5

Gdyby tak byl ten licznik 8.03.2017 to by padl rekord na 100%

8

zaraz po pojawieniu się Eleven na rynku było zupełenie inaczej, znaczy na odwrót. Teraz gosci z Canał+ nie da się słuchać, a kiedys byli znakomici, teraz jedyny poważny komentator La Ligi lub CdR to Ćwiąkała

7

juz widze te wskazniki w La Liga w błedach sedziowskich:
bez Var-u: 80%
z Var-em: 75%

0

kazdy wiedział, ze obrońcą jest bardzo dobrym, ale chyba nikt nie przypuszczał, ze tyle wytrzyma bez kontuzji, i od razu osiagnie genialny poziom

0

Aleni to bym wgl nie ocenił, bo jakby nie grafika przedstawiająca skłądy to bym nie wiedział ze gra. Vidal to sie nie nadaje do naszego stylu gry, dzida i do przodu

0

polecam statystyki Aleni, które ktos tutaj wczoraj rzucił, polecam grę Vidala, który nie wiadomo co robił

0

z Messim zagrozenie było??? jak doceniamy go co mecz, to po wczorajszym nie mozna powiedzieć ani słowa dobrego. Tak egoistyczny jak wczoraj był to nawet Ronaldo nie jest

0

akurat to mnie osobiscie czasem irytuje. Jak nienawidze Gomesa, to w meczu z RSSS 2 razy wychodził na doskonała pozycję, a Messi podał do Luis przed którym było 2 zawodników rywali, i kilka takich sytuacji w innych meczach mozna znalezc

2

Rafinha grał zbyt krótko by ocenic jego grę, a Denis? Szału nie zagrał, ale czy można powiedzieć by był gorszy od: Messiego, Vidala, Aleni czy Paulinho?? Napewno gorszy nie byl

10

Porozumienie międze Messi i Suarezem jest doskonałe, ale nie uwazacie, że to we wczorajszym meczu sprawiło nam najwiekszy problem? Messi wczoraj grał tak strasznie indywidualnie, że Ronaldo przy nim to pikuś. Powinien mieć 3-4 asysty, ale postanowił na siłe iść sam do końca, bo własnie nie było Luisa

0

Noo bez Iniesty, Dembele, Coutinho, Paco, Paulinho to moze byc problem. Zwlaszcza ze Espanyol stanie 11 na 20m, a nasi zapomnieli co to strzal z dystansu

0

Ide o zaklad, ze Coutinho bez miesiecznej gry i bez zgrania zagralby lepiej niz Gomes, Alena, Denis i Vidal razem

1

Chyba byla o tarcze wspólnoty i tamta byla pierwsza

0

dla mnie oczywista odpowiedź: Messi. Zdecydowanie najgorszy

1

ja ze skrecona kostką i po opijaniu sylwestra miałem więcej energi i wiecej się ruszałem niż nasi piłkarze dzisiaj....zimny prysznic nie zaszkodził, szkoda ze w derbach

2

Grali takie g...... dzisiaj, ze az na to porazke zasługują, Messi to dzisiaj dno totalne....

0

Niech juz Messi to odpusci....ilez mozna. W tym jest fatalny

1

Tylko nie oczekujcie od Denisa suoer zawodów, skoro gra pierwszy raz od 5 meczy

0

Hahaah Busiiiii

0

Gdzie mozna oglądać FightKlub online?

0

przeciez Hazard to tak samo wolny elektron jak Messi, więc nie bedzie wiele pojedynków między nimi

0

mecz z PSG nie jest zadnym wyznacznikiem, bo tam nikt nie grał. Semedo jest szybszy, i jezeli gramy przeciwko Sisto czy Bale to logicznym wyborem jest Semedo, ale lepszy jest w obronie Roberto

7

Mnie tak ,, jara" transfer Coutinho ze ja juz bym go tam wsadził :D no i chyba bym wsadzil Villa za Deco

0

Nie wiem po co tutaj mowa o Denisie, ktory kosztowal kilkanascie razy mniej

1

Byl jedna z 3-4 osob najlepszych- to prawda. Ale nie błyszczał tam jakos wybitnie, a powtarzam: to byla najgorsza Valencia w XXIw. takze tam.nie bylo trudno błyszczeć, tam i by Maczynski gral na dobrym poziomie

0

Transfer Gomesa to dla mnie najwieksza zagadka transferowa w Barcelonie odkąd pamiętam. Juz nawet rozumiem bardziej kupno Chyhrynskiego. Pilkarz nie wyróżniający sie zdecydowanie w najslabszej wtedy Valencii od lat, do klubu który mial najsilniejszą pomoc na świecie

0

Valverde nie boi sie stawiac na młodych???? No blagam.... Tak dluga lista kontuzjowanych a powolal tylko Alena. To chyba ostatni trener w Hiszpanii, ktory stawia na młodzież( mowie tylko o tym sezonie)

3

Gomes po prostu pilnowal obronce RSSS by przypadkiem nie dostac piłki

1

Kto wg was jest lepszy: Lemar czy Fekir? Bo nie ogladam ligi francuskiej

1

Denis sabotazysta- na to jest tylko jefno okreslenie- xddddddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?