FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
obecnie nie wyobrazam sobie dobrego melo bez chociaz jedengo wysłuchania Miłosci w Zakopane
0
A Ty na jakiejś inne walki czekasz? Jakis link sprawdzony posiadasz?
0
No to wiadomo :D ja jeszcze czekam na Young Bucks i IWGP IC, masz moze jakis sprawdzony link online?
0
na jakiejs konkretne walki ze szczególnoscia?
0
tak z ciekawości: są tutaj fani njpw i czekają na jutrzejsze WK12?
0
oni juz sie zegnali z nim w sierpniu
0
Lepszym pomocnikiem jest de Bruyne, ale bardziej potrzebny jest Coutinho, oczywiscie moja ocena
5
Komentarz usunięty
0
Ja i tak jako jeden z nielicznych nie jestem zachwyconym Valverde, bo zarowno styl, jak i podejscie do młodych jest bardzoe negatywny
26
Gdyby Guardiola tak myslal, to Busquets i Pedro graliby teraz w Eibar czy Elche. Kiedy jak nie w takich meczach dac im szanse?
3
Prawda jest taka, ze mozna zlikwidowac La Masie, bo i tak nasi trenerzy maja ja gdzies. Nikt nie mowi,by Valverde od razu bawil sie w Guardiole i postawil na 5-6zawodników. Ale taki Alena, Ruiz czy Arnaiz juz na stałe powinni byc powolywani na mecz
15
Chyba ze Bartomeu chce ściągnąć Coutinho, by potem sprzedac go z dopłata za Jorginho?
21
Smieszne jak dzien matki w domu dziecka
0
Kto bronil Stochowi i Kotowi tak skakac w kwalifikacjach, by skakac pod koniec?
0
Despacito zawsze z przyjemnoscia :D
0
Kolasinac i Matic dla mnie za wysoko
0
Moze lepiej dac statystyki Denis z tegk sezonu? Bo Rafinha w zeszłym sezonie jak gral to regularnie, a Denis wchodził co 4mecze
0
Takim komentarzem sam potwierdziles bycie ,,gimbem". Co ma wspólnego gimb i osobiste zdanie? Coutinhi to jest fenomen i kazdy nirmalny to potwierdzi.
0
Dlaczego?
1
Pisałem to wczoraj i zostalem atakowany przez wszystkich, ale powtórze: jezeli mialbym sie pozbyc Roberto to tylko e sytuacji, gdyby pomogło to w ściągnięciu Coutinho. To jest taki fenomen, ze musi u nas grac
0
jaką znacie piosenkę z najbardziej dziwnym/smiesznym teledyskiem?
0
Takie ze z calej 3 to Roberto wrozyl najgorzej. Skoro i tak od czasow Guardioli, trenerzy maja gfzies La Masie( Alena, Oriol, Ruiz juz dawno powinni byc powolywani na mecze ze slabszymi druzynami) to ja wolę transfer Coutinho, czy innej gwiazdy, niz kolejnych Gomesow. Tak, wymienilbym go
0
Tylko nam potrzebny jest Coutinho jak woda rybie. Roberto jest dobrym pilkarzem, ale Coutinho jest o kilka klas lepszy i Sergi nigdy tego poziomu nie osiągnie. Montoya i Bartra tez mieli ogromny potencjał i co z nimi, wiec zdecydowane TAK dla tej wymiany
1
Jezeli Roberto mialby zostac poświęcony na jakis transfer, to tylko na ten. Ja bym na to poszedł
0
szkoda ze ma podatnosc na kontuzje po bracie, a nie jego umiejtnosci
3
to juz wgl dla mnie paranoja. Nigdy nie grałem w fife online, ale ta gra polega by ułożyc skład jakim Tobie sie gra najlepiej, i poczuc się choc troche jak prawidziwy trener, i pytasz sie kogo najlepiej kupic?? Bezsensu
1
no ja tez mam czasem jakies problemy, ale czasami tutaj jest taki wysyp komentarzy o transmisje ze nie da się przewinąc, by na to nie trafic. Rozumiem pytania o serial, film, o jakas pomoc, ale strona o klubie piłkarskim i nie wiedziec kiedy jest okienko transferowe??? Internet to nie jest skomplikowane urzadzenie by takich rzeczy nie znaleźć
5
a nie denerwują Cie pytania typu: od kiedy jest okienko transferowe, gdzie jest transmisja, o ktorej jest trasmisja, 174 komentarzy, ze Liverpool kupuje za hajs z Coutinho i tego typu komentarze? bo jezeli nie umiesz sprawdzic kiedy jest okienko, to az trudno kogos za to nie zje.....,
0
podobało mi sie zdanie Grahama Hunter'a w książce: "Barca, za kulisami najlepszej druzyny swiata" o Inieście, mianowicie: " Iniesta, czyli Leo Messi pomocy
0
Wielkim fanem Milanu nie jestem, ale killa meczu ich widzialem i wczorajszy rowniez. Co myslicie o Bonuccim? W Juve byl jednym z 3 najlepszych na swiecie, a w Milanie gra slaboooo. Czy to Juve go "ciągnęło", czy tylko chwilowy spadek formy?