasach to promocja

0

W najgorszej Valencii w XXIw. Tam nie trzeba bylo byc wirtuozem by sie wyróżniać

6

ogladalem i jak widzialem gre Iniesty w pierwszej polowie, to widzialem zawodnika, który ma problem z kazdym elementem gry

13

Jak Iniesta mogl dostac ZM, jak on w pierwszej polowie byl najgorszy. Brak dokladnosci, glupie dryblingi, głupie straty. Sorry, ale asysta tego nie rekompensuje

0

wiekszosc inteligentnych ludzi lubi to :D

0

tez nie zman, pewnie niektóte nazwiska nawet nie istnieją, ale pomysł dobry

110

idiotyzm

0

nieźle gosciu kombinował

0

powrocil na royal rumble, ale narazie nie wiadomo czy to był jednorazowy występ, czy jakas umowa

0

potrzebuje na studia ściągnąc jedną książkę, gdyż w zadnej bibliotece nie ma; jest ona na chomikuj, czy jak zapłace za tego jednarazowego sms to koszt wyniesie mnie faktycznie tylko te 4,98zl? czy bedzie mi jakos systematycznie ściągalo hajs?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?