40

Jak bylem maly po 4 obrotach na karuzeli mialem odruchy wymiotne, jak ja sie ciesze ze nie jestem dzisiaj obrońca Celty

6

Ale przez to cos w żółtych strojach to az sie odniechciewa ogladania tej ligi

0

Ci liniowi yo jest *****!!***********

0

Alez szkoda tej obrony ter Stegena

3

Ja tam tylko lidze ze w drugie polowie wejdzie Denis, ktory zasluguje na minuty, a nie Gomes

0

no dlatego pytam niestety :D

0

co wyglada zle?

0

czy majac noge w gipsie i biorąc zastrzyki przeciw krzepnięciu krwi można spozywać alkohol?

0

jakie strony polecacie z filmami z napisami po angielsku?

1

Deulofeu to geniusz....niewielu pilkarzy próbując osmiszyc rywali osmiesza siebie w kazdej akcji

4

Deulofeu................. Przepraszam za Caps Lock, ale ten piłkarz w tym sezonie to DRAMAT

1

I w nagrode Denis pojdzie na ławkę jak wyzdrowieje Gomes, ktory piętą to chyba podal ostatni raz w młodzieżowych ligach

0

Moze i ma prowadzenie pilki, ale podania i ustawienie jest dramatyczne

5

Co wy dzisija widzicie w tym Alenii to ja nie mam pojęcia

6

Widze tutaj wiele slow krytyki na temat Denisa. Zazwyczaj hak odbiera podanie to kest przy nim 2-3 zawodnikow, a po za tym gra po tej samej stronie co Deulofeu, co jest duzym!!!problemem

3

Valverde nawet w takim meczu daje szanse tylko 2 zawodnikom z rezerw. Wcozraj Zidane przy gorszym wyniki dal szanse 4. Alez mnie irytuje podejscie Valverdy do La Masii, juz nawet Enrique bardziej na nich stawial

0

Chyba jestem jedyny, ktory tutaj nie na żadnych pretensji do Rakiticia i wole Roberto na PO, gdyz on jako jedyny z trojki: Sergi, Vidal i Semedo dba o obronę. A Rakitic idelanie pasuje do taktyki Valverde, taktyka ktora wyglada paskudnie ale daje wyniki

0

Flow to mi siada Kuban i Quebo

1

Krakow City

0

Czy da sie samodzielnie nauczyc w domu języków od zer do poziomu komunikatywnego( a moze lepiej)? Chodzi mi o hiszpański. Dodam ze z gramatyka w innych jezykach nie mialem problemu

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

akurat na podstawie Pana Tadeusza to bym za wiele nie napisał, ale o pieknie przyrody jest w wielu ksiazkach, a o groznej naturze to kazdy film katastroficzny, czy choacizby Biblia

0

To wydaje sie łatwy temat

4

juz 3 lata po maturze, ale tak z ciekawosci: jaki byl temat?

0

juz obejrzane ;D

0

znacie jakies filmy podobne do ocean's eleven( grupka ludzi okrada jakies kasyno, muzeum, goscia, cos w tym stylu)?

0

za 20mln to bym sie nawet nie zastanawial. Taki rezerwowy to bylby skarb

1

tak samo jak u nas Denis. Jak grał regularnie to zachwycał, a ostatnio, czy caly poprzedni sezon gra po 10 minut jak juz wynik jest rozstrzygniety

5

uztkowników to chyba troche poniosło z tą ocena Messiego. Przeciez za ten mecz to wyzej niz 5 nie mowl dostac. Zero wszystkiego, gdyby komentatorzy o nim czasami nie wspomnieli to bym nie wiedzial, ze gra

2

w Krakowie taka pogoda, jakby naprawde mial zaraz nastapic koniec swiata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?